6

@draxidox No żałosna jest ta propaganda którą nas się atakuje. Ale niestety wielu w nią wierzy.

0

Jaka jest najgorsza postać w obecnej piłce ? Dla mnie murinio.

0

W 2018 roku Julen Lopetegui potajemnie doszedł do porozumienia z Realem Madryt w sprawie prowadzenia tego klubu tuż po Mistrzostwach Świata 2018 mimo że trzy tygodnie wcześniej przedłużył kontrakt z hiszpańską federacją o 2 lata. I został za to zwolniony z reprezentacji tuż przed turniejem. Szef hiszpańskiej federacji dobrze wtedy zrobił ?

0

@pax Do autora tematu.

2

@Giwera Pieniądze ... . Kluby stały się uboższe i dlatego tak jest. Ale nie żałuję. Od dziecka ich nie lubiłem za defensywną grę i to chamstwo, prowokacje, zaciekłe dyskusje z sędziami nawet gdy racja ewidentnie nie była po ich stronie itp. Pamiętam wiele meczów z młodości gdy byli słabsi od rywali, tylko się bronili ale wygrali. Jakość piłkarzy też spadła w porównaniu do tego co było kiedyś, kiedyś mieli największe gwiazdy na swoich pozycjach. Pewnie to wina szkolenia, może młodzieży też nie chce się tak pracować w dobie smartfonów, tik toków, facebooków i istagramów.

0

@RoberDzik Murinio po tym co odwalał będąc trenerem realu to największe goowno piłki nożnej. Antyfutbol na każdym poziomie. Oby przegrał.

1

@Safrani Przyda się, rywalizacja o skład podnosi poziom. Visus świetnie wyprowadza piłkę, ale zdarzają mu się błędy. Może jak będzie czuł że ma wartościowego rywala do składu będzie bardziej skupiony w czasie gry.

0

Na drugi raz lepiej ignorować takie trolsko-lewackie tematy jak ten.

0

Te zmiany klimatyczne to ściema po to żeby realizować swój zbrodniczy plan. Obecne lodówki wytrzymują maksymalnie kilka lat, nowe samochody nie są cynkowane, jest mnóstwo przykładów na to że produkowane obecnie rzeczy są marnej jakości i szybko trafią do kosza ale nie to tych przekupionych eurozyebów nie obchodzi tylko obchodzi ich żeby niszczyć gospodarki w imię niby ekologii.

0

Te oceny to chyba wystawiali niemcy.

7

To już nie jest sport po takich decyzjach.

1

@July_6_BcN Konto mam świeże ale zaglądałem na tą stronę jeszcze jak grał tu Messi, pamiętam że był krytykowany gdy Barca grała słabo a on nie włączał się w grę obronną. Pamiętam też jaki był ogromny najazd na Busquetsa że nie wyrabia fizycznie. Kiedyś tylko czytałem stronę, na te 3 gorące tematy forum co się pojawiają z prawej strony też ale ostatnio jakoś mnie naszło żeby założyć profil i też pisać.
Jak nie ma chłopaka to zawsze można poratować się jakimś fajnym kociakiem, koty uwielbiają być głaskane ...

0

@July_6_BcN Więc możesz iść i odbierać bliskość jako biorca, jest salon w centrum Warszawy, pewnie nie masz daleko ... ?

0

@Dankho94isback Przed 2010 rokiem internet już dobrze śmigał.

0

@July_6_BcN Ty odnalazła byś się w takiej pracy ?

0

@Dankho94isback Ale chyba klubowa telewizja nie emitowała tych materiałów na sędziów ? Bo to jest najgorsze.

0

@July_6_BcN Ta pani zasługuje na duże uznanie, bo bardzo się poświęca by ktoś otrzymał taką czułość jaka jest w początkowych fazach związku.

0

@Dankho94isback Nie wywierali takiej presji na sędziach jak teraz.

1

Truskawki są super więc i pierogi z nimi by smakowały.

1

@FcPortoFan1999 Można się tylko cieszyć że mamy tak silną ligę że drużyny które wydają grube miliony na nowych piłkarzy są nisko.

0

@Dankho94isback A co takiego prezentowali przed trenowaniem ich przez mułrinio żeby ich wcześniej nienawidzić ?

1

@LAMC_10 Zależy kto czego potrzebuje. Nie wiadomo czy kurtyzany obdarują taką czułością jak zawodowe przytulaczki.

0

Podobno jest duże zainteresowanie, chcą się przytulać zarówno mężczyźni jak i kobiety.

0

@marcin62 @lithotripter No raczej tak, najlepiej realizować to ze swoją drugą połówką.

0

@Szicek10 Ja to zawsze kibicuję przeciwko murinio , przez niego znienawidziłem real. Niech real wyeliminuje murinio i zaraz potem niech odpadnie.

0

@FcPortoFan1999 W Polsce jest tak wyrównana liga że jeszcze nawet Widzew i Legia mogą się załapać do europejskich pucharów. A Zagłębie gra przyzwoicie ale gra tak większa liczba drużyn.

0

W Polsce otwarto już kilka salonów przytulania. Usługa ma charakter platoniczny. Co o tym sądzicie ?
https://moi-mili.pl/przytule-cie-za-pieniadze-otwarto-pierwszy-w-polsce-profesjonalny-salon-przytulania/

6

Przecież jakiś czas temu mówiło się że Erik Garcia jest wolny.

1

@Comentateiro Bardziej do parlamentu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?