kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro chyba ze sprobujemy zagęscic srodek pola i obaj zagraja a w tym busi i pedri
ciekawe jak to rozwiaze xavi
wgl fajnie ,zę w koncu mamy kłopot bogactwa
nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac
xavi ma wiele mozliwości ;)
6
@MrPGG wystarczy mieć oczy zeby stwierdzic taką oczywistosć xd
5
@FC1899Barca no i to jest technika ;D
0
@FC1899Barca jest wysoko xDD
1
@Luciano99 duzo białka pyszne smaczne ;D
0
@RonnieVEB ale poszła złomiara xDD
0
@tommyVERceti jak coś skleisz to daj znac ;p
1
@Emhyr odblokuje się ;)
Ogólnie czuć od niego że jest giga kotem
Ma to coś ;D
0
@masq mozna tylko kiedy ma to sens
przypominam ci ze ronaldo gral z ozilem di maria krossem modricem xabim alonso to też nie są jakieś jaśki
dodatkowo nawet ich formalne napastnik benzema grał całkowicie pod niego xd
wiadomo przecież na sile probował podawaćladnie podawać XDD co ty gadasz mordo
akura messi raczej nie cuduje tylko daje konkrety
0
@masq tylko ze asysta asyscie nie rowna
ze swieca szukac jakis ciasteczek od ronaldo natomiast messi daje takie cały czas
niektorzy napasnicyy maja wiecej asyst od pomocnikow a rozgrywajacym ich raczej nie nazwiesz albo nie powiesz ze rozegranie to ich mocna strona
0
miał jakis zawodnik ponad 30asyst w sezonie ligowym ?
0
@masq nie rozumiem dlaczego cały czas umniejszasz messiemu xd
1
@Encore od buta byłby tam najlepszym piłkarzem
1
@BulaKG gruzja ma mega ciekawe pokolenie zobaczymy za kilka la co z tego wyjdzie ;p
1
@Encore bruno za freda i jest gitara
i pytanie czy silva odzyska formę przed MS
1
@HighestInTheRoom hahah no i klasa ;D
11
strach przed walcem xaviego ;p
2
@Sau_Ron a jak to wygląda w stosunku do poprzednich sezonów ?
0
@Worny miejska dzungla xD
1
@Luciano99 jak zawsze w punkt xD
0
@Luciano99 mocne xDD
2
@GeneralXavi w sumie to zabawne ;D
0
@Comfortable_ to akurat nie jest wielki problem xd
lubie tasiemce
obejrzałem całego one pieca ;D
0
@Rewolucja123 dziwnie na tym zdjęciu wypadl xavi xd
1
@Comfortable_ rozumiem ,zę polecasz ? ;D
1
@Sulimo ja moze i bym dał gdyby mnie było stać ;d
0
@Encore w bramkach mozę go nie przegoni ale asysty to juz must have ;D
1
@J4no z 5 udało mi się 550
2
@HighestInTheRoom jak cos ma ma mi spieprzyć kupon o niech już to będzie ten lech xd
1
Co dzisiaj gracie koledzy
Macie jakieś tipy ?