kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 każdy robi to co chce w życiu mordo.
0
@clyde to dobry klient podbija do Ciebie z bajerką na ogórkową;D przez żołądek do serca :)
0
@ściah walcz kolego , młody silny organizm wyjdziesz z tego gówna dla pocieszenia po 14 dniach jest lepiej. Pozdrawiam
1
@ViscaBarca123 daj mu Boże, teoretycznie i w praktyce nie taki talent już przepadał.
0
@FC1899Barca po co do rodziny może akurat sam odpowie ? Nie spinaj się dziecino. A @ściah już nie ma w gorących widzi ?
0
@tristan87 ależ te lata lecą ja pierdziele , boczka nie ma , Paździocha też nie ma odbijając od tematu.
0
@FC1899Barca A masz tam jakieś bieżące info ? Czy nie widoczne dla Ciebie?
0
@ściah , @Janiama informujcie jak tam postępy ze zdrowiem :)
0
@draxidox dobre hehehe ;D
2
@masq Eric Garcia :)
10
@jeyx77x moja babcia w wieku 72 lat miała ciężki udar , straciła wzrok na jedno oko , pamięć , do tego doszła kiepska mowa. Po dokładnie roku czasu odzyskała wzrok , pamięta różne rzeczy z ponad 20 lat a jak się rozgada to nie idzie jej przebadać szczególnie w kwestii Rydzyka.
15
@Janiama nigdy nie mów nigdy , wzrok z czasem może się polepszyć, wiara czyni cuda. Trzymaj się mocno kolego.
1
Nieoficjalnie: rząd rozważa wprowadzenie zakazu przemieszczania i twardy lockdown. Łonet.pl
4
@ściah miałem, przeszedłem ciężko te gowno a mam 30 lat. Pół roku po tym dziadostwie nadal odczuwam różne dolegliwości. W każdym razie trzymaj się mocno.
13
@BarcaInfo Ramon Planes jest kotem.
0
0.2 Atlanta , da się to zrobić:)
0
@mat32 trzeba wziąć fachowca i niech zobaczymy czy to się w ogóle do remontu nadaje.
0
@BarcaInfo I cycus glancuś
4
@GeneralXavi oby tylko Fatiego omijały kontuzję:)
37
O kurde felek co za fenomenalny obrazek :)
https://pbs.twimg.com/media/EwjUHv0WQAkDNx4?format=jpg&name=orig
35
Kuźwa dawno się tak nie uśmiałem
https://www.instagram.com/p/CMc8aYUhGb_/?igshid=pc29o1g7uyol
0
Ma ktoś tego babola sędziego bo nie oglądałem?;)
2
Się Dembele teraz czepiają cieszcie się ,że w ogóle gra a nie w szpitalu 2 złote na TV wrzuca jak Hazard.
2
@Danchos gdzie ma być?,)
0
No i dobra seta galareta i czas na meczycho:)
5
Cukiereczka?
https://zapodaj.net/fe9afde1eea4f.jpg.html
2
@Zip jebaniutki;D;D
11
Inaki Williams nie przegapil zadnego meczu od 2016 roku , skubaniec:)
0
@sila101 A to ty ranking robisz na podstawie jednego sezonu ?? Oj to chyba nie mamy o czym rozmawiać kolego.
0
@sila101 to wymień według Ciebie aktualnie najlepsze top 10 środkowych na świecie?