kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cat_r37 bo dopiero wrócił po kontuzji??
1
Laporta raczej takim rekinem biznesu jak Bartomeu nie jest i jeżeli dojdzie do tego, że Aguero przyjdzie do naszego zespołu to raz ,że za darmo a drugi że jego pensja nie powinna być wygórowana. Bonus dla zawodnika też nie powinien być duży , wracając do częstych kontuzji Aguero szczególnie z tego I ostatniego sezonu to niestety lata spędzone w PL robią swoje , ja mimo wszystko jestem na tak bo w dalszym ciągu to top 10 środkowych na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@AmigoBlancos nie powiem bo poranny przegląd prasy od kilku lat nasuwam na waszej stronie, głównie ze względu na to, że zazwyczaj do 1 w nocy już się tam wszystko u was pojawia a u nas zazwyczaj między 8 a 10 :)
11
Dobra teraz pytanie takie z ciekawości @AmigoBlancos ile czasu spędzasz na stronie u nas a ile u was na " notatniku " ? :)
9
@donleo12 myślę że zostanie :)
1
@AmigoBlancos o tak idealnie powiedziane , hiszpańskie błoto:)
0
Kiedyś ktoś mądry powiedział " gdyby wybory mogły coś zmienić to byłyby nielegalne " po pandemii za kilka lat i tak pójdą na PIS , Dziki trener mądrze, mądrze prawi.
0
@Gappeq CR pójdzie do PSG to i Messi pójdzie;)
0
Recepta na przyszłość :)
" Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.”.
Zacznijcie to robić;D
0
@Rastafarnianin niech aktualny jego numer na plecach pisze swoją własną historię.
1
No to niech ma sobie plan i projekt ale ostatnie słowo i tak należy do Messiego.
0
@Barca1922 Nie mamy kasy na Haalanda, Aguero będzie chciał spory bonus za podpisanie kontraktu , wynagrodzenie też małe nie będzie bo on w City ma 13 czy 12 mln funtów i nie obrażaj 15- latków bo młodzi ludzie też potrafią wypowiadać się z sensem kolego :)
1
@KacperVEB tak może być ale liczba wyświetleń jego komentarzow musi się zgadzać:)
0
Program w którym Marcelo Bechler ujawni nowe informacje w sprawie Messiego rozpocznie się o godzinie 15.
2
@Janiama wracaj do zdrowia chłopie, stosunkowo młody organizm wyjdziesz z tego bez problemu. La Rambla trzyma kciuki.
7
Kurde znowu dowaliło śniegu, przypomniał mi się klasyk a mianowicie domek w Karkonoszach , jeżeli ktoś nie słuchał to mocno polecam :)
0
Czy aby napewno PSG gwarantuje Messiemu lepszy projekt sportowy??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
PSG chodzi z pilotem do kina
13
PSG klaszcze u Rubika.
0
Neymar by wyrwal siatkę;D
15
Przeczucie mam takie że Leo dziś przekroczy wszelkie bariery :)
14
@AmigoBlancos prawdziwy kibic Barcelony ;D
0
@Qlewer kluczem do odrobienia strat jest szybko strzelona bramka ?
Kluczem jest przygotowanie fizyczne, psychiczne , gra na pełnych obrotach przez 90 minut , dobre przygotowanie taktyczne a przede wszystkim wspomaganie dziurawej jak sito obrony i wyłączenie Mbappe z gry. Trzeba ten mecz mądrze wybiegać bo PSG też potrafi strzelać gole o czym się już przekonaliśmy.
0
@Qlewer Nie no to ty szukałeś problemu szczerze mówiąc nie wiem co chciałeś przez to pokazać więc jak już sobie rozmawiamy to wstawię ci kilka screenow z twoich kilku konwersacji z tego forum no i niestety również będziesz musiał wziąć słownik do ręki, jak to mówią nauki nigdy za wiele mordeczko :)
0
@Qlewer Ale ogólnie jaki ty masz problem ? nawet jak się pomyliłem to moze dotyczyć każdego z nas , idź chłopie wyjdź na dwór trochę do kolegów, koleżanek a nie szukasz głupiej zaczepki.
0
@Qlewer no dobra spoko więc pokaż teraz poprawność słowa kontuzjogenny wklej link chętnie przeczytam :)
0
@Qlewer teraz Ty pokaż prawidłową definicję , masz jeszcze na SJP.pl itd.
1
@Qlewer gdzie nie wpiszesz to masz.
https://zapodaj.net/aadc0aa10ba23.jpg.html