0

@Messibestplayerintheworld oby wskoczył w przyszłosci na poziom fabsa ;)

0

grał juz kos z was ten dodatek misrzostwa świata w fifce ?
warto ?

3

no ta hiszpania tak średnio wygląda xd
oby Luis to jakos fajnie ułożył

0

@IronSanHybrid piekna sprawa
licz że oni albo dania zgarna medal ;)

0

@TheNekro94 ale taki Neymar na przykład już jest ;)

0

@Janas11224 czemu ma nie skorzystać
Przekopie chłopa i Kaśka będzie się zgadzać ;p

1

@takisobiektos proste że tak

0

@MESSIah16
Zidane na pewno lepiej gra głowa

0

Dobra przepalilem toure i wypadł Forlan
Nw czy to dobrze ale przynajmniej jakiś sentyment jest
Szczególnie przed mundialem ;p
@tomek8756

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Khajio w sumie mlodzików maja ciekawych następny mundial moze pojsć srednio ale kolejne turnieje ...
zobaczymy

0

@Rewolucja123 top akcja ;)

1

@MESSIah16 no i git
oby ktoś taki trafił się w hiszpanii

2

@M4C1O0 wyzej wymienieni i mimo wszystko robercik
nie sądziłem ,żę będzie aż tyle strzelał

0

orientujecie sie czy mogę na kartce napisać wszystkie dane do wysyłki na orlenie czy musi to być wydrukowane?

0

@MESSIah16 ja ich poprostu nie lubie
chybani ma jakiegoś więszkego powodu xdd

0

@okiemtypera_lucaxx95 i tak fajnie go zdobyć
Zwykle jak już dojdą do wyższej fazy to zaczyna się napinka i granie podstawowymi zawodnikami

0

@Qba2312 wydaje mi sie ,zę potencjał kadrowy mamy większy od Kamerunu ale wiadomo jak jest xD

2

@Medium niby tak ale teraz są ku temu powody
30 pare meczy bez porażki , wygrane copa , przekopane włochy
jakby nie patrzeć robi wrażenie ;)

0

@takisobiektos pomoc dosyćsrednia xd

0

@IronSanHybrid przeciez to nie podlega żadnej dyskusji ze najlepsze są borówki maliny i truskawki

4

@Rust_Cohle w sumie czasami ci te kupony wchodzą to moze cos w tym jest ;v

0

@tristan87 szacun
ja nigdy bym na cos takiego sie nie zdecydował xd

0

1

@taris psg ich wyjaśni

1

@Janiama 6-1 dla nas pokazęmy dominacje nad realem

0

@ElTomas taktyczny perfumy

1

@Pitinho zmniejszyc kontrakt i niech zostaje
jakosc ma dalej
poza tym balde przyda sie rywalizacja plus mogłby sie wiele nauczyć od alby

1

@AmigoBlancos zajebisćie pewnie bedę na uczelni ;v

0

@Rewolucja123 Dembele już wyczerpał możliwość na narzekanie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?