1

Wedlug mnie Juventus nie jest takim klubem ktory wydaje na jednego zawodnika 94 mln a przeciez maja Dybale.

0

Takiego obroncy pewnie jeszcze dlugo sie nie doczekamy chociaz kto wie moze Vidal pokaze jaja chociaz i tak najbardziej wierze w transfer Bellerina za rok ;)

10

https://x.com/barcastuff_real/status/756787946628538368

Będzie mi brakowalo tego gościa po prawej ;)

0

dajmy mu sie rozwijac a bedą z niego ludzie. Ktos musi w przyszlosci zastąpić Suareza i nie moze to byc zawodnik stary. Vietto pomyli sie raz pomyli sie drugi i moze w koncu zacznie analizowac to co robi zle. A mam nadzieje ze beda z niego ludzie.

0

Ciesze sie ze przychodzi Vietto juz sie nim Messi z Mascherano zaopiekuja ;)

0

nie no nawet nie mysle zeby Rakitic odszedl to wedlug mnie spieprzylo by te cale okienko.

0

Czuje ze do południa będzie oficjalka; )

1

Coś on się długo zastanawia ;)

0

Podobno właśnie lipa jest ;)

0

Znacie jakos ciekawą restauracje w Warszawie na starowce przystepnie cenową no i ogolnie zeby bylo smacznie jak u mamy ;)

0

Niespotykanie wysoki mowicie szok niedowierzanie ;)

3

No i co z tego gorzej jak w reprezentacji jest więcej innej narodowości ;)

0

Kuźwa ale nam sie szykuje sezon zajebisty nie moge sie doczekac ! :)

0

plus tego transferu jest taki ze bedzie mial kto przynajmniej z bańki uderzyc ;d

0

jeden z lepszych seriali jakie ogladalem ! top3

0

Wiem jedno ten sezon bedzie mega zajebiscie ciekawy dzieki nowym transferom :)

1

To ze Roberto jest uniwersalny to wiem ale bez jaj juz trochę jego miejsce jest w pomocy. Według mnie i tak go kupimy i tak tyle ze nie w tym okienku.

1

Nie lepiej było kupić prawego obrońcę ?? Podejrzewam ze z 10 byśmy dołożyli i Bellerin witamy

1

Juventus Stadium - 120 mln, Pogba - 120 mln

0

Dobra dawajcie Vietto i jestem zadowolony;)

6

Jedyne co przekonuje mnie w tym człowieku to jego wzrost

0

Nie no to tragedia jest Halilovic lata jak imigrant po różnych klubach a my kupujemy Andre Gomesa żeby on jeszcze wart był zachodu.

0

Kto śmie twierdzić że to drugi Iniesta ??? Nie wygląda nie przypomina ani nie jest podobny pod względem piłkarskim druga sprawans szklanka

0

Gdzie się podziała nasza la masia to chyba już przeszłość a po tym transferze to tez cios w stronę ardy; )

0

Chryste Panie tylko nie on.

1

powrót zdrajcy do Dortmundu; )

0

Nie mogę jakoś przeżyć odejścia Daniego Alvesa bardzo go lubiłem za swój charakter no i swój profesjonalizm najlepszy prawy obrońca Barcy jak i na świecie bez dwóch zdań ;) zostajemy z Aleixem i Sergim Roberto mam nadzieje ze nie zawioda.

0

no to wszystko przez żone Mourinho ze Pogba jest w Manchester ;)

0

Oficjalnie la liga ma nowego sponsora od dziś Liga Santander.

29

Lucas Digne obchodzi dziś swoje 23 urodziny ! Samych sukcesów w nowym klubie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?