kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
https://my.mixtape.moe/zcahfv.mp4
Ale nokaut Grimaldo !
5
wedlug mnie Legia z rywalem jakim jest Real da z siebie wszystko i wcale moze nie byc tak latwo jak kazdy mysli. Taka jest moja opinia.
0
Bardzo możliwe ja głównie gram z kolegami turnieje między sobą już od paru lat wiec to mi w zupełności wystarcza.
0
nie mowie ze ciezko ale PES zupelnie nie ustepuje w zadnym aspekcie Fifa. Jest 17 mln fanow na Facebooku i uwierz dla tych 17 milinow ludzi licencje jak widzisz wcale wazne nie sa skoro co roku wybieraja PES-a.
0
w takim razie witamy ! :)
0
pocieszyles w tej chwili no ale okaze sie wieczorem :)
3
God is a Geek – 10/10
Game Informer – 9,25/10
Metro – 9/10
PlayStation LifeStyle – 9/10
GamesRadar+ - 4,5/5
Xbox Achievements – 88/100
Windows Central – 4/5
Push Square – w przygotowaniu, ale w tekście już stwierdzono, że to „świetna gra piłkarska, w której rozrywka i realizm są zrównoważone”
VideoGamer – w przygotowaniu, ale w podsumowaniu napisano, że to „wspaniała gra piłkarska”
Fifa latwo nie bedzie miala.
22
To Angielski na poziomie zerówki w tych czasach nie ubliżając oczywiscie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
na ja akurat powiem wam szczerze mam przeczucie , że Sporting miło nas wszystkich zaskoczy :)
1
Jak myslicie czy Sporting jest w stanie sprawic sensacje na Bernabeu ?
2
nie rozumiem i nigdy chyba juz tego nie pojmę jak można uważać tego buśka za najlepszego pilkarza świata bo to chyba nie tylko umiejetnosci sie liczą ale i jakaś kultura osobista czy na to juz sie nie patrzy ? Swiat oszalal.
4
Najgorzej wkurza mnie , że Cristiano uważa iz Zlota Pilka czyni pilkarza lepszym. To ze je otrzymal nie znaczy ze jest lepszy bo jak kazdy wie Złota Piłka to przereklamowane gów....
48
Lluis Mascaro :
"Brak szacunku dla Xaviego to brak szacunku dla piłki nożnej. Sportu, w którym kataloński pomocnik przewyższał wszystkich. Oczywiście, teraz gra w Katarze i oczywiście, nie wygrał Złotej Piłki, ale Xavi zostanie zapamiętany jako przykład nowoczesnego pomocnika, którego wychwalał cały świat. I nie tylko to. Xavi zostanie zapamiętany jako idealny przykład na to, jak piłkarz powinien zachowywać się poza boiskiem. Dwie rzeczy warte miliona Złotych Piłek. I Cristiano nigdy tego nie zrozumie"
1
Hehe a mi właśnie wydawało się że jakoś szybko zbiera się do tej piłki ale piłem piwka może za dużo szumialo w głowie :D
32
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/775960793611247616/photo/1
A aaaaa !!!!!
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/775969338176208896/photo/1
Sergi Roberto i Pique
1
Ładnie wczoraj Edison Caszani kaszanił akcje ; )
0
Szkoda ze po meczu jeszcze mi się piwko nie skończyło ;/
0
Niech ten mecz się nie kończy ;/
0
Messi jak ty mnie dziś zaimponowal
0
Dokładnie pes 16 był na nowym silniku według mnie bardziej realnej gry od Pes 16 nie było i nie ma zobaczymy jak będzie z 17 ;)
1
Nie no super są te polskie komentarze super strzelasz totalnego babola i słyszysz co za gol stadiony świata !!!!
3
Nie rozumiem ?????????
3
no i dobrze tak jak mowie szanuje kogos kto gra w fife ale ja akurat wybieram PES i tyle w temacie.
0
no chlopie powiedz mi kto nie dalby Pique do pierwsze 50tki graczy ? chyba tylko zalosna FIfa :)
1
wszystko bedzie dostępne z tydzien po premierze gry. Dowiaduj sie a bedziesz mial PES z licencjami ;)
0
Bez problemowo mozna tak zrobic. W Pes 17 tez bedziesz mial taka mozliwosc zarowno na PC , PS4 , Xbox.
1
ty osmieszasz sie mowiąc , że PES to połprodukt. Tak jak mowie kazdy ma swoj gust dla mnie Fifa jest przereklamowana.
0
ee tam Ratingi nie graja , liczą sie umiejetnosci hehehe :D
1
no i tu sie roznimy szanuje twoje slowa ale wedlug mnie animacje i wlasnie sposob poruszania graczy bardziej odwzorowuje PES i nic na to nie poradze to moje zdanie.