1

@Jacu327 utd, arsenal ,chelsea ( oni biorą wszyskich jak leci xd)

0

@Emhyr jak niby sie prosi go sfaulować XDD
Jest lepszy to wykorzystuje swój repertuar proste

0

@pt9 juz rozłożone na czynniki pierwsze ;D

1

@Janiama 2-2
i anglia 2-1

3

@Emhyr xd
po prostu szkoda ze zawsze coś mu sie przytrafia Xd

2

jaaaa
z tym neymarem to jakis żart
mega szkoda chłopa Xdd

2

@Wojcio nie no ttrochę lepiej jednak
u nich rozrywajac normalnie dostaje piłke a nie tak jak zielu patrzy jak leci od jednej do drugiej

1

@Kozinho. ja juz sie przyzwyczaiłem xDD
nw skąd się ich tyle bierze ;d

0

@Vintee wygrywa ten kto strzeli wiecej proste ;p

5

@PatrychoO był czas zeby sie przyzwyczaic xd
nie ma sensu sie tym przejmować xd

0

@an_di bez papierów i bez pytań

2

@tomek8756 zawsze smieszne xDDD

1

@MarioVeB! też
wielofunkcyjny jest ;P

0

@Bogan pewnie poszybowała teraz w gorę bo wiele osob po ym karnym spaliło te koszulkę xd
a tak serio jeśli cena miała b podskoczyc to pewnie za wiele lat teraz dużo osob ja ma Xd

1

@MarioVeB! neymar rozkręci zabawe ;p

2

@Kgorecki2500 ja strzelam w 2-1

1

@GeneralXavi nie ma kogoś bardziej odpowiedniego ?

0

@agaFCB nie ogladałem
ale z tego co piszą ludzie niemcy nie zagrali tak źłe tylko brakowało skutecznosci
to samo chyba argentyna xD

0

@Gall to właśnie plus
podłapie sie coś lepszego ;P
z takim ziomkiem od razu można celować w najwyższy tier xDD

5

@Kapitan hawk a było kilka wyników 0-0 xd

0

@Encore koś wie czy to dobrze ?
oglada koś wolves ?

1

@Janiama bez niespodzianek
4-1 hiszpania

3

@Medium jak dla mnie o może zostać krółem strzelców mundialu
byle by francja nie wygrała Xd

0

szkoda ze demb i giroud muszą grać w tak przeciętnej reprezentacji

0

@Janiama myśle ze wystarczająca niespodzianka na dzisiaj jest argentyna
swoje tteż dołożyła dania
wiec francja dzisiaj pokazuje dominacje
5-0 dwie prezes demb bramka dwie asysty i na pewno cos dołoży piekny olivierek

1

przynajmniej kilka złoty wpadło
remisik wszedł xd

1

@8stoichkov8 byłem chyba na 4/5 koncertach
i zawsze mega robotę robi ten kilkunastominutowy freestyle

1

@AllBundy peszko by tej sety nie zmarnował patrząc jaka jest stawka turnieju ;p

0

@FabianMrozek w takim razie jak myślisz kto wygra mistrzostwa
Kto będzie czarnym koniem ?
Jesteś profesjonalista także pewnie masz zupełnie inne spojrzenie na sprawę
Liczę że będziesz mnie oznaczał pod swoimi analizami bo chce zarobić jakaś kaskę na bukmacherce ;p

0

@ElTomas jaki bukmacher?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?