0

A mamy inne wyjście?

10

Nawet taki Szczésny z emerytury by sie teraz przydal...

3

@Powiedziałem zawodnikom: "Głowa do góry", bo byli naprawdę rozczarowani. ...
Jak mylicie, co by powiedział Szawi do zawodników w przerwie meczu?
Za Szawiego, w takiej sytuacji (grając 80minut w 10kę) byśmy dostali 'piątkę', a potem i tak by było obwinianie wszystkiego i wszystkich...
JAk dla mnie niefortunny wypadek przy pracy (tak Mats wsadził Erica na minę), ale ja w Hansiego wierzę - inny mental.
Pozdro

0

Tu specjalnie nie ma nad czym się spuszczać.
POzytyw taki (śmiem twierdzić), że za kadencji Xaviego, dostająć czerwo w 10tej minucie, przeciwnicy by nam wrzucili z 3-4 gole minimum.
W szatni w przerwie byłby płacz, spuszczony łeb, i szukanie winnych wszędzie* (*nie tam żeby Mats był wczoraj bez winy).
Przy odrobinie szczęścia mogliśmy to nawet wczoraj wygrać.
Zdecydowanie martwi brak bramkarza; oj co ten typ wyprawia ostatnio (widzieliści Kurtła w meczy RM?)!!
Co do zmian (późnych) - a kogo miał wpuścic - popatrzcie na ławkę wczoraj; zdecydownaie te zmiany co zrobił Hansi były z ostrożności i oszczędzania kluczowych graczy - ten mecz to nie koniec sezonu.
JAk dla mnie, pech, ale zdecydowanie Hansi nie jest w ciemię bity i to (długoterminowo) może wyglądaćprzynajmniej dobrze.
Pozdro.

1

Pozytyw jest taki, że E. Garcia będzie wypoczęty na ligę.

6

Co jak co, ale Monaco ma kilku wybieganych skubanców. Co odejście chłopki na kilku metrach mają to szok.

3

Łudziliście się, że Mats to wyjmie? Ja je*ie jaki zjazd formy ten koleś zrobił.

0

@6bakero ...I te spodnie dresowe...

3

Najlepszy bramkarz w historii Barcy zaraz po takich tuzach jak: Carles Busquets i Rüştü Reçber...
A tak na poważnie, szkoda, że nie ma konkurenta, bo znacznie obniżył loty.


9

To jak grać w 10kę od początku.

0

Jak myślicie, kto następny?
Teraz będziemy grać praktycznie co 3 dni...kołderka robi sie krótka, ale szwagry i tak będą się klepać po pleckach, że skład jest kompletny.

0

Myślę, że S. Roberto...a nie, czekaj.

2

-Deco!
-Co?
-Je*ło!

PS.
Szybkiego powrotu do zdrowia, choć myślę, że to pierwsza z (niestety) wielu kontuzji, które go czekają...świetny grajek, ale łamliwy, był, jest i będzie.

0

Ponownie, indywidualny kunszt, przebłysk geniuszu vinisjusza i bapeja dają Realowi....a nie, czekaj.

0

Puchar Gampera pokazał, że to nie są leszcze Stefan.

0

-Real!
-co?
-Wapno!
Najważniejsze, że dwóch gwiazdorków się podzieliło...widać, że jest między nimi 'chemia'.
A tak poważnie, nie ma co się oglądać, tylko robić swoje.

0

...prawie jak Lenglet ;P

0

"Real Madryt zabezpiecza swoją perłę"...
Myślałem, że chodzi o tą ich 'czar*ą perłę'...albo raczej 'czar*ą owcę', co to tam MŚ chce przenisić, czy coś.
[tak, specjalnie wstawiłem gwiazdki, jakby przypadkiem czytał ten komentarz]

0

Grajek, wart każdych pieniędzy...inteligntny boiskowo jaki poza...
Dobrze, że odszedł.

1

Ten jego papcio, to taki trochę jakby młodszy brat...

0

a gdzie się bawi na mieście ?

3

Vini, z tEGO nie będzię nic dobrEGO !

16

Dobrze gada chłop, 'prawie' jak vinisjusz junior, który to tam, może nie góry, ale MŚ potrafi przenosić!

0

Dawać go na lewe skrzydełko i mamy boki ataku na lata ;)

0

No i gitara. Teraz czekamy na pierwszą reprę.
Mówiłem, że wszystkim powinni dać L4 a nie żeby się szlajali pi zgrupowaniach.

1

@Midast ...o trawie

1

Eeeee tam, ja tam 'lubię' oglądać rozdziabioną gębę i głupkowate uśmieszki vinsjusza juniora...
Poza tym mi się akurat przyjemnie ogląda taki RM, taki trochę nie za mocny, nie za słaby.
Tak na poważnie, to RM to RM często grają padakę a zdobywajątrofea - poczekajmy do końca sezonu.
VeB

0

"Miałem chwile, w których nie wiedziałem, czy następnego dnia wstanę trenować.."
Luz, chłopaku, my mieliśmy takie chwile, kiedy nie wiedziliśmy czy chcemy taką (jak np rok temu) Barcę oglądać!
Powodzenia.

5

„Szczęśliwa para” – AS donosi, że Mbappe i Vinícius pokazali w starciu z Betisem wspaniałą harmonię...i cyk, wszystko gra. ASik wpakował obydwu EGOistów na pierwszą stronę, zęby żaden nie był stratny.
Co do repry - mam nadzieję, że wrócą bez kontuzji; potrzebna teraz ta przerwa jak nie powiem co.
Pozdro.
K.

0

Zwyczajnie, nie widzi sensu w pierdylionie bezsensownych i bezproduktywnych podań, ot tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?