kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kejdzi wpisał, że....przeprasza.
0
'rzołniesz murnijo' - aureola, go wciąga nosem ;P
0
@Pustelnik Bardzo cenne 3pkt.
PS.
Zastanawiałem się przed meczem, czemu mimo wszyskto Hansi nie oszczedza J.Garcii w tym meczu...
...ale wczoraj, bez niego tych 3pkt by nie było, ba możliwe, że nawet 1pkt by nie było.
Szkoda tylko, że śmietankowi nie stracili punktów.
Poza tym 'fajny' slizg 'karwajala'...(jka to mówią żuzlowcy, kość nie przbiła skóry* to knotucji nie ma...*skóry kewlaru)
0
Mówiłem, że kurtła będzie gotowy na final LM...
...te placki, jeszcze ograją (jakimś cudem) Bayern...potem PSG...
...a final, to już bez różnicy.
Wreszcie trener na lata - 'rzołniesz murnijo'...do tego winisjusz uśmiechięty - czego nie lubić?
PS.
Łudziłęm się na sttratę punktów wczoraj świtenakowach, ale nic,
Patrzmy co u nas w ogródku.
Oby bez kontuzji po przerwie.
I jedziemy dalej.
VeB
4
Fajnie, ze Joan sie sprawdza.
Będzie solidnym zmiennikiem jak wroci Mats... ;pop
Przekot.
0
A może wymiana za Deco, taka 'łin-łin' sytuacja.
mieliby top-dyrektora sportowego, a nie tego 'patałacha' alemanego....
4
@MesQueUnClub22 ...la fabrica...
1
Oby nie było, ze gramy jak nigdy a przegrywamy....itd, itp (w LM)
3
Na finał LM sie wykuruje.....
5
Eeeee, ale jak to, nie zdobyffffca złotego balona winisjusz dżunior?
5
Kozak!
PS.
To, co zrobił** z naszym 'żerardem*', to też szacun.
*z początku zawodnik-kpina/powód do kpin (tak, ja też tak mówiłem), jednak na tym LCB gra naprawdę świetnie.
Do tego dobrze się dogaduje z Cubarsim. (za różnych placków PL płaci krocie, w obecnej 'formie' GM jest warty ze 30-40banieak na standardy PL)
(**ogólnie, to co zrobił z teg oco ma to jest genialne)
0
Z innej beczki - ktoś wie, czy można - i jak tak, to gdzie - nabyć te koszulki z wczorajszego meczu?
Dzięks.
5
Lipa.
Oby sie wykurował jak najszybciej.
PS.
Wie ktoś na ile wypadł kurtła?
0
'Kapitalny' mecz w naszym wykonaniu.
Kompletna dominacja I narzucenie swojego stylu gry.
Bez głupich zagrań, strat i błędów jak na topowa druzyne przystało.
Myślę, ze jest spora szansa na to żeby to w 'pięknym' stylu....
...prz*ebać dzisiaj.
Serio.
16
Myślę, ze winisjusz juz organizuje samolot na galę złotego balona....
Gavi wrocił, to bedzie mógł mu osobiscie o tym powiedzieć....
0
A gdyby zagrać dwójką napadziorów Lewy-Ferran.....u ła,.ale by to chodziło!
0
@BARCA1994MiSzCzu210 bo VAR jeszcz ciągle analizuje tego spalonego winisjusza...
0
bardzo możliwe, że może go sprzedać za 50mln, sęk w tym, że Deco nie jest w stanie go za tyle kupić, nie ma szans - nie z Deco takie numery.
2
Ooooo, 'przesympatyczny łobuz' oraz 'ekspert od kolanoskopii' się wypowiedział.
Jeszcze bardziej jebni*ty niz Pepe, a tamten to już było ekstremum.
1
@Sebolinho mój 'ulubiony' komentator. Jak jest w parze z Mitrutem, to ogladm bez dźwięku.
0
@mati15d ...nie od dziś niestety. To 'tylko'mecz ligowy, przy spokojnym prowadzeniu, ale...jakby to był mecz 1/8, 1/2 LM, gdzie nolp prowadzimy jedną bramką/remisujemy itp...
Takiej druzynie (jaka wszyscy myslimy ze jestesmy) w obojętnie jakim meczu, taki koncentracyjny blackout nie powinien sie zdarzyć.
15
Te dwa gole 'do szatni', to nawet w takim meczu, ro jest kryminał.
0
Maszyna 'rzołniesza' murinjo ruszyła.
Pięknie naoliwiona.
Wreszcie trenerna lata.
Fabrika działa.
Wszyscy zadowoleni.
Wini 'szczela'...a nie czekaj.
Tylko pozazdrościć.
0
....no, to tylko czekać na 'pujola'...
2
Najpierw trzeba opchnąć szrot....a Deco jest w tym nawet gotszy niz w kupowaniu.
Ja tam sie transferowych fajerwerkow po szwagrach nie spodzewam.
4
"Laporta: Deco jest lepszy niż Alemany"
Skonczylem czytać.
0
@RC28 eeeea, Lapcio-Deco mają kase na 'chalanta', 'leało', 'szloterbeka', 'alfaresa', 'bernarto silfe' i....kilku innych - strach pomyśleć jaką ekipę ta dwójka erotomanów-gawędziarzy szykuje Flickowi!!!!
0
...Font chyba musiał być na kawie z 'chalantem' w trakcie ostatniej potycznki RM z City na bernabełu, bo na boisku 'chalanta' był nieobecny.
1
Ok, jestem.ostatni do chwalenia RM, ba nienawidze smietankowych, ale....
...za wczorajszy mecz należy im soe szacunek (przynajmniejnode mnie przynajmniej za wczoraj).
Po tym jak sie zazwyczaj slozgaja, na farcie, na karnych, to to, jak zagrali wczoraj - wow.
Zagrali tak, jak.my z AM drugi mecz, tylko MC jest lepiej ofensywnie/z pilka grajaca ekipa (ok, nie bede pisal jak zagrali wczoraj).
Jednak, jezeli ktos wczorajszy wynik RM usprawiedliwia w 100% slaba gra MC to jie wiem.
PS.
Ta obrona kurtła na 'mozliwe' 3:1 wczoraj, moze byc tak wazna w dwumeczu, jak nasz nieuznany gol na metropolitano.
Lub, przestrzelony karnywinisjusza, tak wazny jak pudlo Dembe z Live (gdzie wygralismy 3:0).
Ciężko mi to przez gardło przechodzi, ale za wczoraj - szacun.
1
@kinioo ale na*ebałem literówek, o matko.
*nie wsadził na pustaka...miało byc
Sorki.