12

Al Bundy miał 4 przyłożenia w 1 meczu.

0

Powrót króla.

0

Nadal go zamęczy.

2

Jeszcze nasi skaczą.

2

Małysza ze Szmitem były najlepsze.

2

Z kacem sobie poradzę ,Stoch żeby klepnął konkurencję i reszta naszych wysoko.

1

Kawa odpada bo nie lubię ,piwko sobie otworzyłem kasztelana .

2

Jak obejrzeć skoki z takim ciężkim kacem masakra .

0

To ze 400 ogórkom a resztę klasowym drużynom heh

0

Może w turnieju 4 skoczni .

0

To wszystko było po prostu ćwiczone na treningach..

2

0

Antek ma czym przyłożyć a władek tą szczenę wątpliwą zobaczymy .

0

Będzie pożegnanie Kliczko na Wembley prawdopodobnie .

1

Przypomina mi Football Factory.

1

A kto przypisuję tytuł dla Realu?

0

To na wiosnę walka stulecia kolejna Antek -Kliczko ciekawe heeh

0

Może te klubowe ich wypompują do reszty.

3

Ta kupa nie może trwać wiecznie wreszcie złapią zatwardzenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sprzedam Rumaka tanio.

0

No teraz zauważyłem hehe.

0

Ile tam na Legię ?

0

Ostatni pewniak.

1

Pewnie tata pęka z dumy .

2

Tony Hawk hehe.

0

Po prostu puki serial trwa lepiej różnych wątków i domysłów nie rozwijać,porozmawiamy po zakończeniu.

0

Niektórzy oglądają ten serial np.ja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?