kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
'..a może ma już ułożoną w głowie swoją drużynę,' - w przypadku Flicka, śmiem twierdzić, że z pewnością podwaliny 'swojej drużyny' miał nim oficjalnie go ogłoszono...wiadomo, różne kwiatki powychodziły potem itp. Niesamowite jest jednak to, że dostał praktycznie taką samą ekipę jaką miał Szawi, a jak jest każdy widzi*
*no chyba, że mowa o 'znafffcach' z ESPN.
Tak teraz patrzę jak gramy, jak ta maszyna działa i ten cały Haaland, kurde, idealnie mógłby tu pasować (tak, wiem...ale). Kiedyś, byśmy powiedzieli, żę to nie jest 9ka jaką potrzebuje BArca, ale w obecnym systemie, to jak 'obsługiwany' jest Lewy, NOrweg mółby się wpasować idealnie.
0
@pienaar jak kolega @pienaar napisał wyżej. Poza tym, wydaje mi się, że Inigo 'zjada' taktycznie* Arajo, co nie zmienia faktu, że Araujo nie jest świetnym (do tego szybszym) obrońcą. W sumie nie zdziwiłbym się widząc czasami Araujo na prawej, zeby 'Dżul' odpoczął, a w środku obecna para.
Od nadmiaru głowa nie boli - In Flick we trust :)
*jak ten koleś zarządza obronąto jest majstersztyk; co Cubarsi się uczy przy nim to nie mam pytań (ten dzieciak może być topowym obrońcą pod każdym względem).
PS. Ponoć Flick ciśnie jeszcze o tego Taha - to się zrobi ciekawie.
31
Spodziewam się rotacji, ale mam nadzieję, żę Flick nie przegnie znowu ...
3pkt to mus nawet przy rotacjach.
AJ, też tak macie, że nie możecie się doczekać kolejnego meczu...nie pamiętam kiedy ostatnio tak miałem! Fajowo!
VeB
0
Wiadomo może, w którym klubie* w Paryżu bawił się niejaki winsjusz junior ze swoimi 20toma ziomkami tamtego wieczoru? Tak pytam, bo nie wiem.
*pewnie mbapej coś dobrego mu polecił, choć sam już jest 'spalony :P' w Paryżu...
Ależ dwa przepiękne tygodnie, chwilo trwaj!!!!
0
Smiechłem.......
0
@Kazragore w sumie nie jest takie pewne, ze przyjadą, wszak obrażeni są....
1
To może jednak ten Asensio, hm?
1
Zbyt piękne, żeby było prawdziwe...
Dwa dni tem 0:4, a teraz to...on(i) się nie podniosą :P
5
Hola, hola, hola!
Studzę ten hurra-optymizm PAMIETAJMY (wg znafffcuf) do tej pory 'maszyna Flicka' grała TYLKO z ogórkami! Spokojnie, nie tak prędko. Prawdziwy test dopiero nadejdzie...
A tak na poważnie.
Trzeba oddać cesarzowi to co cesarskie*: Panie Flick - szacun.
Jak to działa wszystko! Serio, DAWNO nie widziałem, żeby KAZDY z naszych wiedział.co ma robić na boisku a pozycja na której gra go 'nie meczyła'!.
Oddajmy cesarzowi to co cesarskie*.
*tak, powtarzam sie, ale 80% 'ekspertom' nie przejdzie to przez gardło!
Creme de la creme są pajace z ESPN, serio, jak możecie posłuchajcie ich wypowiedzi przed i po meczu z RM.
Wszyscy trąbili że prawdziwy test to Bayern i Real bo Sevilla to nie rywal...
Po Bayernie, większość mówiła, nie że Barca zagrała świetnie (od 30min) tylko Bayern zagrał słabo...wszyscy mówił prawdziwy test to RM. Ta wysoka linia Flicka się zemści, a Mbapej z 'pajacem' nas zdemolują...Po 0:4 mówią, że to Real zagrał słabo! Serio, nikt nie widzi kunsztu, ręki Flicka? Nikt nie widzi, że ta wysoka linia to TAKTYKA. Nikt nie widzi czytania meczu przez Hansiego - wejście FdJ to 'masterclass' taktyczny.
Oddajmy cesarzowi to co cesarskie!
Czekam na Ćwiąkałę, bo chyba jako jedyny jest w stanie to docenić.
VeB
Z innej beczki: nie wiem jak Ferrari się pozbywa Sainza na rzecz Hamiltona...głupota.
1
Wiecie co jest tu w paradoksalnie 'martwiące'?.....
że może zadzwonić do niego delafłente juz niebawem :/
Wracajac do tematu - dla mnie ABSOLUTNE objawienie sezonu. Co ten chłopak gra, zelazne płuca, czytanie gry, głowa (wczoraj ten taktyczny faul) no I wisieńka, te prostopadłe ciasteczka!!
2
Mbapej=Morata :p
1
Iniaki +10 do morale dzisiaj.
Oj jak Flick buduje mentalnie* tych chłopaków to miazga jest.
*takie, wiem u Iniakigo to wóz albo przewóz, ale jak jest każdy widzi.
Brawo.
0
@Emerald ja bym chętnie posłuchał Mitruta teraz, bo pierdo*ił (napinał się) niemiłosiernie przed tym meczem. Znafffca.
8
Niestety fakt jest taki że póki co graliśmy z ogórkami, największy test Barcy Flicka dopiero nadejdzie :))))
Ku*wa chłopaki, D.E.K.L.A.S.A.C.J.A
1
Fajnie gwiżdże póki co, stempelek na Rafie i ślepa myszka....
0
@Hary87 heh, cieszmy się tym, co mamy! Teraz czas na sobotę...
0
@FanBarcy22 dlatego napisałem, tak, jak napisałem. Casado był, ale nie dla Szawiego
0
...możliwe, że 'Dżordże' wpadł z buteką Ballantine'sa z bezcłówki ....o co tyle szumu?
1
@bartulek98 jak dla mnie, na tę chwilę absolutne 'objawienie' sezonu. Ponownie, przewrotnie kontuzja BErnala (który wyrastał na abjawienie sezonu) wyszła MArcowi na dobre. Również, widzę 'układanie' składu od MArca (może odpocząć na mecze z ogórkami ;P ).
Widaćrównież, żę większoć zawodników pod Hansim, złapała oddech i rozwinęła skrzydła - mentalnie też zała drużyna urosła. Gramy tak, że to znowu my dyktujemy warunki - gramy swoje, a nie dostosowujemy sie (lub gorzej, próbujemy) do przeciwnika.
Trener spoza tego 'bagna' robi robotę.
8
''Jeśli jestem tu, gdzie jestem, to w dużej mierze dzięki Rafie Márquezowi"...no na pewno nie dzieki Szawiemu ;P
0
@JaCules1211 eeee, tam biali mówią, że to ogóry były....
4
@Joeblack1989 samograja dostał, prawie jak teraz w Barcelonie ;p
4
@PepGuardiola1971 a) Hansi wyciąga wnioski
B) potrafi znaleźć miejsce na boisku dla zawodnika, żeby ten się 'nie meczył" a przeciwnie
C) nie obwinia innych
D) w szatni nie byłem, ale wydaje mi się że mentalnie też ich mega buduje
E) sztab. Co nasi biegają przez 90min to miazga
F) (nie)miał Casado
G)....coś tam by się jeszcze znalazło
;)
1
@Hary87 i jak smakuje?
Ku.wa, zajebiaszczo, co?
0
Slavko, ku*wa serio?!!
0
Taka trochę laga na Roberta póki co...
Jeżeli tak będziemy grać to kwestia czasu aż stracimy gola.
Jakie mamy posiadanie piłki?
8
Rozum podpowiada 2:2.
Serce mowi 3:1
3
@addept możliwe, że mówi nawet lepiej niż Dembele* po...francusku...
*choć jużtrochęgra w PSG, może podstawy ogarnął?!
2
Kurtła, to akurat jest osłabienie, bo nie jeden meczy białym uratował, ale znając życie Łunin będzie miał 'dzień konia' w klasyku!
2
Matko jedyna! Redakcjo! Powinniście ostrzegać wcześmniej wstawiając te okładki MArca i AS, jeeeeez...
Nic, Real to Real, aj...po 45min było tak pięknie, ale co mnie to...
PAtrzmy co tam u nas siędzieje.
Do wieczora.
Vamos!