kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney wezmy nawet nowsze modele Audi a6 c7 , BMW f10 , co porównamy -?? Może skrzynię? Audi tiptronic niby całkiem ok ale skrzynia BMW w f10 to totalne cudo inżynierów z Monachium, pełno nagród, mała awaryjność a na allegro możemy kupić skrzynię do BMW f10 za ile ?? Nawet za 500 zł... dlaczego ??? Bo te skrzynie się nie psują i wystawiane są za bezcen. Audi? No niestety koszta ogromne, skrzynię zaczynają się od 3 tyś w górę.
0
@SteuerFreiMoney mimo wszystko to pod względem awaryjności ciągle Audi bardzo daleko za BMW. Weźmy sobie przykład diesla BMW e60 3.0d na żeliwnym bloku, przecież to jest pancerny silnik wykorzystywany nie tylko do samochodów Ale i różnych maszyn, Audi c6 3.0 TDI ? Śmietnik na kółkach padają wtryski, nastawniki , turbiny, rozrządy tragedia totalna. Benzyny ?? BMW e60 2.2 , 2.5 , 3.0 , 4.4 każdą praktycznie pancerna. Audi ? 2.4 v6 w miarę sobie radzi ale padają rozrządy oczywiście , 4.2 mpi do tu motor Ale tak samo rozrządy tragedia.
63
To będzie chyba interwencja roku , wielkie brawa dla bramkarza!
https://mobile.twitter.com/FootyRustling/status/1366475942084964358
0
No to teraz Józek Bartomeu bedzie prał gacie w celi.
35
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1366342705417228289
1
Jakie słowa Laporta wypowiedział przytulajac manekina Messiego?;)
2
@Kubix93 zapnij pasy , patrz w lusterka, uważaj na pieszych i powoli żebyś nie wymusił.
1
Trzeba się cieszyć że jeszcze nie w plecy jak to ostatnio często bywa ;)
4
Z cyklu ciekawe co by było gdyby... do Barcelony wrócił naczelny wódz Arapacho Pep Guardiola :)
0
@kamilop na pozycji spalonej.
0
O 11.30 wystąpienie naczelnego wodza Arapaho Joana Laporty?
22
Ojciec Alissona Beckera został znaleziony martwy...
Jose Becker zmarł w wyniku utonięcia w pobliskim jeziorze, 57-latek zaginął o godzinie 17:00 czasu lokalnego w środę. Około północy zostało już znalezione martwe ciało.
4
Dla osłody niechaj Realowi pod nogi walą się ķłody :))
30
To nic nie zmienia i tak jesteśmy głęboko w czarnej dupie :)
0
Pumtiti mówili;)
2
Psg już zaciera ręce żeby nas upokorzyć w stylu Bayernu:)
1
@VenoM ogladam Barce B , Collado i Konrad spokojnie nadają się do 1 drużyny:)
0
Collado , Konrad >Dembele , Trincao ??
1
Na jasny wuj on tego Mateusza powołuje??
3
Robert Lewandowski trzecim najlepszym Strzelcem w Historii Ligi Mistrzów!
0
@clyde normalnemu człowiekowi to się w głowie nie mieści.
0
@JohnA taka ciekawostka ogólnie pewnie malo osób o tym wiedziało:)
1
A propos Realu Madryt i ich 13stu Pucharów Ligi Mistrzów to w dawnych latach wygrali ten Puchar 5x pod rzad 1956, 1957, 1958, 1959, 1960.
1
@Mns21 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, w takich latach wygrywali to były zupełnie inne rozgrywki.
2
@patry295 daj spokój ten obrazek łapie mocno za serducho.
6
https://zapodaj.net/57e8e6e822aea.jpg.html
koronawirus - XXI wieku.
Tak wygląda pobite dziecko.
Powiedz mu że "najważniejsza jest rodzina", powiedz mu że jego tata powinien "dostać drugą szansę". Powiedz mu że "rodzina jest święta" i w imię tej świętości tata będzie go bił kablem po głowie przez kolejne 17 lat.
Lubin. Czteroletni chłopiec musi godzinami klęczeć, ojciec zamyka go na kilka dni w łazience, głodzi, zabiera ręczniki, żeby mały nie rozłożył ich sobie na podłodze.
Wieruszów. Umiera trzylatek – dręczony, bity, zgwałcony.
Łódź. Jedenastomiesięczna dziewczynka trafia do szpitala ze śladami pobicia, przypalania, ma naderwane ucho, złamaną rączkę, zrosty na nóżce, które świadczą o tym, że wcześniej była złamana w wielu miejscach.
Brojce pod Gryficami. Rodzice wkładają pięcioletnią córkę do wrzątku. Z rozległymi oparzeniami rąk, nóg i krocza leży przez pięć dni w domu, zanim – nie mogąc znieść jej płaczu – wezwą pogotowie.
W Piekarach Śląskich lekarze próbują uratować dwuletnią Julię pobitą do nieprzytomności. Ma obrzęk mózgu, złamaną kość czołową i nos. Mimo długiej reanimacji – umiera. Tłumaczenie matki: po prostu szła i upadła.
Gdy w Łodzi do lekarza trafia trzymiesięczna Lenka, posiniaczona i z pękniętą czaszką, matka twierdzi, że córka uderzyła się grzechotką. Później – też w Łodzi – jest przypadek dwumiesięcznego Igorka : ma podbite oko i złamaną kość czaszki.
Polska nie radzi sobie z przemocą wobec dzieci.
Potrzebujemy organizacji wzorowane na norweskim BARNEVERNET, o dużych uprawnieniach i bezkompromisowej w działaniu. To jedyny sposób by przerwać piekło tysięcy dzieci katowanych w Polsce przez rodziców i opiekunów.
Zamiast krytykować Norwegów uczymy się od nich jak chronić dzieci.
2
Blisko do tego żeby sezon przegrać już w marcu a jeżeli do tego dojdzie to mam nadzieję, że młodzież z Barcelony B będzie na stałe gościła w pierwszym składzie Barcelony.. No teoretycznie zostanie jeszcze utrzymanie 3- 4 miejsca w lidze żeby strachu o ligę mistrzów nie było.
1
@Yosemite fenomenalny odbiór ma ten maleńczak.
0
@Coutinho007 też nie trawię po ostatnim meczu , bo zachowywał się jak ostatni prostak ale zawodnik to dobry:)
3
@Rastafarnianin smutny to widok , ciekawy obraz.