25

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przypomina mi się wywiad z Lengletem a to pewien urywek którym mi bardzo zaimponowal. Dziś twierdzę że to były tylko puste słowa.

"Później ponownie rozgrywasz mecze?

Oczywiście. Tuż po zakończeniu meczu oglądam spotkanie i analizuję je. Robię to tego samego wieczora. Czasem oglądam całe mecze, a jeśli nie, to 20- lub 25-minutowe skróty, o które proszę.

I jak przygotowujesz się do następnego meczu?

Proszę o krótkie wideo z grą napastników, z którymi się zmierzę. Patrzę, co lubią robić, przyglądam się szczegółom, jakie zwody wykonują, jak się poruszają i zachowują w określonych akcjach, którą nogą wolą grać, czy częściej schodzą do środka, czy na skrzydło… Lubię mieć wszystkie możliwe informacje."

1

@Rastafarnianin ciekawy obraz , teoretycznie można go interpretowac na kilka sposób . Mózg pracuje przy nim.

8

12

3

Czuje duże problemy w meczu z Bilbao.

1

Mingueza tragedia też chłopak dziś.

0

Nie mam nerwów :)

1

Rayo słabiutkie, ale my też gramy kaszankę straszną.

3

Jak równy z równym:)

1

@masq to fakt , nawet kosztem kilku lat bez trofeow.

4

Twardy reset w lato , powrót do szkółki, normalna drabinka płacowa i zapewne wielka wyprzedaż naszych zawodników. Nie ma innego wyboru.

2

Marzycieli o letnich transferach typu Haaland odsyłam do poniższego linku , uwaga wchodzicie na własne ryzyko!

https://weszlo.com/2021/01/26/barcelona-transfery-finanse/

Bankruci przez duże B.

6

To, że ten zarząd był niegospodarny to raz, dwa, że działał momentami na szkodę klubu. Ja widzę Bartomeu w więzieniu – Michał Zawada, socio Barcelony.

18

Ostatni raz gdy w 1/8 Pucharu Króla zabrakło i Realu Madryt, i Atletico, to sezon 18/19.

1918/1919 :))

5

Nie ma kasy nie ma ruchów i tyle , bardzo dobrze.

4

Dembele , Griezmann , Coutinho 395 mln .

Fati, Pedri , Aruajo 20 mln ( wliczając zmienne Pedriego )

Twarde dowody na to że pieniądze nie grają a więc w dobie tego wielkiego kryzysu w Barcelonie liczę na to , że szkółka na czele z Jandro Orellaną, Ilaixem Moribą , Alejandro Balde, Collado i Konradem de la Fuente przyjdą nam z pomocą.

Zwyciężymy! :)

2

Źle to wygląda B jak Bartomeu, B jak Baran , B jak Barcelona Bankrut .. będą w lato spore wyprzedaże w Barcelonie. Griezmann , Dembele, Umtiti, Brajt, Firpo, Coutinho Czy nawet amigosi z bajecznymi kontraktami jak Busi , Pique I Leo Messi chociaż on generuje ogromne przychody dla nas. Scenariusz z przejęciem Barcelony przez prywatnego szejka czy inne konsorcjum też przewiduje.

2

Tylko powrót Bartomeu może nas uratować.

4

@DonRybson darmo to i ocet słodki.

0

Ależ my kuźwa toniemy w długach , dobre tu sobie Bartłomiej Bartomeu urządził Eldorado , dziwki koks tajski boks.. a teraz cierpienie.

3

Pedri jak najszybciej powinien odpocząć przynajmniej jeden pełny mecz, całe 90 minut. Widać po nim już braki fizyczne , leci na ostatkach tlenu. Do wiosny Koeman ich zamorduje, jeszcze będzie szukał swoich korków w piwnicy Złotowłosy.

1

Spalony chyba ;)

2

Nam grać nie kazano .

0

Ojej strasznie bez pomysłu, zero kreatywności ze strony Pedriego czy De Jonga.

2

@Rastafarnianin fenomenalny obraz , pobudza mózg.

4

Nowa forma relaksu " mrówkowanie " kto chetny ?

https://zapodaj.net/c4528b8cf1ca8.jpg.html

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

️Antoni Czortek Bokser, który przetrwał Auschwitz. Znokautował prawie dwukrotnie cięższego SS- mana i wygrał życie!

Po wybuchu wojny walczył z Niemcami. Dostał się do niewoli, z której uciekł dzięki pomocy Niemca, znajomego z Grudziądza. Dotarł do Warszawy, gdzie zajął się nielegalnym handlem tytoniem. Miał fałszywe dokumenty. Przypadkowo wpadł w ręce Niemców, którzy rozpoznali w nim mistrza walki na pięści..

Najsłynniejszą walką Polaka w obozie był pojedynek z przedwojennym zawodowym mistrzem Niemiec wagi średniej Walterem Duenningiem. Jego postać owiana była złą sławą. Miał przydomek „krwawy Walter”.

Antoni Czortek to pięściarski wicemistrz Europy i czterokrotny mistrz Polski.

"Uważam Czortka za najlepszego zawodnika wagi piórkowej w historii naszego pięściarstwa" – powiedział o nim w 1963 r. legendarny trener Feliks Stamm.

Antoni przeżył wojnę, zmarł w 2004 roku.
Foto z 1934 roku : Narodowe Archiwum Cyfrowe

Szacun ,wielki szacun !

https://zapodaj.net/db76f7d22ad64.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?