kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Medium bez kitu trzeba zacząc sie uczyć xd
1
@JarekS w punkt
co to duzo mówic
0
@Kgorecki2500 w sumie czemu nie
jak nie będzie odwalał jak w poprzednich sezonach to można sprobować
3
@Zorrocule wlasnie na spd to on sie najbardziej nie nadaje xd
7
@Pawel13sz uwielbiałem go
pan pilkarz ;)
5
@kuz tylko przy jednym trzeba miec samozaparcie, trenować, odpowiednio się odzywiać, dbać o sb itd
a przy drugim wystarczy być xD
To jest totalnie co innego
0
@kuz to zupelnie co innego xd
0
@Ali3231 tylko ze wloch jest lepszy od nich wszystkich razem wziętych xd
0
@kuz bo skillsy miał boga xd
szkoda ze tak kariera sie potoczyła ://
3
@kuz oby nie
pieprzyc te zdalne nauczanie xdd
0
@arcziFCB pewnie mają na oku jakiegoś talenciaka z ligi portugalskiej ;D
3
@Mroziu zeby tak chlop z chłopem xDD
1
@Mroziu nieee
zostały by wtedy juz tylko dwa etapy zwierzak a potem zaręczyny
i tyle z życia xd
Jednak wole sb jeszcze troche poszaleć ;p
3
@Rl9k1nG ja mam 22 i dalej mieszkam ale istnieje opcja ze pod koniec roku bede wynajmował chate z ziomkiem
3
@Kgorecki2500 no przydałoby się ;p
plus jeszcze mozliwośc 5 zmian xd
1
@Sysia11 niestety ale taki to juz biznes xd
0
@messi564 jak kocha to zrozumie ;D
1
@HansFCB szkoda że nie można wziąć luuka :v
4
Papcio podszkoli trochę łoniakiego ze stałych fragmentów gry i będzie piłkarz jak ta lala
1
@Emhyr 100 mogliby rzucic ;p
0
@mientusek1407 mysle ze koledzy wyzej maja racje
ze to nie sa pojedynki 1vs1 tylko na 2/3 zawodników
0
@mientusek1407 nie ma szans żeby miał taką skuteczność w pojedynkach 1 vs 1 wtedy by nie grał na takim wysokim poziomie tylko se kopał szmatkę w 4 lidze brazylijskiej
0
@PanAgenda2030 i to jest prawdziwy problem
piprzyc ten cukier bez mleka bedzie totalna lipa
0
@Borry idzie albo nie idzie xd
0
jak jest weryfikacja tozsamosci na koncie google i tzeba wpisać hasło to są tam jakies znaki kropki gwiazdki cos ?
0
@SelloutCrowd dumny z pochodzenia
1
@Luciano99 kapuś kapuś...
0
@Kitek1640 czilerka narazie
2
@Barca1992 trzymamy kciuki ;D
0
@Criss18Barca z 10 moze 12 ale ja wole mieszać
zwykle pije max 5 piw i potem wlatuje mocniejsze alko