2

@MrPGG XDDDD
no i zyskał w moich oczach
tak trzeba zyc ;D

2

@Messi1992 nie zebym ich usprawiedliwiał
ale co to maja byc za pytania xdd

4

@PatrychoO xDD
to wyglądało na zbytt łatwe haha

1

@Botanik city
Potężny Norweg
Tak
BVB Kopenhaga 3-1
Dynamo Chelsea 0-2
Benfika haifa 2-1
Celtic real 2-2
PSG juve 3-1
Lipsk szachtar 3-3
Salzburg Milan 1-2
Sevilla city 2-3
Ajax Rangers 2-2
Frankfurt sporting 2-1
ATM porto 1-0
Barca Pilzno 5-0
Brugia bayer 0-2
Inter Bayern 1-1
Napoli live 1-1
Totki Marsylia 3-1
Jedziemy ;))

1

@Kondziubarca stowka i wasz ;p

2

@Kessie genialny był ;)

0

@Draks[FCB] poczekam na całośc ;D

0

@Messibestplayerintheworld no to czas na debiucik ;p

0

@Szpenio moze jeszcze tonali z milanu ale pewnie nie do wyjęcia xdd

0

@Emhyr za ile ? XDD

0

@Katalonbar za 100 mozna wejsc ;p

0

@NorbiTBOB noo
totalny top

4

@Lionel_Messi10 niesamowity jest ;D
jsli nie wroci do barcy chciałbym ,zeby spróbował sił w premier league

2

@Comentateiro robi wrażenie ;)

0

@squeamish moj braciak zawsz kupuje
takze tez moze sb cos pogram ;D

0

@FC1899Barca ja bym chciał cos takiego ;D

1

@DaPidejpi rzeczywiście ;D
R mi uciekło xd

1

@DaPidejpi veratti

1

@GeneralXavi ale sztos xD

1

@Lionel_Messi10 no i klasa niech Cisna
Liczę że wygrają te lige konferencji no i wrócą do lm

0

@Encore coś pięknego

1

Jadą świry jadą

0

to co z 40 brameczek hohland stuknie

1

@Lionel_Messi10 wiadomo
sie wjezdza :D

0

@Uukasz_93 szkoda ze nie udalo im sie kupic tego gruzina z napoli
ale pieknie by to chodzilo ;D

0

@svensonFCB grasz tam ?

0

@Rewolucja123 piekna sprawa ;D

1

@Lionel_Messi10 dzis pewnie powtórka xdd
juz nawet sie nie oszukuje ,zę będzie inaczej xDD

1

@Lionel_Messi10 stary xD
wczoraj wyszedłem mysle sb
spoko redukcja 4 piwka max
no i kupiłemsb te 4 piwa po czym reszta pije łyche wszystko spoko
a potem przychodzi ten jeden ziomek który ma urodziny plus drugi ziomek który nie pije ale ma luzńa flachę bo tydzień temu odwoził kolezanke do szpitala i mu oddała
No i miałem się skonczyć spokojnie a skonczyło jak zwykle
zamykalismy klub i po 6 bylem w domu xDD

0

@Janas11224 coś nie coś potrafię xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?