kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dziś będziemy mieli Prezydenta :)
5
AND STILLL !!!!! Brawo Jano piękny początek niedzieli!!
4
I tak nawet groźnie wygląda ten nasz Ilaix Moriba:)
https://zapodaj.net/7242bfc315a5d.jpg.html
1
Mecz trwa 90 minut, będzie dobrze:)
0
Nikt nie powiedział że z Osasuną będzie łatwo:)
7
Team Błachowicz!!!!!!
https://zapodaj.net/53417f4f30a12.jpg.html
0
Raiola i Laporta razem na ryby jeżdżą Haaland jest nasz ;)
0
Oliwki zielone i browarek jak ja to lubię przy sobocie;D
1
@gumaz no mam pięć 0.4 piwka Zatecky:)
1
Bije się z myślą kapslować już piwko czy za wcześnie jeszcze trochę:)
1
@Kubix93 No Volkswagen też tani w częściach, diesel czy benzyna ?
1
@Kubix93 ford stylistycznie ok ale blachy to pruchno totalne , pod względem awaryjności napewno Golf będzie najmniej awaryjny. Może jakaś Skoda ?;)
0
Dapi usunął konto ?;)
6
Xavi.. Xavi... Xavi.. no i Witek Font się przejechał , wystartował mega mocno stawialem go w roli faworyta dopóki, dopóty nie wkroczył Laporta .. pozamiatał totalnie Witka.
4
Samuel Eto'o :
"Najzabawniejszy moment w mojej karierze? Derby przeciwko Espanyolowi. Jeden z ich obrońców powiedział mi podczas meczu:
"Panie Eto'o, nie będę kłamał. Bardzo się boję, przede mną Pan, Henry Ronaldinho i Messi, a ja będę musiał biegać za wami przez całe 90 minut. W przerwie powiem mojemu trenerowi, że mam problemy z żołądkiem.
I rzeczywiście, nowy obrońca został wprowadzony, aby go zastąpić. Gdy siedział przy linii bocznej, spojrzałem na niego, a on pokazał palcem żebym nic nikomu nie mówił. Nie wymienię Wam jego nazwiska, ale gdy to przeczyta, na pewno się uśmiechnie"
2
Martwią mnie troszkę zbyt częste urazy Aruajo nie krusz się proszę bo jesteś kocurem.
0
No dobra teraz czekamy na wiadomości odnośnie Dembele:)
2
@Rewolucja123 zawsze będzie mnie to cieszysz... ever:)
20
Victor Font po wczorajszym wygranym meczu Barcelony w Pucharze Króla skomentował fenomenalny mecz piłkarzy Koemana : Xavi , Xavi , Xavi :)
7
Śaaaaalony ten Kuman między 78 a 90 minutą meczu to my kuzwa graliśmy w pomocy Moribą 18 lat , Pedri 18 lat i Frenkie 23 lata ;)
2
@DaPi Xavi Xavi xavi
0
@KORTIS z 3-5-2 można przechodzić na 4-3-3 czy inne formacje , najważniejsze jest zaangażowanie.
1
@MaziFCB Coutinho i Pjanic to tylko formalność natomiast Griezmann i Dembele... kurde lubię ich obydwoch no ale w czasie tego kryzysu raczej niestety któryś będzie musiał odejść.
4
No wygrana wygraną cieszymy się wszyscy ale budżet Barcelony ledwie zipie.. Griezmann , Dembele każdy z nich coś do zespółu wnosi no i teraz pytanie co Laporta z nimi zrobi ? Zostaną czy któryś zostanie sprzedany jak myślicie?
19
"Ronald Koeman: Niezależnie od tego, czy spędzę tu rok, czy pięć lat, zrobię dla Barçy wszystko"
Słowa trenera po ligowym meczu z Sevillą uświadomiły mnie mocno jak bardzo ten gość kocha Barcelonę. Mam nadzieję że chłopaki zdobędą Puchar Króla bo Koeman zasłużył na te trofeum.
4
Gdyby Ocampos dziś strzelił tego karnego to zapewne z Minguezy nie byłoby co zbierac :)
10
Się coś Pique z Aruajo na boisku nie mogą spotkać jak nie jeden to drugi kuzwa mac.
51
Mam nadzieję że Dembele i Pique to tylko jakieś przeciążenia.
1
Ale nad strzałem to Pedri musi popracować:)
2
Koeman na to zasługuje, Barcelono musisz !