0

jesteś tego pewny?

0

On coś majaczy.

0

Jaka planica chłopie przecież od dawna widać że kamil jest pod formą .

2

Larsson nam ten finał wygrał .

1

Halo ,Paryż? No mam na was kontrakt.

0

Wejdziemy w meczyk jak Kołecki wczoraj do oktagonu ,jak huragan.

1

Wystarczą 4 bramy w karnych też można wygrać.

0

Most nad Sundem

18

Co więcej jak byśmy te 2 strzelili w miarę szybko to jak znam życie by im się nóżki plątały na bank,ale to musi być mecz na pełnej pi.., musimy się do nich dobrać jak stado wygłodniałych lwów na bezbronną antylopę przy wodopoju

0

No chyba raczej.

68

Jak strzelimy 2 bramki do przerwy to cień szansy widzę.

0

Aż taki nokaut przewidujesz?

0

Jak dzisiaj Lech-Lechia?

0

Ja obstawiłem 2;2 po ciężkim boju .

0

Samowolka pewnie oglądałeś?

2

To pewnie z pół Cafe będzie o Lewym i wczorajszym meczu.

0

Dokładnie niech weznie np. Parkera lub Ortiza to by była dobra walka.

0

Jak wczoraj Legia bo nie miałem przyjemności...

0

Jakie typy na Lechia -Jaga ?

0

Tomasz Listkiewicz to nie czasem syn naszego byłego prezesa ?

0

Doświadczeniem przejdą tak sadzę ,ale ...

6

Mieli chwilę chwały ,ale lepiej mieć lub przeżyć coś ,niż kąpać się w marazmie.

1

Ciekawe czy Arsenal utrzyma to 4 miejsce.

1

Na moje oko nie da rady, choć sercem i wątrobą jestem za Napoli.

0

Pewnie z korka dostał.

0

Walter White dokonał żywota.

0

Stary grypser...

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Alternatywy 4 petarda.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?