kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Terroriser kazde podobne zagranie naszych LM to czerwo.
4
Oooooo, Przymroziło w Madrycie....
0
....niesamowity pracuś. Czekamy na 'owoce'.....anie 'zgniłe jabłka'
0
@Chudini123 jaka reszte? Czytaj ze zrozumieniem od poczatku.
0
@Chudini123 ...nie 'chycił' sarkazmu, co?
0
To co, #flickout 3, 2, 1....????
A tak na poważnie, to w obecnej sytuacji siła rażenia ataku spadła właśnie o 95%
1
Gdzie my tych wszystkich piłkarzy, co to chcą do nas przyjsc, upchniemy?
Przecież, jeszcze musi być miejsce na tych, co to Lapcio-Deco obiecują ściągnąć.
Aj, ale bedzie Hansi miał ekipę.....
0
Po wczorajszym meczu śmietankowych, widać ewidentnie, że po zrezygnowaniu (żeby nie napisać odpdnięciu) ze wszystkich nieznaczących pucharów/rozgrywek, potężna maszyna 'rzołniesza murnijo' ruszyła pełną parą po LL!!!
0
Myślę, że te wszelkie pierwsze kroki w pozyskaniu ewentualnych nowych zawodników (o których zaczeli wspominać pismaki), w przypadku Deco sprowadzają się do założenia przez niego konta na 'Sofascore'.
0
Czyli njusy typu: A: 'Są wątpliwości w barcelonie, co do Bastoniego' oraz B: 'Deco, jest już po słowie z Lewym' dopiero od następnego tygodnia?.
PS.
Oba A i B robiące podwali pod....brak konkretnych transferów w lecie.
0
@Galford spodziwasz sie fajerwerkow tranferowych po duecie Lapcio-Deco? Zazdroszczę wiary 'wierny fanie'.
2
Widze tego placka na zdjeciu to az strach się bac w kontekście ew 'wzmocnień', ,które ten nieudacznik szykuje.
0
Czyli jakby nie było,.to.zawsze wygrywa Real!
0
Ja.bym.dorzucił Deco w pakiecie.
0
@BISHBASHBOSH napisaleś 'ten drugi faul to w żadnym przypadku nie było na żółta kartkę..' (nie ma znaczneia co napisaleś dalej, bo ja odpowiedziałem na to, i odpowiedziałem tak: 'nie dostał za faul, a za opoznianie gry i 'zabawę'z piłką.'
Bez odbioru.
0
@Limaker ....stan umysłu.
0
@Ronad10 ....oraz, jakby pamiętał, że Cama ma już jedną zółtą kartke, to tej drugiej by mu (tak łatwo) nie dał, na bank.
1
@DJ6 o to, to....mało tego, oni smią narzekać na sędziowanie...hipokryzja level high (patrz dzisiejsze tytuly okladek madryckich szmatławców)
0
@BISHBASHBOSH nie romawiamy o samej osobie sedziego - to inna bajka/sprawa, rozmowa byla za co dostal kartke.
2
RM narzekający na....sedziowanie, hipokryzja?
"Co za.niesprawiedliwość/Dopóki chciał arbiter" - brzmi znajomo, co? Smakuje jednak inaczej jak nie jest w 'waszą' stronę....15LM....
Miód na moje uszy.
49
Po ostatnim gwizdku wyszła słoma z madryckich butów....
...aj, nic tak nie cieszy oka.
2
@BISHBASHBOSH nie dostał za faul, a za opoznianie gry i 'zabawę'z piłką.
Co nie zmienia ia faktu, ze jakbu sedzia pamietał, ze dał mu juz jedna żółta to tej drugiej by nie dał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@krzak90 ....szkoda, ze nie dostał drugiej za faul.
2
Wyglada jak Valverde ze swoim 'screamerem' zza 16ki w 92min....
0
@matt121 mhm....chyba , ze my gramy...wtedy można.
1
@LUKi_81 ...kto by wrócił i do czego? Przeciez oni nawet 'boją'sie pokazywać powtorki teraz....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Gol po faulu, kotrego nie było i gol po faulu, ktory był.
To jiz nawet do tego doszło, że nie dość, ze VAR nie sprawdza tych sytuacji, to nawet (dla spokoju i ew zarzutów) nie pokazują powtórek!!!!
Co nie zmienia faktu, ze smietankowi to przepchną, w swoim stylu.
Teadycyjnie.
0
Eeee, a nie 'Rasz' ???