kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No to dziś kabaret na żywo na tvp 1 o 20.45 ;)
0
Jestem wielkim fanem Denisa Suareza i uważam że nie bez powodu nosi ten numer po Xavim ale kurde kiedy dostaje szanse według mnie wykazuje z siebie dużo ale to dużo za mało. Jego gra wygląda niby dobrze ale nie ma tego błysku który miał Xavi i Iniesta w jego wieku. Mam nadzieje ze weźmie się do roboty.Pozdrawiam.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wyjdzie zapewne Andre Gomes wiesz jednak te ponad 30 baniek wydane wiec pewnie to on wyjdzie w pierwszym.
0
Vidal gumowe ucho Lucho wie co robić z tymi co mają giętkie uszy ;)
0
No ja również jestem fanem jego talentu ;)
0
Czuje dziś wybuch formy Denisa Suareza hehe ;)
5
Nie znam maradonny
19
Trio przyszłości Barcelony które według mnie jest jak najbardziej realne to Neymar, Dybala, Dembele kto wie może może ;)
3
Chyba lewa noga wstałem ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ladny gol Denisa Suareza w meczu z Estonia ; )
0
Ramos z urazem więzadła pobocznego półtorej miesiąca przerwy gdzieś wyjdzie.
8
Messi w sobotę otrzyma zielone światło od lekarzy i będzie brany pod uwagę przez Luisa Enrique przy ustalaniu kadry na mecz z Deportivo.[MD]
0
Doktor Mariani (operował Milika): Zostanie 2-3 dni w klinice, a później rozpocznie rehabilitację. Przerwa potrwa 4-6 miesięcy
0
Jasne ze interesuje ;)
4
Operacja Arka Milika przebiegła zgodnie z planem pozostaje życzyć szybkiego powrotu do zdrowia !!!
A tu zdjęcie z operacji ;)
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/785428191301206017/photo/1
2
W kolanie jest 6 więzadeł najgorsze są dwa krzyżowe zerwanie któregoś z nich to kontuzja na parę miesiący tak jak milik kolejne 4 wiezadla wiaza się z mniejszym czasem kontuzji.
1
https://pbs.twimg.com/media/CuWEVpkW8AEKdnc.jpg
Zarosl ten Bale jak narząd zakonnicy.
0
Ramos opuszcza kulejac boisko z bolem kolana. Zle upadl na murawe po skoku. Uwaga na wiezadla.. ;)
11
Te 300 jechał na niemieckim autobahnie gdzie nie ma ograniczenia prędkości. Tak jeździ połowa Niemców i jest 3 razy mniej wypadków jak w polsce inna kultura jazdy. Szybciej nie znaczy gorzej a tym bardziej niebezpieczniej.
0
Mariano Stępiński ;)
7
Nie do końca to właśnie dzięki Nawalce grają tak jak grają według mnie.
0
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/783655098547331072/photo/1
Najlepsza jedenastka po 7 kolejkach la liga ;)
Jest i Roberto ;)
0
Cilessen zaciera ręce ;)
8
Denis Suarez według mnie powinien grać częściej on rozdaje na prawdę dobre piły. W Villareal Denis był zmora Celty świetne piłki rzucał i obrona miała z nim dużo problemów ;)
2
Z pewnoscia na pewno panie Ter Stegen.
35
Paco Alcacer jest naprawdę trudny do upilnowania. Nikt nie wie, gdzie się znajduje. Ani rywale, ani koledzy, ani kibice. Grubo Stanowski pojechał
3
NajważniejszA wygrana z ciężkim przeciwnikiem nie na swoim terenie i bez Messiego. Nie zawsze też musimy grać widowiskowo.
0
Mógłby puścić Denisa ;)