1

@MesQueUnClub22 zależy...Tebas moze twierdzić inaczej, podobnie Hoenes (oni wiedza najlepiej).

0

@KaammiilM1206 oby kolego, oby.

1

JAk za darmo do tego przy redukcji pensji, to czemu nie!

0

OK, wierzę, że to jest 'transfer' F;icka, a co za tym idzie przychodzi zawodnik pasujacy do systemu Hansiego (chyba ważne nie?) oraz wydaje mi sie, że zyskujemy kolejnego 'wok horse' ??
Fakt, że intersowały się nim topowe kluby (Bayern/Liverpool etc.) też o czymś świadczy.
Szkoda tylko, że nie udało sięgo wyjąc za 40-60 baniek...
Ja osobiście ogromne nadzieje wiążę z tym ziomkiem, oby!

7

ok...a jak się mają sprawy sprzedażowe???
Ogarniają coś?

Wracając do Gordona i ew. Alvareza...jeżeli prawdą jest (a widaćże chyba tak), że Flick - podkreślam Flick - powiedział, że nie potrzebuje Bastoniego (czyli wydanie 60+ baniek na CB), to sięgnięcie po Gordona (wierze, że to zawodnik wybrany przez Flicka) oraz ew. trnasfer Alvareza nabierają sensu.
Jeżeli jeszcze by wzmocnili LB/RB (niech bedzie ten Cancelo oraz Grimaldo(?!)) to nie powiem, fajnie by to wygladało, oj fajnie.

PS.
Jak powyższe sie wydarzy, rozważę zmianę avatara ;)

0

Mam nadzieje, że wreszcie transfer/zawodnik, ktorego chill Flick, a nie...Deco i Lapcio.

5

ciekawe ile tych 'celów nr 1' jeszcze bedziemy miec do końca lata....

0

eeee, a gdzie goldenboj z lafabriki - priczard?
PS,
Jest Rodri, a on już prawie 'ich', nie?

0

Szkoda, że nikogo nie wysłali na Majorkę...

3

Powołanie dla 'dżerarda' byłoby wisieńką na torcie jego progresu w tym roku, aj....

0

Jeden z wygranych tego sezonu.
Obiekt kpin I memów, ktory stał sie mega solidnum CB.
Brawo Martin.

0

...nie ma klauzuli, nie ma transferu - ot cały Deco! (aaaa, no chyba, że 'negocjujemy' od 50+ baniek, to nasz pseudo-dyrektor wjeżdza wtedy cały na biało).
PS.
'wynegocjuje' transfer wypychangeo z MU Rasza za 30 baniek'...

0

W sumie na lewe skrzydlo by im sie przydał...

7

Kurde, przeczytalem:
'Koszmar, Ter Stegen wraca do bramki Niemiec' ;pp

0

@Cules69 czemu, mozliwe ze ściągnie winisjusz juniora, wtedy dla Pedro nie bedzie miejsca ;pp

1

@kch ...mozliwe, że by tak bylo*, gdyby klibem smietankowych nie rządziła szatnia...
*uwaza Xabiego za jednego z najbardziej obiecujacych trenerów młodego pokolenia.

3

Oooo, ktoś wreszcie słucha czego 'chce'/potrzebuje Flick.
Cały czas powtarzam, dajcie Flickowi za wodników ktorych on widzi w swojej taktyce (przedw wszystkim z boiskowym IQ).
Najlepszym przykladem jest 'dżerard' - nie jest to topowy zawodnik, ale swoim biiskowym IQ* wciaga nosem wielu innych, znacznie wyzej cenionych na rynku CB.
*wg kapitalnie sie wlisuje w taktykę Hansiego (takich zawodników nam trzeba)
Oby Deco/Lapcio poszli po rozum do glowy, schowali swoje zachcianki teamsferowe i zaufali trenerowi....tak niewiele brakuje zeby ta druzyna naprawde byla kompletna.

2

@Fog_W_1899 jak dla mnie, jego 'transformacja' jest jednym z największych skoków jakościowych u piłkarza jakie widziałem.
Też uważam, że delafłente powinien go mieć na liście.
PS.
Osobiście, bym sie zastanowił nad 'inwestowaniem' 80+ baniek w Bastoniego...(jeżeli to prawda).

3

@mati15d ...nie załapał sarkazmu, co?

3

Jal już tak powoli wszyscy, ze śmietankowej strony madrtu zaczynają biadolić, to tylko czekać na wypowiedź największego judasza w historii FCB...

1

...Deco 'klepnie' Cancelo i spokój z LB/RB na lata.

0

@Azazel_Pazuzu tez, to powtarzam... (choć Yamal 'też się udał')

0

@Kymo tylko nie mów, ze Hajto wbił na melanż?

3

.....eeeee., ale jak to, przecież dopiero było #flickout, że wysoka liniia obrony, że z takim trenerem daleko nie zajdziemy...że beton, że zajeżdza piłkarzy...
Mówiłem, że Hansi to jest najlepsze, co temu klubowi sięprzytrafiło od czasów Messiego (ok, Yamal też dobrze wróży ;P )
Niech tylko Deco, da mu zawodników, których Flick che, którzy pasujądo systemu Flicka (śmiem twierdzić*, że FLick nie musi mieć topowych zawodników/gwiazd itp, ale musi mieć zawodników z boiskowym IQ ,kumających jego grę)
*to, jakie pana piłkarza zrobił Flick z 'żerarda' przsuwajać go na CB to nie mam pytań - wg mnie, jeden z największych skoków jakościowych jakie widziałem, serio.
Dla mnie, na początku, na LB był memem, teraz ten ziomek jest absolutnym konkrete mw środku pola - dodatkowo, odzyskaliśmy Cubarsiego w takim zetawieniu środka obrony.

10

eeeee tam, to nic przy 15 LM, ktore ma winisjusz junior na...naszywce oraz jednego, ale za to jak cennego 'złotego balona'.

2

Oby tylko smietankowi nie postawili stołu w polu karnym...bo może być ciężko...

4

Marca 'Uniknąć kolejnego ciosu''...i 'czułamani' na okładce...- myslałem, ze to zapowiedź wywiadu z Valverde....

0

Absolutnie bez szans teansfer.
Ale, jezeli Deco jakimś cudem sciagnie Barcole do nas, to odszczekam wszystko, co na tego pseudo-dyrektora powiedzialem....ba, nawet avatar zmienie.

0

@Murazor no tak.

2

Aż dziwne, że tego nie dali na pierwsze strony szmatławców!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?