kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MrPGG XDDDD
no i zyskał w moich oczach
tak trzeba zyc ;D
2
@Messi1992 nie zebym ich usprawiedliwiał
ale co to maja byc za pytania xdd
4
@PatrychoO xDD
to wyglądało na zbytt łatwe haha
1
@Botanik city
Potężny Norweg
Tak
BVB Kopenhaga 3-1
Dynamo Chelsea 0-2
Benfika haifa 2-1
Celtic real 2-2
PSG juve 3-1
Lipsk szachtar 3-3
Salzburg Milan 1-2
Sevilla city 2-3
Ajax Rangers 2-2
Frankfurt sporting 2-1
ATM porto 1-0
Barca Pilzno 5-0
Brugia bayer 0-2
Inter Bayern 1-1
Napoli live 1-1
Totki Marsylia 3-1
Jedziemy ;))
1
@Kondziubarca stowka i wasz ;p
2
@Kessie genialny był ;)
0
@Draks[FCB] poczekam na całośc ;D
0
@Messibestplayerintheworld no to czas na debiucik ;p
0
@Szpenio moze jeszcze tonali z milanu ale pewnie nie do wyjęcia xdd
0
@Emhyr za ile ? XDD
0
@Katalonbar za 100 mozna wejsc ;p
0
@NorbiTBOB noo
totalny top
4
@Lionel_Messi10 niesamowity jest ;D
jsli nie wroci do barcy chciałbym ,zeby spróbował sił w premier league
2
@Comentateiro robi wrażenie ;)
0
@squeamish moj braciak zawsz kupuje
takze tez moze sb cos pogram ;D
0
@FC1899Barca ja bym chciał cos takiego ;D
1
@DaPidejpi rzeczywiście ;D
R mi uciekło xd
1
@DaPidejpi veratti
1
@GeneralXavi ale sztos xD
1
@Lionel_Messi10 no i klasa niech Cisna
Liczę że wygrają te lige konferencji no i wrócą do lm
0
@Encore coś pięknego
1
Jadą świry jadą
0
to co z 40 brameczek hohland stuknie
1
@Lionel_Messi10 wiadomo
sie wjezdza :D
0
@Uukasz_93 szkoda ze nie udalo im sie kupic tego gruzina z napoli
ale pieknie by to chodzilo ;D
0
@svensonFCB grasz tam ?
0
@Rewolucja123 piekna sprawa ;D
1
@Lionel_Messi10 dzis pewnie powtórka xdd
juz nawet sie nie oszukuje ,zę będzie inaczej xDD
1
@Lionel_Messi10 stary xD
wczoraj wyszedłem mysle sb
spoko redukcja 4 piwka max
no i kupiłemsb te 4 piwa po czym reszta pije łyche wszystko spoko
a potem przychodzi ten jeden ziomek który ma urodziny plus drugi ziomek który nie pije ale ma luzńa flachę bo tydzień temu odwoził kolezanke do szpitala i mu oddała
No i miałem się skonczyć spokojnie a skonczyło jak zwykle
zamykalismy klub i po 6 bylem w domu xDD
0
@Janas11224 coś nie coś potrafię xD