1

Juz z tym bólem zmaga się od paru tygodni i w końcu wyszło tak ze sobie pogorszył a powinien odpoczywać wcześniej ;)

1

Co jak co ale Lucho w ważnych meczach boi się rotowac i to było widać wczoraj. Nie będę się czepiał bo według mnie Iniesta , Rakitic czy tam Alba grali fenomenalnie no ale nóż widelec spróbować dać szansę naszym młodym wilkom Digne , Denis. Luis Suarez wczoraj bardzo kiepsko a Paco siedział na ławie.

1

Chociaż Messi sobie odpocznie należy mu się to ; )

4

Znając życie bez Messiego to Neymar będzie brał na siebie wszystko teraz tak jak było w tamtym sezonie i bardzo dobrze mu to wychodziło ;)

11

Dobrze jest to tylko 3 punkty mamy jeszcze bezpośredni mecz z mierdami; )

0

Centrostrzal heheh; )

5

Póki co Roberto na bank jest w top 3 prawych mowie to z pełną odpowiedzialnością.

2

Ba to bylo wiadome od zawsze :)

1

Powiem Ci szczerze ze po odejściu Alvesa czulem się okropnie i bałem się ze Sergi Roberto nie da rady. W tej chwili jestem pewny tego ze Sergi może być w top 3 najlepszych prawych obrońców świata. Żaden Bellerin nie jest potrzebny aczkolwiek czemu by nie ;)

8

Arsenal ustalił cenę za Hectora Bellerina.Anglicy zgodzą się sprzedać Hiszpana za £38.6M (€45M).[Don Balon]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo ciężki mecz mam nadzieje ze wyjdziemy z tej wojny zwycięzko i bez żadnych kontuzji ! VeB

0

No ogólnie będzie miało lepsze parametry te playstation pro ;) i nie chodzi mi tu o te 4k ;)

0

Poczekaj na PlayStation Pro.

0

Mundo Deportivo nawija o 3 tygodniach przerwy Umtiti a Sport o 2 tygodniach ;)

0

Laudrup: "Neymar prowokuje, przy 4:0 bawi sie w halowke" Simeone: "Neymar bawi sie, tanczy, spiewa poza i na boisku. Uwielbiam go"

Paradoks -twierdzenie logiczne prowadzące do zaskakujących lub sprzecznych wniosków. A slowa tych panow zdecydowanie są sprzeczne :))

4

Grunt w tym kolego ze oni nie mają formy zupełnie w tej chwili. Więcej szczęścia.

26

Simeone: "Neymar bawi sie, tanczy, spiewa poza i na boisku. Uwielbiam go"

Paradoks jest taki ze nie wszystkim dogodzisz jedni będą go kochać a drudzy nienawidzić; )

13

W czwartek Sergio Busquets przedłuży kontrakt z Barceloną do 2021 roku.Klauzula odejścia zapisana w umowie będzie wynosić €200M.[Esport3]

10

8

Barca w najbliższych tygodniach będzie prowadzić rozmowy ws. przedłużenia kontraktów Rakiticia i Luisa Suareza do 2021 roku.[MD]

3

z drugiej strony mieć Bellerina i Sergiego Roberto na prawej flance to chyba bylaby najlepiej obsadzona pozycja od lat i na lata.

1

Chcą kupic Bellerina z jednej strony to mega transfer ale Sergi Roberto to mega kocur. W wakacje mocny najarany bylem na Bellerina teraz mi to obojetne :)

36

Aleix Vidal nie jest powoływany do kadry meczowej przez Luisa Enrique,ponieważ nie trenuje na odpowiednim poziomie.[MD]

9

Mascherano: "Jest bardzo prawdopodobne ,że odejdę z Barcelony bez strzelonego gola".[Sport]

0

niech wygra lepszy ;)

0

No nic nie grają zupełnie rozumiem ze i was boli bo jak to oglądać taki real ?;)

0

Grają padakę totalna a strzelają ostatnio tylko na takie mecze ich stać ;)

0

Stawiam ze nadstawi cztery litery.

1

Kolo Toure (Celtic): "Grałem przeciwko wielu świetnym napastnikom,ale oni (MSN) są szaleni".[Sunday Post]


K.Toure: "Barca w sezonie 2005/06 była dobrym zespołem i wygrała z nami (Arsenal) w finale LM.Obecnie to jednak kolejny poziom"[Sunday Post]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?