0

...przynajmniej 6 miechów !
A co.

3

...czy powinien, czy powinien, czy powinien...powinnismy, to my przystepowac do tego meczu z dwubramkowa zaliczka.
(Podobnie w PK).

0

Obecnie, oprocz tego ze VAR nawet tych sytuacji nie sprawdza, to dla pewnosci nie pokazuja w TV powtorek....albo bardzo okrojone...tak na wszelki wypadek.

0

@zielak_1978 zgadza sie. Zacznijmy te zmiany zatem od wypierdo*enia nieudacznika I sabotazyste- Deco.
Dajmy Flicklwi zawodników kotorych on che i widiz w swojej ko cepcji, a jezeli mie to choć nie oslabiajmy skladu na kilka dninprzed sezonem....

0

@Cule6173737377171 eeeeee, chwila masz pseudo-durektor sportowy go jeszcze podpisze na stałe po sezonie.

0

@danijacek a z jakim? Lepi z gów*a, ktore prezentuje mu sueprduet Deco-Lapcio.

0

@PJ777 ten mecz 'zabił' pierwszy mecz. Tyle.

1

@Wiktor91 szacun.

0

@Fake69 przeciez nie powiedziałem ze nieslusznie...kilka fauli rzeźnikòw tez bylo 'słusznych'

0

@MESSi_10_Goat jak wyjebie*y Deco, to bardzo mozliwe.

1

@Dako rzeznicy chyba nawet bez żółtej kartki.

2


Gramy jak nigdy odpadamy jak zawsze.
Sami jesteśmy sobie winni.
Przegrywamy oba puchary w pierwszych meczach, a potem liczymy na sławetną remontade*
*smietankowi zapewne pokaza jutro jak to sie robi.
PS.
Ale ryba psuje się od głowy, pajac Deco zamiast wzmacniać skład to sabotuje** klub...i tak Flick lepi z gó*na.
**on jest jescze w stanie podpisac na stałe tego Rasza po sezonie.

0

Oooo, patrzmy ma jednak żółte kartki....72min a rzeźnicy nie widzieli ani jednej, a tu cyk i Gavi dostał.

1

Tak jal noeuznany gol Cubarsiego w PK, tak ten 'karny' za rekę po wybiciu z 5ki w pierwszym meczu (ktroego nie zagwizdał) bedzie na wage być albo nie być. Tyle.

3

I znowu bez żółtych kartek....atak z tylu na nogi i nie ma kartki.
(Tak poza tym, RM by doliczyl +9min, za ta przerwe z Ferminem).
Jak strzelilismy 2 w 30min w pierwszej polowie, to mozemy znowu strzelic dwie na poczatku drugiej.

0

Tradycyjnie....nie dogodzisz.

0

Szok i niedowierzanie.

0

@adamp4991 ...no tak.
PS1.
5% powiadasz....ze wzoru Hajaty?
PS2.
Dodatkowo, kto, coś mowił o 'nie rozumieniu' czegos.
PS3.
Chyba nie załapałeś srkazmu, co?

2

Jestem na 100% pewien, że Hansi, w sprawie tej murawy, musiał się wcześniej konsultowac z 'szawim', na bank!

1

L. Suarez lubi to.

0

'Fajnie, fajnie'...

1

Szok, I niedowierzanie dwaj piłkarze Barcy na okladkach dwóch madryckich gazet!!!!

4

Praktycznie 'ficzado' zatem.
PS
Wiadomo z jakim numerem będzie grał....

3

@loswariatofano to nie jest śmieszne- obawiam się, że Deco-Lapcio własnie tak myślą....

22

'Deco aktywnie monitoruje sytuację piłkarza...' - czyli podejrzewam, że robi tyle, co ja.

0

"Chiringuito TV. Zdaniem dziennikarza Manchester jest gotów zapłacić za Fermína 100 milionów euro. Taka kwota https://www.fcbarca.com/134024-transfermarkt-zaktualizowal-wartosci-rynkowe-pilkarzy-barcy-fermin-wchodzi-na-poziom-100-milionow-pedri-dogania-viniciusa.html" style="color: rgb(162, 28, 61); background-color: rgb(255, 255, 255); font-weight: 700;">odpowiada wartości rynkowej pomocnika oszacowanej przez Transfermarkt"
Nie pamiętam, koedy nam sie 'udało'kupic kogos za kwotę równa 'wartości rynkowej' (no chyba ze byla klauzula).
Zatem, jezeli kest to 'wartości rynkowa' to powinna to byc równocześnie ewentualna kwota 'wyjściowa' do ewentualnych* negocjacji.
*absolutnie tego nie widze; zawodnik bezcenny do sytemu Flicka.

1

Myślę, że w przypadku Deco-Lapcio skończy się na planie 'Z'...(Lewy zostaje w klubie i jest naszą pierwszą 9ka, 'dżerard' zostaje etatowym CB, zakontraktowują Cancelo na stałe)...eventualnie 'nowy topowy nabytek' to...'Rasz'

3

Ja wierzę w naszego 'dyrektora sportowego' - Deco i jego wprawne oko do wyławiania perełek.
Kto jak, kto ale on już wie na jakiego placka warto wyje*ać 50+ baniek.....nawet nie musi się pytać Flicka czy owa 'perełka' wpisuje sie w jego koncepcję składu.
Paradoksalnie, dobrze ze nie mamy kasy bo strach pomyśleć, na co szwagry by ją wyrzuciły...

1

Problem z Balde jest taki, że ten koleś sie praktycznie nie rozwija. To martwi.
Do teg odośc podatny na kontuzje.
Problem, ze my nie mamy kasy żeby śćiagnąć tompowych graczy na pozycje, które wymagają wzmocnienia na cito, a co dopiero marzyćo wzmocniniach (konkretnych) na bokach oborny.
W tym przyupadku Grimaldo....jeżeli za 15mln, to wart siętym zainteresować (do tego umnie przynnmierzyćz wolnego)

2

@Tasde ten wślizg 'karwajala', w każdym innym miejscu na boisku to jest faul, bez dwóch zdań i przynajmniej żółta.
Ale cóż - pole karne śmietankowych a pole karne przeciwnika - tam panująinne przepisy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?