kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W poprzednim meczu pokazał co potrafi gdzieś ty byl jak cie nie było ;)
9
Francja i Griezmann man of the match.
0
„Nigdy nie myślałem o odejściu, Barcelona to mój dom i jestem przeszczęśliwy z powodu przedłużenia umowy” ~ Neymar
po tych słowach wierze ze nas nie opuści ;)
0
mature juz mam dawno nawet studia mistrzuniu ;))
7
https://x.com/barcastuff_real/status/751782451870130176
ma czym oddychac niewiasta Rakitica. ;))
0
Wydaje mi sie ze kilkudziesieciu uzytkownikow tej strony jest zdania ze jezeli Ronaldo zdobedzie mistrzostwo Europy to bedzie on wtedy uznawany za najlepszego pilkarza swiata pozniewaz ma trofeum z reprezentacja a Messi nie ma. Otóz mylicie sie koledzy. Pamietajcie Messi to kosmita a Ronaldo tylko czlowiek. Magia Messiego kontra pracowitosc Ronaldo. Nigdy nie bedzie lepszy od Messiego.
0
za diagnoze u mechanika zaplacisz 50 zl albo i wcale zalezy jaki mechanik. Popros o diagnoze i wycene to jest wazne bo czasem bywa tak ze oddajesz fure a oni bez informacji o kosztach naprawy poprostu je naprawiaja i wychodza pozniej cyrki. Malo tego potrafia wymienic jeszcze ilka rzeczy wiecej bo zobaczyli ze np jest zepsute i wtedy w ogole jest juz cyrk na kolkach ;)
1
w Superbacch czesto padaly mocwania tlumika. Ruszyles z drugiego biegu wiec na bank naraziles auto na drgania moze ktoras obejma sie poluzowala i teraz tlumik obija sie podczas ruszania powodujac drgania i halas miedzy innymi pod siedzeniem ;)
3
tęskno mi za tym skurczybykiem ! ;)
0
marzyc mozna ;)
1
moje typy na wzmocnienia chodz wiem ze malo realne wiadomo ze budzet jest cienki;)
lewa obrona- Jose Gaya
prawa obrona - Bellerin
srodek obrony- Gimenez
srodkowy pomocnik - Marco Veratti
napastnik- Carrasco
8
nudza mnie te brednie o Ronaldo juz.. a skad taka informacja ?
0
Ja bym chciał tylko żeby był on pomocnikiem ;d
17
no i dobra wolny od zarzutow Neymar na jakis tydzien ;d
2
Może Carrasco sprawdziłby się na pozycji Iniesty ;)
tylko mnie nie zrownac z ziemia zaraz ;d
5
Wirtualna Polska wysoko oceniła mecz Umtiti od 1 do 10 dostał notę 8 na równo z Hugo Llorisem a przed nim był tylko Griezmann; ) brawo
0
zwracam honor ;d
0
Póki co nasz Umtiti się gubi ;)
0
Jaki serial polecacie tylko nie jakis wielosezonowy obejrzalem wlasnie Gomorre i Breaking Bad. ??
10
Szanowna Redakcjo moze zróbcie kiedys mozliwość usuniecia wlasnego posta ;)
0
Oddaje Pogbę , Coutinho itd za Carrasco.
10
za naszym wszechstronnym Sergi Roberto ;)
0
Messi tez byl w finale Copa America tylko przegral ;d
1
W finale Portugalia i tak zostanie zjedzona.
5
Patologia, to jest patolsquad.
Nie jestem w stanie tego opisać. Oni nie potrafią niczego spłodzić. Zero schematów taktyki. Wrzutka na krysie i heja laga do przodu.
0
W dupie z ta Złota Piłka po co przeżywać te nic warte trofeum ilu graczy nie dostało w czasie kiedy na to zasługiwali Iniesta ,Cassilas, Buffon,Pirlo.
0
Żeby nie ten nieszczęsny mecz z Portugalia dziś pewnie weszli byśmy do finału Walia jest słaba.
0
I tak finału nie wygrają nawet nie mogą to by była parodia roku.
0
Hello kurcze gabryska ja chce oglądać mecz godny pół finału ;/
0
Mecz niegodny pół finału.