13

Oby, po póki co Gerard Martin wywiera presję na...moje oczy.

5

Clement-Cement, solidny jak zawsze!

0

Flick widzi ich na codzień, ale ze niby ten Martin lepszy był od Valle??
Zero w ataku, zero w obronie.
Aż strach pomyśleć jak Balde wypadnie, a my będziemy grać z jakąś lepszą ekipą.

1

@Wiktor91 ja raczej widziałem posty typu 5, 6, 7 do zera przed derbami. Dzisiaj wcale nie musi być łatwo (choć nie wyobrażam sobie żeby nie przywieźć 3pkt). Ważne żeby nie zlekcewarzyć przeciwnika, ustawić mecz i dowieźć dobry wynik (jeżeli uda się szybko zbudować bramkową przewagę, to dać odpocząć kluczowym zawodnikom).
Nic nie zmienia faktu jednak, żę czekam (ponownie) z utęsknieniem, by zobaczyć naszych w akcji!
VeB

0

@Zbyszard takich 'motaywacyjnych wywiadów' było w uj za Szawiego; jednak w obecnej sytuacji, jestem w stanie uwierzyć w te słowa: 'Taka połowa jak w meczu z Espanyolem już się nie powtórzy', bo jest Flick.
Jednak, czas pokaże np. dzisiaj.
Pozdro.

2

Nie powiem, poranna kawusia smakuje wyśmienicie!
Patrzmy jednak co u nas w 'ogródku' się dzieje.
Dzisiaj (ponownie) z pokorą, ale bez 'ekscesów' z drugiej powłowy z Espanyolem - mam nadzieję, że Hansi dostarłdo nich z przekazem!.
VeB

10

Jak myślicie, Real kupi 'Lało' ? Pokazał się na bernabełu dzisiaj, a i przyda im się na lewe skrzydło.

1

W ofensywie prze-grajek, w obronie prawie tak 'dobry' jak mbapej i dembe...nie sądzę żeby u Flicka to przeszło.
Z pewnością Lapcio będzie chiał przeprowadzić jakiś medialny/głośny transfer przed końcem kadencji (to napawa obawą), ale jak cośto już zdecydownie niech idzie po rosłego Norwega (ten wpisuje się idealnie w nasz obecny sytem).

4

Mieć w składzie prze-kotów którzy gryzą trawę i u których w żyłach płynie bordowo-granatowa krew - bezcenne. Tego nie kupisz!

0

Za czasów Szawiego w drodze powrotnej pewnie grali do rana w makao przy 'Harnasiu' na ostatnich siedzeniach autobusu....
Brawo panie Flick!!

1

Jest też częściej kontuzjowany niżw/w dwójka ...
Co nie zmienia faktu, że jak jużgra to robi różnicę.

0

@PeterMaro Przecież to, jak zespół gra i wygląda to 50% załyga Deco i 50% zasługa Szawiego, Flick dostał samograja naszpikowanego (na każdej pozycji) gwiazdami. Ślepy by poprowdzaił.
A tak na poważnie, to tęskno mi za takimi eksertami jak Alemany...ale szwagry, to szwagry.

0

To cieszy. Mama nadzieję, że nie dokucza mu jakiś dyskomfort, żeby być zaniepokojonym?

2

Druga połowa taka w stylu Barcy Szawiego...
Kasujemy 3pkt, zapominamy (szkoda ze Lewy bez bramki)
Veb

0

Wyjsc z pokorą, zejść z 3:0.

1

@MroQ nie, no tak daleko moja wyobraźnia nie sięga ;) Ale fakt, mogło to zmylić (tak chodziło mi o naszego 'szefuncia' w obronie). Pozdro

2

@macio_944 różnica widoczna gołym okiem: Flick czyta grę, wyciąga wnioski i reaguje...Szawi tego nie umiał niestety.
Też uważam, żę wejscie FdJ było majstersztykiem trenera.

4

@Coutinho007 możliwe, że zmieniono ogrodnika u nas, stąd ten progress, trawa już nie jest ani za krótka, ani za wysoka ani...aj.

2

Bzdura! 'zanfffcy z ESPN' wiedząlepiej, twierdzą, że gra z tak wysoką linią to zabójstwo, a winisjusz i mbapej nas zmasakrują! Banda błaznów.
NIe oglądaćsię na innych, robić swoje - in FLick we trust!
VeB

0

Tymczasem u białych*:
'„Gdyby powiedzieli mi, że nie wygrałam, też pojechałabym na galę, to kwestia szacunku”.

Tak , oczywiście teraz to łatwo każdemu powiedzieć ale większość przyznałaby rację Viniciusowi gdyby grał w Barcelonie a nie w Realu Madryt.

A tak to zawsze jedna szpilka więcej w Real Madryt.'
- oj boli dupka, boli! Chwilo trwaj!!

0

- delafłente!
- co?
- kolano!

PS.
OKej gra w kadrze, to marzenie (chyba) każdego chłopaka, ale czasami trzeba znaleźć balans...
Nie zdziwi mnie również powołanie Iniego.
Były czasy , gdzie o sile Hiszpanii stanowili zawodnicy BArcy, ale (waydaje mi się), że ogólnie meczy było mniej. Te kontuzje nie biorą sie z d*py!

3

Właśnie nadrabiam dwa sezony ' Barca, New Era' i powiem, że Gavi, a podejrzewam że Casado, Fermin (chłopaki stad) oddaliby wszystko za te barwy (śmiem twierdzić, zę nawet Mingueza...).
Nie umniejszając innym, 'nabytym' zawodnikom jakich mamy, ale nigdy, powtarzam, nigdy nie zostawią tyle zdrowia, serducha i pasji na boisku co Ci, 'wyprodukowani' u nas. Mega!
Czekam na Pikeja w roli prezesa!

0

NIgdy jakośna to nie zwracałem uwagi, wszyscy znamy zalety ofensywne u Nico, ale jak on wyglada w pressingu/obronie? U Flicka to chyba ważne, nie?

6

3 magiczne/ulubione słowa w biurach FCB:
- (panuje) optymizm;
- dykomfort
- niepokój

PS.
Dali by ten kontrakt z NIKE Dudzie do podpisania i już dawno by było po sprawie ;)

1

Róbmy swoje, ale z pokorą.

1

Dobry wybor, kwestia ceny.

0

Kto to jest ten obok Rydzyka na okładce Sportu?
Tak pytam, bo nie czaję typa.

0

@Pustelnik w sobotę, Gavi jeszcze próbował mu wytłumaczyć, że jeszcze nie jest za późno, żeby odwołać ten samolot! Już pal licho ten garniak! Ale jak grochem o ścianę...nie przegadasz.

0

Zastanawiacie się czasem, jak by wyglądała drużyna Flicka, gdyby Barca miała nieskończony budżet jak np.: Chelsea / MC czy choćby United? Myślicie, że też by kupował na zabój? Wiadomo, że jesteśmy w innej sytuacji i gra, tym co ma - i chwała mu za to, a w dłuższej perspektywie morze wyjśc nam to na dobre, ale jednak tak czysto teoretycznie, hm...jak myślicie?

0

Ale im się piz*eczka trafiła, że hej.
Piłarsko mega, poza tym niemiłosiernie irytujący dzban.
Przed el clasico była debata, i zadawano pytania 'ekspertom' kogo by wybrali/wybierają: Rafę czy Viniego...ok, piłkarsko Vini jest lepszy, ale w DRUŻYNIE, nie tylko to się liczy i ja, takiego typa w szatni bym nie chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?