kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SirBobby pierdo*ą o tej grze nogami jak niedawno o tym nieszczęsnym DNA Barcy (w kwestii kandydata na trenera)...jak dla mnie, to grunt żeby grał dobrze rękami.
6
@tristan87 chyba odwrotnie. Zawsze gra z krótkim.
1
Widzę, że 'miesięczny' na metro w Barcelonie też dostał, nieźle!
0
1) chicłbym tego magicznego Pedriego oglądać (więcej) w meczach z topowymi drużynami (bo lubi zniknąć)
2) można wiele mówić o FdJ, ale jednak jego obecność na boisku daje baaaaardzo dużo (szczególnie w obecnej sytuacji kadrowej)
3) tak jak u wyżej (u Pedriego)
4) w obecnej sytuacji, modlić się żeby nie złapał kontuzji, bo bez Iniego ta defensywa wygląda słabiutko
5) weryfikacja dopiero nadejdzie...
POzdro.
K.
1
"est graczem nieco mało zawrotnym i nie jest też najszybszy [...} i starcia z bardziej dynamicznymi napastnikami są dla niego problemem [...]"
...wygląda na idealnego do walki z kocurami z Monaco ;PP
1
...i tylko w pakiecie z siostrą.
Paradkosalnie...gorszyt od Ferrana nie będzie.
:PP
0
@sopa10pl podpatrywał 'Miszcza' Dembe przez lata...ten też (nie)wiedział wcześniej co ma zrobić
0
Co jak, co, ale tak trochę 'na stojąco' nasi
0
Najsilniejszym, czy jest najsilniejszym składem byle bez Ferrana...to już duży progress będzie.
0
@JarekS no, nie powiem, jest sporo mega wybieganych kocurow w tej lidze...Monaco tez kilku niezlych byczkow ma - u nas takich brakuje - a'la Adama, ale lepszych technicznie.
1
@Hadim Lapcio mu powiedział, że musi czekać do czerwca na rejestrację....ale panuje optymizm.
12
Podobnie jak transfer Nico, Merino i kilku innych...wszystko domknięte/dopięte jak...guzik Laporty w marynarce.
0
@damcio24 jeszcze odpali :p
1
No to lecimy:
#flickout
:p
1
Fajny ten Ferran, taki nie za dobry nie za słaby...
0
Z gów*a bata nawet Flick nie ukręci...oprócz Pedriego tam jest zero jakości.
12
Przy całym tym pechu od początku sezonu (z wszystkimi kontuzjami), to ten zały zbieg okoliczności z zakończeniem kariery przez Wojtka jest niesamowitym fartem dla nas.
Bierzemy bramkarza z topu - tak, bez wątpienia, przy swoich niektórych mankamentach jakie ma, Szczęsny jest (był) w pierwszej 10ce najlepszych bramkarzy świata (jak nie w top 5).
Doświadczony. Świetny na linii. Dobry w wyjściach do dośrodkowań. OK, gra nogami...jak dla mnie, grunt żeby grał dobrze rękami.
Gracz z topu. Za darmo.
Dla obus tron jest tot sytuacja win-win.
Serio, fart na maksa...nie wspominając, że kolejny Polak w FCB - ale jajca!
9
Imię zobowiązuje...
0
@zabibarca przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś, najlepiej ze zrozumieniem.
0
'pozyskać za grosze' i Deco, to mi się jakośgryzie...
1
Czekamy zatem na debatę (p. Dudek), któr klub jest lepszy...
0
Zatem powraca 'stary' silniejszy Real....
0
@novy1899 Pena, też długo nie grał.... ;)
0
Ale będą jaja.
Jaram się jak w '92gim!
Widzę na zdjeciu , że Wojtek gest ma już opanowany. Brawo
1
@pride98 cwane liski te szwagry...
0
Marca tą okładką 'zrobiła' mi dzień...nic, tylko w ramkę wsadzić.
Matko jedyna, jak ja nie cierpię tej rozdziabionej gęby.
Wracając do bramkarzy, jeżeli na już to chyba tylko 3(2) opcje mamy:
1*. Zapłacić Valles za rozwiązanie kontraku i podpisaćjako wolnego agenta;
2. Szczęsny (aint gonna hapen)
3. Navas (tak, wiem grału białych)
*to jest chyba najlepsza opcaj nawet jak wróci Marc - będzie rywalizacja.
2
Taki kłiz dla rozładownia napięcia
Po co sięga lapcio na zdjęciu:
a) kopertę dla Tebasa ?
b) piersiówkę ?
c) telefon do Szczęsnego?
d) '45kę' ?
Pozdro.
0
@Arnokk wyobrażasz sobie dźwignąć cokolwiek mentalnie z Szawiego?
2
No przynajmniej raz mieliśmy tzw. 'madrycki fart'. Brawo. Brawo. Brawo.
Ale mamy mental :D.
A tak na poważnie, co mi Rafa zaimponował teraz jako kapitan.
0
AS, tak wiarodajny jak słowa Laporty...