kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś propozycje macie na jutro ?
Co obstawiacie ?
1
@Janiama 2-2 znakiii
0
@Lola120 czy ja wiem
on genialne zagrania przeplata idiotycznyymi
to wygląda troche jakby rzucał moneta xD
0
@Encore dania robi lekko francje
0
@JohnnyBarca niema co porównywać Xd
franio ma swoje atuty ale rudym nigdy nie będzie
0
@tristan87 XDDDDD
i on w karierze grał w arsenalu i juve
szkoda gadać
1
@kynio302 fajna będzie lista cytatow po tych mistrzostwach
bedzie sie z czego pośmiać ;p
1
@Janiama 2-1 holandia
1
@Janiama ajaj zaspalem pierwsze
w kazdym razie kolejne mecze
holandia 2-1
walia 2-2
0
@masq w sensie to zależy od wielu rzeczy
wariacji ćwiczenia
Budowy ciała zawodnika i tego co konkretnie chce osiągnąć trener
Także też po jakiś poszczególnych zdjęciach nie ma co oceniać
0
@Survier ogólnie mógłby też na czymś niższym położyć te nogę .
0
@FabianMrozek co zrobili ?
2
@Sau_Ron w punkt
1
@Emhyr o nieee bułgary ;(
2
@ElTomas u nas wazniejsze sa znajomości i kasa
bez tego nic nie zrobisz
polska pilka jest zabetonowana przez dziadow
0
Podeślij ktoś kod do fantasy
1
@Janiama ekwador to bierze 2-0
0
Ma ktoś z was rozpiskę kto z kim zagra po fazie grupowej?
Chce skleić drużynę do fantasy ;d
0
@A_Gomesinho_21 w sumie niech wygra najlepszy
0
@Litman no i git
Żiru bierze ich na siebie
0
@Criss18Barca ee tam
Nie ma co narzekać na coś na co nie ma się wpływu xd
0
@tomek8756 mogli przynajmniej jakaś ładną wziąć ;v
0
@Worny zupełnie inny poziom
1
@Hosh moim zdanie powinni isć na jakieś kompromisy
spoko u nich sie nie pije ale jak sie organizuje miedzynarodową impreze to jednak trzeba sie troche otworzyc na świat i pójść na pewne ustępstwa
0
@dniel ashwagande może spróbuj
1
@DonMatteo901 ciekawy ;)
naszej kadrze potrzeba takich ;p
1
@agaFCB czyli humor sie trzyma ? ;D
0
@siuuu luzik luzzik haha
0
@siuuu to sarkazm był akurat
cieżko wyczuć xd
0
@Sensible prawdziwy gigachad