0

No szerokości.

0

Jak dzisiaj Jaga -Legia ,Lech-Lechia?

2

Niech moc będzie z tobą.

0

Jak Perez tego Bejla sprzeda za tyle ...

0

1

Za garść dolarów , klasyk.

0

Temu to serducha odmówić nie można.

1

Ten pajac co to nagrywał to powinien dostać pierwszy w cymbał ,zamiast pomóc dziewczynie to nagrywa .

2

Finał Lm mecz ,dogrywka pózniej karne Buffon łapię że 3 karne to może.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W przyszłym roku jedziemy jak po swoje.

15

Xavi i Iniesta też wygrali wiele trofeów i zdobyli mistrzostwo świata i co...

0

Na Eurowizję haha.

0

Trzeba iść za głosem ludu i w przyszłym roku postawić na pewną kartę Zenka Martyniuka .

1

Jak tam kładą tą kostkę w Poznaniu ?

1

Jako typowy włoch to z tyłu na 0 a i z przodu z takim potencjałem jaki mamy ,ja bym spróbował.

0

A kogo byś chciał ?

0

Ja to jestem ciekaw za co Magierowski poleciał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W podbródkowych to Tyson kiedyś był dobry.

0

ja myślałem że to się szybciej skończy,walka była godna mistrzostwa świata.

2

Na polsacie sport jest gala.

1

jeszcze ma kącik w przeglądzie .

8

Prawdopodobnie te odciski już się nie wyleczą.

0

Ale do przerwy czy ogólnie?

0

Takie mecze się rządzą swoimi prawami ale to każdy wie ,no prawie ,jeżeli już jakaś strona wygra to raczej 1 bramką tak to widzę .

3

Realnie czyli 5 bramek dostać hehe

0

Chyba za tydzień.

0

nie są złe heh.

0

Może dzika w czekoladzie podobno dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?