kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Maszyna ernesto rozjechana
Humor gituwa
Wasze zdrowie mordy
0
@Encore agresywny pressing o to chodzi
1
@4drian0 robi wrażenie
mi pasuje haha
1
@Tollusiek przecież na pocżatku kariery miał z tym duze problemy i przez to nie poszedł grać w większych klubach ( chyba ,ze sie mylę )
to możesz podesłac staty jak ci się chce xd
4
@Lionel_Messi10 jedyne czego mu brakuje to zdrowie
pilkarz top
0
pedrito z asystą ;D
1
@TheNekro94 powodzenia ;D
0
@Kgorecki2500 w sumie to ma byc przyjemnosc
jedni do meczyku lubia podłubać slonecznik inni strzelic browara
1
@sergio5 niestety w punkt xd
0
@Cotutajsiedzieje wiadomo kazdy valverde jest gitem ;p
3
@masq akurat jest jedna ciekawa zależnosć
ronaldo za najlepszego uwazaja ludzie którzy akurat z nim w danym momencie są powiazani
zawodnicy trenerzy itd a w momencie w którym cris odchodzi nagle zmienia się narracja i leo jest najlepszy xDD
0
@626 z tym roberto to nie przesadzajmy xDD
ale co do trenta sie zgadzam
1
@sendesara hahah
here we go again xDD
0
@Medium forma jak zawsze ;)
23
@tomek8756 niesamowite ze ktoś potrafi to uznac za jakaś niesamowitą kontrowersje xd
4
@Solmyr zlatan top
1
@sebo939 hajs sie zgadza
czego chcieć więcej ;p
0
@Kessie dobre xD
1
@sebo939 mnie w to nie mieszaj xd
0
@matirix20 można gdzies ściągnać ?
1
@Janiama 4-1 dla nas
1
@Kondziubarca ale bym sobie poogladał takiego człapiącego neymara u nas xd
0
@Medium ja tam liczę na totki :D
0
@czółkovsky masz łeb do interesów haha
0
@korni20 ogólnie jedyny pozytyw to chyba to że piłkarze będą w peaku formy
Nie będzie zmęczenia sezonem także wjadą na pełnej (o ile warunki atmosferyczne pozwolą Xd)
1
@Emhyr idzie albo nie idzie
1
@Emhyr ale byłby ból dupy w naszych mediach że żul alkoholik Neymar dostał zp a wielki mąż Polak rodak wielkiego andruta xDD
1
@bart_azz wiadomo
Mój stary pewnie też byłby na takim poziomie gdyby nie poznał mojej matki
0
Dobry ten meczyk PSG Marsylia ?
Warto odpalić ?
1
@maroon w Arsenalu był bestia
Najlepszy zawodnik pl wraz z hazardem