kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jacu327 utd, arsenal ,chelsea ( oni biorą wszyskich jak leci xd)
0
@Emhyr jak niby sie prosi go sfaulować XDD
Jest lepszy to wykorzystuje swój repertuar proste
0
@pt9 juz rozłożone na czynniki pierwsze ;D
1
@Janiama 2-2
i anglia 2-1
3
@Emhyr xd
po prostu szkoda ze zawsze coś mu sie przytrafia Xd
2
jaaaa
z tym neymarem to jakis żart
mega szkoda chłopa Xdd
2
@Wojcio nie no ttrochę lepiej jednak
u nich rozrywajac normalnie dostaje piłke a nie tak jak zielu patrzy jak leci od jednej do drugiej
1
@Kozinho. ja juz sie przyzwyczaiłem xDD
nw skąd się ich tyle bierze ;d
0
@Vintee wygrywa ten kto strzeli wiecej proste ;p
5
@PatrychoO był czas zeby sie przyzwyczaic xd
nie ma sensu sie tym przejmować xd
0
@an_di bez papierów i bez pytań
2
@tomek8756 zawsze smieszne xDDD
1
@MarioVeB! też
wielofunkcyjny jest ;P
0
@Bogan pewnie poszybowała teraz w gorę bo wiele osob po ym karnym spaliło te koszulkę xd
a tak serio jeśli cena miała b podskoczyc to pewnie za wiele lat teraz dużo osob ja ma Xd
1
@MarioVeB! neymar rozkręci zabawe ;p
2
@Kgorecki2500 ja strzelam w 2-1
1
@GeneralXavi nie ma kogoś bardziej odpowiedniego ?
0
@agaFCB nie ogladałem
ale z tego co piszą ludzie niemcy nie zagrali tak źłe tylko brakowało skutecznosci
to samo chyba argentyna xD
0
@Gall to właśnie plus
podłapie sie coś lepszego ;P
z takim ziomkiem od razu można celować w najwyższy tier xDD
5
@Kapitan hawk a było kilka wyników 0-0 xd
0
@Encore koś wie czy to dobrze ?
oglada koś wolves ?
1
@Janiama bez niespodzianek
4-1 hiszpania
3
@Medium jak dla mnie o może zostać krółem strzelców mundialu
byle by francja nie wygrała Xd
0
szkoda ze demb i giroud muszą grać w tak przeciętnej reprezentacji
0
@Janiama myśle ze wystarczająca niespodzianka na dzisiaj jest argentyna
swoje tteż dołożyła dania
wiec francja dzisiaj pokazuje dominacje
5-0 dwie prezes demb bramka dwie asysty i na pewno cos dołoży piekny olivierek
1
przynajmniej kilka złoty wpadło
remisik wszedł xd
1
@8stoichkov8 byłem chyba na 4/5 koncertach
i zawsze mega robotę robi ten kilkunastominutowy freestyle
1
@AllBundy peszko by tej sety nie zmarnował patrząc jaka jest stawka turnieju ;p
0
@FabianMrozek w takim razie jak myślisz kto wygra mistrzostwa
Kto będzie czarnym koniem ?
Jesteś profesjonalista także pewnie masz zupełnie inne spojrzenie na sprawę
Liczę że będziesz mnie oznaczał pod swoimi analizami bo chce zarobić jakaś kaskę na bukmacherce ;p
0
@ElTomas jaki bukmacher?