1

W poprzednim meczu pokazał co potrafi gdzieś ty byl jak cie nie było ;)

9

Francja i Griezmann man of the match.

0

„Nigdy nie myślałem o odejściu, Barcelona to mój dom i jestem przeszczęśliwy z powodu przedłużenia umowy” ~ Neymar

po tych słowach wierze ze nas nie opuści ;)

0

mature juz mam dawno nawet studia mistrzuniu ;))

7

https://x.com/barcastuff_real/status/751782451870130176

ma czym oddychac niewiasta Rakitica. ;))

0

Wydaje mi sie ze kilkudziesieciu uzytkownikow tej strony jest zdania ze jezeli Ronaldo zdobedzie mistrzostwo Europy to bedzie on wtedy uznawany za najlepszego pilkarza swiata pozniewaz ma trofeum z reprezentacja a Messi nie ma. Otóz mylicie sie koledzy. Pamietajcie Messi to kosmita a Ronaldo tylko czlowiek. Magia Messiego kontra pracowitosc Ronaldo. Nigdy nie bedzie lepszy od Messiego.

0

za diagnoze u mechanika zaplacisz 50 zl albo i wcale zalezy jaki mechanik. Popros o diagnoze i wycene to jest wazne bo czasem bywa tak ze oddajesz fure a oni bez informacji o kosztach naprawy poprostu je naprawiaja i wychodza pozniej cyrki. Malo tego potrafia wymienic jeszcze ilka rzeczy wiecej bo zobaczyli ze np jest zepsute i wtedy w ogole jest juz cyrk na kolkach ;)

1

w Superbacch czesto padaly mocwania tlumika. Ruszyles z drugiego biegu wiec na bank naraziles auto na drgania moze ktoras obejma sie poluzowala i teraz tlumik obija sie podczas ruszania powodujac drgania i halas miedzy innymi pod siedzeniem ;)

3

tęskno mi za tym skurczybykiem ! ;)

0

marzyc mozna ;)

1

moje typy na wzmocnienia chodz wiem ze malo realne wiadomo ze budzet jest cienki;)



lewa obrona- Jose Gaya

prawa obrona - Bellerin

srodek obrony- Gimenez

srodkowy pomocnik - Marco Veratti

napastnik- Carrasco

8

nudza mnie te brednie o Ronaldo juz.. a skad taka informacja ?

0

Ja bym chciał tylko żeby był on pomocnikiem ;d

17

no i dobra wolny od zarzutow Neymar na jakis tydzien ;d

2

Może Carrasco sprawdziłby się na pozycji Iniesty ;)
tylko mnie nie zrownac z ziemia zaraz ;d

5

Wirtualna Polska wysoko oceniła mecz Umtiti od 1 do 10 dostał notę 8 na równo z Hugo Llorisem a przed nim był tylko Griezmann; ) brawo

0

zwracam honor ;d

0

Póki co nasz Umtiti się gubi ;)

0

Jaki serial polecacie tylko nie jakis wielosezonowy obejrzalem wlasnie Gomorre i Breaking Bad. ??

10

Szanowna Redakcjo moze zróbcie kiedys mozliwość usuniecia wlasnego posta ;)

0

Oddaje Pogbę , Coutinho itd za Carrasco.

10

za naszym wszechstronnym Sergi Roberto ;)

0

Messi tez byl w finale Copa America tylko przegral ;d

1

W finale Portugalia i tak zostanie zjedzona.

5

Patologia, to jest patolsquad.
Nie jestem w stanie tego opisać. Oni nie potrafią niczego spłodzić. Zero schematów taktyki. Wrzutka na krysie i heja laga do przodu.

0

W dupie z ta Złota Piłka po co przeżywać te nic warte trofeum ilu graczy nie dostało w czasie kiedy na to zasługiwali Iniesta ,Cassilas, Buffon,Pirlo.

0

Żeby nie ten nieszczęsny mecz z Portugalia dziś pewnie weszli byśmy do finału Walia jest słaba.

0

I tak finału nie wygrają nawet nie mogą to by była parodia roku.

0

Hello kurcze gabryska ja chce oglądać mecz godny pół finału ;/

0

Mecz niegodny pół finału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?