kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juz z tym bólem zmaga się od paru tygodni i w końcu wyszło tak ze sobie pogorszył a powinien odpoczywać wcześniej ;)
1
Co jak co ale Lucho w ważnych meczach boi się rotowac i to było widać wczoraj. Nie będę się czepiał bo według mnie Iniesta , Rakitic czy tam Alba grali fenomenalnie no ale nóż widelec spróbować dać szansę naszym młodym wilkom Digne , Denis. Luis Suarez wczoraj bardzo kiepsko a Paco siedział na ławie.
1
Chociaż Messi sobie odpocznie należy mu się to ; )
4
Znając życie bez Messiego to Neymar będzie brał na siebie wszystko teraz tak jak było w tamtym sezonie i bardzo dobrze mu to wychodziło ;)
11
Dobrze jest to tylko 3 punkty mamy jeszcze bezpośredni mecz z mierdami; )
0
Centrostrzal heheh; )
5
Póki co Roberto na bank jest w top 3 prawych mowie to z pełną odpowiedzialnością.
2
Ba to bylo wiadome od zawsze :)
1
Powiem Ci szczerze ze po odejściu Alvesa czulem się okropnie i bałem się ze Sergi Roberto nie da rady. W tej chwili jestem pewny tego ze Sergi może być w top 3 najlepszych prawych obrońców świata. Żaden Bellerin nie jest potrzebny aczkolwiek czemu by nie ;)
8
Arsenal ustalił cenę za Hectora Bellerina.Anglicy zgodzą się sprzedać Hiszpana za £38.6M (€45M).[Don Balon]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo ciężki mecz mam nadzieje ze wyjdziemy z tej wojny zwycięzko i bez żadnych kontuzji ! VeB
0
No ogólnie będzie miało lepsze parametry te playstation pro ;) i nie chodzi mi tu o te 4k ;)
0
Poczekaj na PlayStation Pro.
0
Mundo Deportivo nawija o 3 tygodniach przerwy Umtiti a Sport o 2 tygodniach ;)
0
Laudrup: "Neymar prowokuje, przy 4:0 bawi sie w halowke" Simeone: "Neymar bawi sie, tanczy, spiewa poza i na boisku. Uwielbiam go"
Paradoks -twierdzenie logiczne prowadzące do zaskakujących lub sprzecznych wniosków. A slowa tych panow zdecydowanie są sprzeczne :))
4
Grunt w tym kolego ze oni nie mają formy zupełnie w tej chwili. Więcej szczęścia.
26
Simeone: "Neymar bawi sie, tanczy, spiewa poza i na boisku. Uwielbiam go"
Paradoks jest taki ze nie wszystkim dogodzisz jedni będą go kochać a drudzy nienawidzić; )
13
W czwartek Sergio Busquets przedłuży kontrakt z Barceloną do 2021 roku.Klauzula odejścia zapisana w umowie będzie wynosić €200M.[Esport3]
10
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/778138814103560192/photo/1
Prawdopodobne koszulki Barcy i Realu.
8
Barca w najbliższych tygodniach będzie prowadzić rozmowy ws. przedłużenia kontraktów Rakiticia i Luisa Suareza do 2021 roku.[MD]
3
z drugiej strony mieć Bellerina i Sergiego Roberto na prawej flance to chyba bylaby najlepiej obsadzona pozycja od lat i na lata.
1
Chcą kupic Bellerina z jednej strony to mega transfer ale Sergi Roberto to mega kocur. W wakacje mocny najarany bylem na Bellerina teraz mi to obojetne :)
36
Aleix Vidal nie jest powoływany do kadry meczowej przez Luisa Enrique,ponieważ nie trenuje na odpowiednim poziomie.[MD]
9
Mascherano: "Jest bardzo prawdopodobne ,że odejdę z Barcelony bez strzelonego gola".[Sport]
0
niech wygra lepszy ;)
0
No nic nie grają zupełnie rozumiem ze i was boli bo jak to oglądać taki real ?;)
0
Grają padakę totalna a strzelają ostatnio tylko na takie mecze ich stać ;)
0
Stawiam ze nadstawi cztery litery.
1
Kolo Toure (Celtic): "Grałem przeciwko wielu świetnym napastnikom,ale oni (MSN) są szaleni".[Sunday Post]
K.Toure: "Barca w sezonie 2005/06 była dobrym zespołem i wygrała z nami (Arsenal) w finale LM.Obecnie to jednak kolejny poziom"[Sunday Post]