kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
I kapslują browara ;)
https://mobile.twitter.com/MarcinNajman/status/1355958426589925378
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przypomina mi się wywiad z Lengletem a to pewien urywek którym mi bardzo zaimponowal. Dziś twierdzę że to były tylko puste słowa.
"Później ponownie rozgrywasz mecze?
Oczywiście. Tuż po zakończeniu meczu oglądam spotkanie i analizuję je. Robię to tego samego wieczora. Czasem oglądam całe mecze, a jeśli nie, to 20- lub 25-minutowe skróty, o które proszę.
I jak przygotowujesz się do następnego meczu?
Proszę o krótkie wideo z grą napastników, z którymi się zmierzę. Patrzę, co lubią robić, przyglądam się szczegółom, jakie zwody wykonują, jak się poruszają i zachowują w określonych akcjach, którą nogą wolą grać, czy częściej schodzą do środka, czy na skrzydło… Lubię mieć wszystkie możliwe informacje."
1
@Rastafarnianin ciekawy obraz , teoretycznie można go interpretowac na kilka sposób . Mózg pracuje przy nim.
8
Łojciec Rydzjusz;)
https://zapodaj.net/48d9a77106960.jpg.html
12
Trochę się uśmiałem:)
https://zapodaj.net/c3b0eda6fff75.jpg.html
3
Czuje duże problemy w meczu z Bilbao.
1
Mingueza tragedia też chłopak dziś.
0
Nie mam nerwów :)
1
Rayo słabiutkie, ale my też gramy kaszankę straszną.
3
Jak równy z równym:)
1
@masq to fakt , nawet kosztem kilku lat bez trofeow.
4
Twardy reset w lato , powrót do szkółki, normalna drabinka płacowa i zapewne wielka wyprzedaż naszych zawodników. Nie ma innego wyboru.
2
Marzycieli o letnich transferach typu Haaland odsyłam do poniższego linku , uwaga wchodzicie na własne ryzyko!
https://weszlo.com/2021/01/26/barcelona-transfery-finanse/
Bankruci przez duże B.
6
To, że ten zarząd był niegospodarny to raz, dwa, że działał momentami na szkodę klubu. Ja widzę Bartomeu w więzieniu – Michał Zawada, socio Barcelony.
18
Ostatni raz gdy w 1/8 Pucharu Króla zabrakło i Realu Madryt, i Atletico, to sezon 18/19.
1918/1919 :))
5
Nie ma kasy nie ma ruchów i tyle , bardzo dobrze.
4
Dembele , Griezmann , Coutinho 395 mln .
Fati, Pedri , Aruajo 20 mln ( wliczając zmienne Pedriego )
Twarde dowody na to że pieniądze nie grają a więc w dobie tego wielkiego kryzysu w Barcelonie liczę na to , że szkółka na czele z Jandro Orellaną, Ilaixem Moribą , Alejandro Balde, Collado i Konradem de la Fuente przyjdą nam z pomocą.
Zwyciężymy! :)
2
Źle to wygląda B jak Bartomeu, B jak Baran , B jak Barcelona Bankrut .. będą w lato spore wyprzedaże w Barcelonie. Griezmann , Dembele, Umtiti, Brajt, Firpo, Coutinho Czy nawet amigosi z bajecznymi kontraktami jak Busi , Pique I Leo Messi chociaż on generuje ogromne przychody dla nas. Scenariusz z przejęciem Barcelony przez prywatnego szejka czy inne konsorcjum też przewiduje.
2
Tylko powrót Bartomeu może nas uratować.
4
@DonRybson darmo to i ocet słodki.
0
Ależ my kuźwa toniemy w długach , dobre tu sobie Bartłomiej Bartomeu urządził Eldorado , dziwki koks tajski boks.. a teraz cierpienie.
3
Pedri jak najszybciej powinien odpocząć przynajmniej jeden pełny mecz, całe 90 minut. Widać po nim już braki fizyczne , leci na ostatkach tlenu. Do wiosny Koeman ich zamorduje, jeszcze będzie szukał swoich korków w piwnicy Złotowłosy.
1
Spalony chyba ;)
2
Nam grać nie kazano .
0
Ojej strasznie bez pomysłu, zero kreatywności ze strony Pedriego czy De Jonga.
2
@Rastafarnianin fenomenalny obraz , pobudza mózg.
4
Nowa forma relaksu " mrówkowanie " kto chetny ?
https://zapodaj.net/c4528b8cf1ca8.jpg.html
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
️Antoni Czortek Bokser, który przetrwał Auschwitz. Znokautował prawie dwukrotnie cięższego SS- mana i wygrał życie!
Po wybuchu wojny walczył z Niemcami. Dostał się do niewoli, z której uciekł dzięki pomocy Niemca, znajomego z Grudziądza. Dotarł do Warszawy, gdzie zajął się nielegalnym handlem tytoniem. Miał fałszywe dokumenty. Przypadkowo wpadł w ręce Niemców, którzy rozpoznali w nim mistrza walki na pięści..
Najsłynniejszą walką Polaka w obozie był pojedynek z przedwojennym zawodowym mistrzem Niemiec wagi średniej Walterem Duenningiem. Jego postać owiana była złą sławą. Miał przydomek „krwawy Walter”.
Antoni Czortek to pięściarski wicemistrz Europy i czterokrotny mistrz Polski.
"Uważam Czortka za najlepszego zawodnika wagi piórkowej w historii naszego pięściarstwa" – powiedział o nim w 1963 r. legendarny trener Feliks Stamm.
Antoni przeżył wojnę, zmarł w 2004 roku.
Foto z 1934 roku : Narodowe Archiwum Cyfrowe
Szacun ,wielki szacun !
https://zapodaj.net/db76f7d22ad64.jpg.html