1

@Emhyrte Nigerii były top

1

@Sulimo piękna w swej prostocie ;D

1

@Encore oby pobił rekordzik bramek ;)

0

@bartas97 moze minecraft ?
nauczy sie jakis słowek itd

2

@Sulimo skrzydła slabe ale poza tym nie jest tak źle
Mozliwe ze w tym roku betis ich wyprzedzi ;p

0

@Suzu 10
z bilvva byloby 11
zrobili o wiele wiecej niz sie spodziewałem

1

@Lionel_Messi10 szkoda ze kimmich nie do wyjecia z bayernu ://
zobaczyłbym go jakimś innym klubie

0

@Zoker demb busi lewy

4

@GeneralXavi oby :D

0

@FC1899Barca antonego i nuneza tu nie powinno byc ;D

5

mocne okienko
działo sie naprawde wiele ;D
pozostaje zyczyć sukcesów w nowych klubach
W szczegolności naszym :D

0

@lucca87 on the floor

0

6

@Sulimo zrobił genialna robotę
Oby było więcej takich dziennikarzy

0

@Gall szkoda ze w polsce nie ma influenserek
moze bym oglądał xD

0

@DonMatteo901 to jego żona ?

0

to co ney w duecie z lewym
ale to będzie chodziło ;)

0

@macio_944 ty nie rozumiesz przecież utd pracowało na te marke latami ... XDD

0

@GCBW git bbyła ta bitwa ;D

1

@rafeVeB basen git moze byc ale lepiej nie plywaj żabką xd
chociaż w sumie sam zobacz jakie będziesz miał odczucia ;D

1

@Popitek12 u nas do podstawowki potem juz szlugi i alko i inne gowna o tym decydowały xd

1

@rafeVeB jak zejdzie ci opuchlizna to ćwicz stabilke
postaraj sie stawać na jednej nodze przysiady wykroki jakieś cwiczenia na tej poduszce pneumatycznej ,przesuwanie np poduszki stopą , zegar ( stoisz na jednej nodze i starasz sie po okregu dotykac stopa podłogi w różnych miejscach .
Ogolnie jak nawet bedziesz siedział to staraj się podnosic i opuszczać stopę to też zawsze ajkieś cwiczenie
jak będziesz gdzieś wychodził zdomu o mozesz sb nałożyć jakis bandaż elastyczny albo stabilizaor ,zeby za mocno nie obciązac plus nie zrobic sb przypadkiem większego kuku xd

1

@jakubkuba07 to nie czas na takie pytania
Delektuj się końcówka okienka ;D

6

@Comfortable_ mocna paka

2

@gumaz z bomby byłby tam najlepszym piłkarzem

0

@PatrykBarca no to w takim razie pierwsza trojka wymieniona przez cb ;D

0

@Onie no raczej ;p

0

@Emhyr w sensie ja też nie pije xDD
ale skład nie jest az taki tragiczny dodatkowo sa jeszcze zero które nie mają kalorii

0

@PatrykBarca po sezoniebedziemy oceniac

0

@Emhyr energetyk w sumie tez
za dzieciaka zawsze sie jadło największy syf
im bardziej toksyczne tym lepiej smakowało ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?