4

Dziś będziemy mieli Prezydenta :)

5

AND STILLL !!!!! Brawo Jano piękny początek niedzieli!!

4

I tak nawet groźnie wygląda ten nasz Ilaix Moriba:)

https://zapodaj.net/7242bfc315a5d.jpg.html

1

Mecz trwa 90 minut, będzie dobrze:)

0

Nikt nie powiedział że z Osasuną będzie łatwo:)

7

0

Raiola i Laporta razem na ryby jeżdżą Haaland jest nasz ;)

0

Oliwki zielone i browarek jak ja to lubię przy sobocie;D

1

@gumaz no mam pięć 0.4 piwka Zatecky:)

1

Bije się z myślą kapslować już piwko czy za wcześnie jeszcze trochę:)

1

@Kubix93 No Volkswagen też tani w częściach, diesel czy benzyna ?

1

@Kubix93 ford stylistycznie ok ale blachy to pruchno totalne , pod względem awaryjności napewno Golf będzie najmniej awaryjny. Może jakaś Skoda ?;)

0

Dapi usunął konto ?;)

6

Xavi.. Xavi... Xavi.. no i Witek Font się przejechał , wystartował mega mocno stawialem go w roli faworyta dopóki, dopóty nie wkroczył Laporta .. pozamiatał totalnie Witka.

4

Samuel Eto'o :

"Najzabawniejszy moment w mojej karierze? Derby przeciwko Espanyolowi. Jeden z ich obrońców powiedział mi podczas meczu:

"Panie Eto'o, nie będę kłamał. Bardzo się boję, przede mną Pan, Henry Ronaldinho i Messi, a ja będę musiał biegać za wami przez całe 90 minut. W przerwie powiem mojemu trenerowi, że mam problemy z żołądkiem.

I rzeczywiście, nowy obrońca został wprowadzony, aby go zastąpić. Gdy siedział przy linii bocznej, spojrzałem na niego, a on pokazał palcem żebym nic nikomu nie mówił. Nie wymienię Wam jego nazwiska, ale gdy to przeczyta, na pewno się uśmiechnie"


2

Martwią mnie troszkę zbyt częste urazy Aruajo nie krusz się proszę bo jesteś kocurem.

0

No dobra teraz czekamy na wiadomości odnośnie Dembele:)

2

@Rewolucja123 zawsze będzie mnie to cieszysz... ever:)

20

Victor Font po wczorajszym wygranym meczu Barcelony w Pucharze Króla skomentował fenomenalny mecz piłkarzy Koemana : Xavi , Xavi , Xavi :)

7

Śaaaaalony ten Kuman między 78 a 90 minutą meczu to my kuzwa graliśmy w pomocy Moribą 18 lat , Pedri 18 lat i Frenkie 23 lata ;)

2

@DaPi Xavi Xavi xavi

0

@KORTIS z 3-5-2 można przechodzić na 4-3-3 czy inne formacje , najważniejsze jest zaangażowanie.

1

@MaziFCB Coutinho i Pjanic to tylko formalność natomiast Griezmann i Dembele... kurde lubię ich obydwoch no ale w czasie tego kryzysu raczej niestety któryś będzie musiał odejść.

4

No wygrana wygraną cieszymy się wszyscy ale budżet Barcelony ledwie zipie.. Griezmann , Dembele każdy z nich coś do zespółu wnosi no i teraz pytanie co Laporta z nimi zrobi ? Zostaną czy któryś zostanie sprzedany jak myślicie?

19

"Ronald Koeman: Niezależnie od tego, czy spędzę tu rok, czy pięć lat, zrobię dla Barçy wszystko"

Słowa trenera po ligowym meczu z Sevillą uświadomiły mnie mocno jak bardzo ten gość kocha Barcelonę. Mam nadzieję że chłopaki zdobędą Puchar Króla bo Koeman zasłużył na te trofeum.

4

Gdyby Ocampos dziś strzelił tego karnego to zapewne z Minguezy nie byłoby co zbierac :)

10

Się coś Pique z Aruajo na boisku nie mogą spotkać jak nie jeden to drugi kuzwa mac.

51

Mam nadzieję że Dembele i Pique to tylko jakieś przeciążenia.

1

Ale nad strzałem to Pedri musi popracować:)

2

Koeman na to zasługuje, Barcelono musisz !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?