kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kolejny raz nieprecyzyjne przepisy powodują że ktoś może mieć pretensje. UEFA i FIFA same wpuszczają sędziów na miny, bo jak zdefiniować „wyraźny” błąd? Akurat tutaj tłumaczenie Archivo jest idiotyczne bo skoro interwencja VAR doprowadziła do zmiany decyzji to jak można powiedzieć że błąd nie był wyraźny?
0
@AnalnaGrawitacja Chyba jednak mimo wszystko wolałbym żeby nie był dostępny. Gra jak gra ale to jednak jeden z najlepszych piłkarzy Realu.
5
Real od tygodnia mówił że zje Arsenal u siebie po czym przebiega 107 km w meczu
3
Tak patrzę teraz na skróty i nigdy nie widziałem żeby ktoś strzelał Panenką w bok. Co ten gość w ogóle odwalił? Jak można w takim meczu coś takiego zeobić?
2
@AnalnaGrawitacja Chyba Ci się pomyliło z Viniciusem
1
Nie liczcie na to, nie zapominajcie że Karma ma przy sobie taką małą gwiazdkę gdzie jest napisane „nie dotyczy Realu Madryt”.
1
Vamooooooooos, ale piękne podanie
0
Interowi wcale tak łatwo nie poszło, myślałem że zamrozi ten mecz. Ciekawy połfinał się zapowiada
1
Co za kretyn ja pierniczę… teraz tylko czekać aż Real strzeli
0
Ta decyzja nie ma nic wspólnego z faworyzowaniem kogokolwiek. Poczytajcie sobie artykuł na fioletowej, komisja w pierwszej instancji bierze pod uwagę tylko protokół sędziowkski, dopiero jakby Real chciałby się odwołać to mogą dostarczyć film a komisja wtedy może go odicjalnie zobaczyć.
Cyrk
0
@Maker0 Dlatego mógłby zagrać chociażby z Majorką i dać komuś odpocząć
4
Taki Cancelo to byłby teraz majątek, doświadczony i moze grać na obu stronach.
5
Dobrze że przed finałem pucharu mamy o 1 dzień więcej odpoczynku niż Real. Pełne 3 dni odpoczynku w tych czasach to majątek.
1
@Terapuls Z Raphinii jest taki lewoskrzydłowy jak ze mnie baletnica. A jak nie będzie strzelał fochy to Mu trzeba pokazać drzwi, dobro drużyny przede wszystkim.
0
A tak na podstawie ostatnich meczów ktoś jeszcze mi powie że nie potrzebujemy Nico (albo innego lewoskrzydłowego) „bo gdzie miałby grać”?
0
Osobom tak biadolącym i mówiącym że byliśmy „o krok od odpadnięcia” chciałbym przypomnieć że w każdej sekundzie wczorajszego meczu mieliśmy minimum 2 gole zapasu w dwumeczu. Zagraliśmy słabo, ale Borussia to naprawdę mocna drużyna która poszła w tym meczu na 200%. My mieliśmy okazje na zakończenie dwumeczu dużo wcześniej, ale Raphinha gra pod siebie a Fermin jest ostatnio tragiczny w wykończeniu.
Spokojnie, idziemy dalej. Większą szansę na odpadnięcie miało PSG z Aston Villą niż my z BVB choć przecież to wydawało się niemożliwe.
P.S. przegraliśmy pierwszy mecz w tym roku, mecz najmniej ważny ze wszystkich które graliśmy albo zagramy. Jest połowa kwietnia do cholery, czy nie oczekujecie zbyt wiele?
4
@TadeuszK Ale wiesz że z Leganes mieliśmy 3 pkt i pierwszy raz od 6 lat awansowaliśmy do półfi ału LM?
5
Ale Panie i Panowie, spokojnie. O czym Wy mówicie? Jaki Liverpool? Jaka Roma? Borussia ruszyła na 200%, zagrali super mecz, my słaby. Ale mimo to wynik dwumeczu ANI PRZEZ MINUTĘ nie był zagrożony.
Raphinha i Fermin mieli na nogach zakończenie dwumeczu, zmarnowali i stąd trochę nerwów. Ale poza tym nic się tu strasznego nie stało. Borussia to dobra drużyna, żadna sensacja z nimi przegrać zwłaszcza mając w głowie 4:0 z pierwszego meczu.
1
Jak mnie denerwuje to nie odgwizdywanie spalonych. Gdyby z tej sytuacji padł gol to by był unieważniony i piłka dla nas. A tak to jest rożny dla BVB.
1
Raphinha już miał półfinał 2 razy na nodze...
0
@Ignareks Ale Penya musi to potwierdzić. Ja byłem zapisany na wyjazd do Dotmundu z Awaydays i aplikowałem na stronie i z tego co pisali wyjazd nie doszedł do skutku bo polska Penya nie dostała ani jednego biletu. Więc coś tu jest nie tak
2
Jak to z Łodzi i Krakowa? Przecież polska penya nie dostała biletów? No chyba że to polscy socios.
1
Swoją drogą to ciekawe jak Borussia podejdzie do tego meczu. Wszyscy mówią o rotacjach u nas a przecież BVB ma mega trudną sytuację w lidze i walczy o puchary.
0
@FCB24 Stawiam że albo Yamal albo Pedri nie wyjdą w podstawie ale nie wierzę że będzie głębiej. Pewnie jakieś minuty dostanie znowu Ansu i na pewno Olmo. Ale nie wierzę że 3 mega podstawowych zawodników dostanie wolne.
10
Niezależnie od wyniku pierwszego meczu to jest ćwierćfinał LM i nie można go leckeważyć. Pewnie jakieś małe rotacje będą ale bardziej obstawiam wcześniejsze zmiany przy dobrym wyniku niż rewolucję w składzie.
1
Już nawet na stronie Realu oburzają się na 1 mecz, gruba idą nie ma co...
30
Abstrahując od samego faulu to jak to jest możliwe że w dzisiejszych czasach pierdyliarda kamer, mikrofonów i wszystkiego co nagrywa każdy ruch każdego zawodnika dalej decyduje co sędzia napisze w protokole? Dalej jest tak że jeżeli sędzia nie zauważy czegoś w trakcie meczu i nie zapisze tego w protokole to tego nie ma.
Teraz też sędzia napisał że to była walka o piłkę (sic!) więc kara maksymalna to 3 mecze.
Parodia.
A jeszcze bardziej idiotyczny jest przepis o okoliczności łagodzącej jeżeli atakowany piłkarz nie złapie kontuzji. To to już jest cyrk do potęgi.
0
Droga @Redakcja, proszę o precyzyjną informację. Wszyscy mówią że kary tyczą się innych rozgrywek tylko od 4 meczów wzwyż, Wy piszecie że przy 3 meczach Mbappe będzie pauzował w PK. To jest bardzo ważna informacja dla nas bo Mbappe bez wątpienia jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem Realu w ostatnim czasie.
P.S. Ten wyskok i wyprostowanie nogi na końcu mogą być decydujące, to nie był zwykły faul
0
Ok, to podsumujmy. Od ilu meczów zawieszenie liczy się i na ligę i na PK?
10
Tak jak pisałem na Rambli: najlepsze jest to że najgorszy mecz w tym sezonie mamy już za sobą bo gorzej grać się nie da.
Najgorsze: strata Balde, strata sił i styl gry Leganes. Symulka, gra na czas, symulka, gra na czas i tak ciągle, to jest pomysł na mecz zespołów pokroju Getafe, Alaves czy właśnie Leganes.