kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Figo : ,,Nikt nigdy nie usłyszy mnie mówiącego źle o czasie w Barcelonie, niezależnie od tego, jak się to wszystko skończyło. To był fantastyczny etap, który pomógł mi dojrzeć piłkarsko. Bardzo wykorzystałem te pięć lat. Nie będę wyrzekać się przeszłości. Ten czas pozwolił mi tym, kim byłem jako profesjonalny piłkarz. Mam tylko dobre rzeczy do opowiadania. "
0
Najlepiej polecany komentarz u nas ale nie mogę usunąć nie ma już tej opcji nie widzę na telefonie ;)
3
Ciekawostka : jeśli napiszesz Paul Pogba od tyłu to wyjdzie ci abgoP luaP co jest kompletnie bez sensu. Tak samo jak wydanie na niego 105 mln euro.
0
Chociaż dla samej 6 mógłby wycisnac z siebie ten potencjał. Gra od niechcenia.
0
Szkoda ze Denis nie wykorzystał szansy jaka mu zgotowala kontuzja Iniesty. Póki co numer po Xavi mu nie pasuje ale trzeba poczekać dłużej z oceną.
0
Dobre białasy hehehe !!
1
Dlaczego żałosne ? Brazylijczycy tacy juz są. Druga sprawa kasy ma tyle ze nie wie co ma z nią robić ;)
0
Yyyyy pewnie za rok co ? Czy za dwa ?
1
Neymar nagrywa piosenkę ciekawe jak mu to wyjdzie ;)
0
Denis kicha na razie totalna ;)
6
Dopiero zaczęliśmy a ty juz tak uważasz ?? Prześpij się 22.20 juz ;) rano przemysl to co powiedziałeś.
0
Komentarz usunięty
0
Spać dobranocka juz minęła ;)
1
Nie mam pytań ;)
4
Idź idź chlopie.
0
dobrze ze wraca Neymar brakowalo mi go ;)
4
Kurde nie często tak bywa że bramkarz taki szklany jest. No szkoda Ter Stegena.
0
Dlaczego skoro jego życie ma ciekawą przeszłość to czemu trzeba wypuszczać książkę po karierze ??
8
Nie mogę się doczekać !
30
Ten rajd na Bernabeu i owacja na stojąco dla Ronaldinho... mega kocur.
44
Paco Alcácer: "Gra w Barcy to moje marzenie".[FCB]
0
wlasnie mialem kupic Playstation 4 ale w sumie niedlugo Playstation Pro , skoro ma byc lepsze delikatnie od zwyklej 4 to wole poczeakac i dolozyc te 200 zl co nie zmienia faktu ze dali ,,D"
0
Wyjdzie w praniu ale też mam taką nadzieję. Bardziej byłem za Vietto jakoś tak poprostu ale Paco tez mi nie przeszkadza.
1
Fioletowi mówią ze zgarnal juz drużynę ogarnieta ale to duży błąd ;)
2
Barcelona negocjuje nowy 4-letni kontrakt z Qatar Airways. [Sport]
1
Stare czasy przychodzisz ze szkoły rzucasz plecak , włączasz tv i RTL , obiad na stole i oglądasz ;)
0
Grzegorz Krychowiak znalazł się na 14. miejscu w zestawieniu najbardziej przepłaconych piłkarzy letniego okienka transferowego - wynika z raportu szwajcarskiego obserwatorium piłkarskiego (CIES Football Observatory).
3
Paco Alcácer odbędzie dziś pierwszy trening z Barceloną.Jutro napastnik zostanie oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou.[MD]
6
To się nadaje na hit dnia ; )
0
Teraz to diament a pamiętam jak mówili że z niego to już nic nie będzie ;) Luis Enrique dobrze wiedział co robi.