kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm nie Vietto nie Gameiro to kto ?
0
no niby tak ale BMW to BMW nie wiem ja sie od tej marki nie moge odpedzic. Na prawde polecam 3.0d bo jest to fenomenalna jednostka napedowa a jak wiadomo za cos co jest dobre trzeba zaplacic ;)
1
Sobie Jeremy na klacie ostrą dziare pierdzielnął ale kazdy ma to co lubi ;)
0
Polecam obejrzec jeszcze Gomorre mega serial wciągniesz się okrutnie ;)
0
Hmm BMW x3 ewentualnie x5 3.0d 218 km fenomenalne silniki , niesamowita kultura pracy ,rozrząd na łańcuchu , osiągi , spalanie.
1
Dla fanow motoryzacji przedstawiam moje Bączki od minuty 6. BMW e39 540i manual. Stary film ale wspomnienia są. Kocham to ;)
0
ktos chetny obejrzec moze bączki zapraszam od 6 minuty ;)
0
no racja racja ale dajcie spokoj zeby to tak omamilo mozg zeby zajmowac sie tym za kierownica. Ani to z tego kasy ani innego pozytku.
1
Posiadalem BMW e39 540i v8 manual ;) auto niesamowite dzwiek silnika piekniejszy niz sex frajda z jazdy byla przednia. Posiadalem w swojej stajni rownizez Mercedesa w211 e500 w pakiecie AMG 306 koni. Auto bylo fenomenalne i stawiam je na rowno z BMW a do tego silnik 306 koni robil robote. Mega frajda polecam.
2
skończ mistrzu tą glupią gadke bo jak kierowca jedzie i w tym czasie lapie glupiego pokemona potrącając dziecko to o czym tu gadac stary ? nie drąż tematu.
0
Fifa jest dla Gimbazy; )
0
,, hejterzy hejtujący hejterow , że hejtuja" witamy w Polsce ;)
4
ogolnie sie ciesze z Digne ale mimo wszystko uwazam ze to prawa flanka powinna byc rozwiązana w pierwszej kolejnosci. Wierze w Aleixa Vidala ale to ze Sergi Roberto ma pelnic funkcje prawego obroncy to juz mnie deczko denerwuje... bez przesady juz troche pomoc to jego miejsce.
0
z jednej strony sie ciesze a z drugiej przeciez Umtiti i Mathieu mogą grac na lewej flance. W pierwszej kolejnosci stawialbym na transfer prawego obroncy ale pewnie Lucho daje szanse jeszcze Vidalowi.
0
podobno Messi Psyducka do pokeballa zlapal.
0
No i to jest właśnie ten argument ;) to kiedy ma grać jak nie teraz chłopie ?
0
Nie pajacuj wcale to nie śmieszne nawet Ci powiem ;)
0
Jakie atrybuty posiada Digne ktos jest w stanie mi powiedziec ??:)
2
Robert Lewandowski w najgorszej jedenastce euro 2016 według ,,Marca"
0
Siebie to bronią a Neymara i Messiego nie ma kto bronić w końcu nie wytrzymają i kiedyś odejdą.
8
a co to tylko ten brat sie wypowiada niech z Umtitim troche pogadaja ;)
2
Statystycznie pod wzgledem wszystkich trofeow indywidualnych i tych zdobytych z klubem oraz reprezentacja Messi poprostu wciaga nosem Ronaldo i do tego jest mlodszy.
0
boli mnie ze przez to fuksiarskie Euro ktore wygral Ronaldo ludzie maja czelnosć pisac ze Ronaldo jest lepszy od Messiego. Cale zycie beda przedstawiac teraz jeden argument ze Ronaldo wygral cos z reprezentacja a Messi nie. Czy takie jedno fuksiarskie Euro Ronaldo w ktorym nie pokazal nic szczegolnego jest w stanie zadecydowac kto jest lepszym pilkarzem wedlug mnie nie.
3
ja czuje ze w tym sezonie pilkarz z Rosario Lionel Messi udowodni wszystkim kto jest najlepszym pilkarzem na calej kuli ziemskiej. Trzeba pogratulowac Ronaldo mistrza europy ale nic szczegolnego w tym Euro nie pokazal tak samo jak jego druzyna. Bol powoli minie przyjdzie początek sezonu i znowu bedą koledzy z realmadryt.pl chcieli sprzedac Ronaldo. Bo co on tak na prawde zrobil w tym sezonie. Najgorsza wersja Ronaldo pelna fuksa i szczescia Liga Mistrzow wygrana bo trudno nie wygrac jak sie dostawalo ogorkow i wygralo po karnych w finale tak samo Euro wygrali los na loterii na bank sami sie smieja jak oni to wygrali ;) ale taki jest futbol. Pamietajcie Messi to geniusz a Ronaldo ciezko pracujacy gosc. Obaj sa wspaniali.
0
jest ktos w stanie podac wszystkie trofea Messiego i wszystkie Ronaldo wlacznie ze zlotymi butami i krolami strzelcow itd.
2
przyjdzie Vietto czuje to ;)
0
Wstaje z takim moralniakiem. .. ze nie chce mi się nic robić
0
Niech kibice z realmadryt.pl wraz z ich redakcja uczą się współczucia którego nie potrafili dać Messiemu a które my dajemy Ronaldo. POZDRAWIAM
0
Idź gościu ochlon. Albo kup sobie okulary .
2
Różnica między kibicami realu a kibicami z naszej strony. My współczujemy Ronaldo wy z Messiego się śmiejecie.