1

@cat_r37 bo dopiero wrócił po kontuzji??

1

Laporta raczej takim rekinem biznesu jak Bartomeu nie jest i jeżeli dojdzie do tego, że Aguero przyjdzie do naszego zespołu to raz ,że za darmo a drugi że jego pensja nie powinna być wygórowana. Bonus dla zawodnika też nie powinien być duży , wracając do częstych kontuzji Aguero szczególnie z tego I ostatniego sezonu to niestety lata spędzone w PL robią swoje , ja mimo wszystko jestem na tak bo w dalszym ciągu to top 10 środkowych na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@AmigoBlancos nie powiem bo poranny przegląd prasy od kilku lat nasuwam na waszej stronie, głównie ze względu na to, że zazwyczaj do 1 w nocy już się tam wszystko u was pojawia a u nas zazwyczaj między 8 a 10 :)

11

Dobra teraz pytanie takie z ciekawości @AmigoBlancos ile czasu spędzasz na stronie u nas a ile u was na " notatniku " ? :)

9

@donleo12 myślę że zostanie :)

1

@AmigoBlancos o tak idealnie powiedziane , hiszpańskie błoto:)

0

Kiedyś ktoś mądry powiedział " gdyby wybory mogły coś zmienić to byłyby nielegalne " po pandemii za kilka lat i tak pójdą na PIS , Dziki trener mądrze, mądrze prawi.

0

@Gappeq CR pójdzie do PSG to i Messi pójdzie;)

0

Recepta na przyszłość :)

" Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.”.

Zacznijcie to robić;D

0

@Rastafarnianin niech aktualny jego numer na plecach pisze swoją własną historię.

1

No to niech ma sobie plan i projekt ale ostatnie słowo i tak należy do Messiego.

0

@Barca1922 Nie mamy kasy na Haalanda, Aguero będzie chciał spory bonus za podpisanie kontraktu , wynagrodzenie też małe nie będzie bo on w City ma 13 czy 12 mln funtów i nie obrażaj 15- latków bo młodzi ludzie też potrafią wypowiadać się z sensem kolego :)

1

@KacperVEB tak może być ale liczba wyświetleń jego komentarzow musi się zgadzać:)

0

Program w którym Marcelo Bechler ujawni nowe informacje w sprawie Messiego rozpocznie się o godzinie 15.

2

@Janiama wracaj do zdrowia chłopie, stosunkowo młody organizm wyjdziesz z tego bez problemu. La Rambla trzyma kciuki.

7

Kurde znowu dowaliło śniegu, przypomniał mi się klasyk a mianowicie domek w Karkonoszach , jeżeli ktoś nie słuchał to mocno polecam :)


0

Czy aby napewno PSG gwarantuje Messiemu lepszy projekt sportowy??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

PSG chodzi z pilotem do kina

13

PSG klaszcze u Rubika.

0

Neymar by wyrwal siatkę;D

15

Przeczucie mam takie że Leo dziś przekroczy wszelkie bariery :)

14

@AmigoBlancos prawdziwy kibic Barcelony ;D

0

@Qlewer kluczem do odrobienia strat jest szybko strzelona bramka ?
Kluczem jest przygotowanie fizyczne, psychiczne , gra na pełnych obrotach przez 90 minut , dobre przygotowanie taktyczne a przede wszystkim wspomaganie dziurawej jak sito obrony i wyłączenie Mbappe z gry. Trzeba ten mecz mądrze wybiegać bo PSG też potrafi strzelać gole o czym się już przekonaliśmy.

0

@Qlewer Nie no to ty szukałeś problemu szczerze mówiąc nie wiem co chciałeś przez to pokazać więc jak już sobie rozmawiamy to wstawię ci kilka screenow z twoich kilku konwersacji z tego forum no i niestety również będziesz musiał wziąć słownik do ręki, jak to mówią nauki nigdy za wiele mordeczko :)

0

@Qlewer Ale ogólnie jaki ty masz problem ? nawet jak się pomyliłem to moze dotyczyć każdego z nas , idź chłopie wyjdź na dwór trochę do kolegów, koleżanek a nie szukasz głupiej zaczepki.

0

@Qlewer no dobra spoko więc pokaż teraz poprawność słowa kontuzjogenny wklej link chętnie przeczytam :)

0

@Qlewer teraz Ty pokaż prawidłową definicję , masz jeszcze na SJP.pl itd.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?