kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ech się takie dziadostwo do człowieka przyłącze i można tylko odwlekać najgorsze
Szkoda chłopa:/
0
@Pinek5 sam się obudź, czy drużyna składa się z samych nastolatków?
myślę tu o np Pedrim,de Jongu, Lewandowskim itd
Potencjał jest większy
12
Ale to Xavi jest kiepskim trenerem, z tego składu idzie wyciągnąć więcej
0
@Emhyr pewnie kibic RSSS
2
@FcPortoFan1999 to je panie wyższa matematyka
0
@TR3YWAY i to on sam śpiewa
1
@Kuba_1 mają jeszcze 2 mecze przed LM
A nawet jakby dziś stracili pkt to nic im się nie stanie
1
@michal26 i Faye kolejna bramka
Kurde ciekawy grajek może z niego być
3
@Culer9002 dopłaty*
Za możliwość wykonywania pracy
1
@Aragorn33 karne strzela
3
@MNSbEstEver jak masz rodzeństwo to żadna gra nie jest potrzebna
14
Ale mnie ten mecz zmęczył
1
@mekston wychodzi na to że wykartkowal
1
Romeło na uspokojenie
0
@Matheu12 jak grali w 11 to nasi lepiej wyglądali
0
Fermin żeby strzelić gola to musi zepsuć jeszcze z 4 okazję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kitek1640 a Barca po czerwonej kartce Las Palmas gra jakby była po drodze krzyżowej
1
Senny ten mecz się zrobił po czerwonej kartce
0
Zaraz go spod prysznica będą musieli ściągnąć
2
Bramkarz jaki świrus
4
Xavi wyleci z trybun poza stadion
1
Jak tu spalony będzie to hit
3
Ja pierdziele co Cubarsi daje piłki to szacun
0
@Ayato2k na puchar króla w grudniu/styczniu będzie gotowy
2
Zaś Morata mu się włączył
0
@mekston nikogo nie sprzedać, kupić wszystkich
1
@Emhyr kibice krzyczeli " acunia małpo" " pochodzisz od.malpy"
0
@Tomaszekkkkk to moje
0
@TR3YWAY jutro o 5 będzie 5 tylko o 3 będzie 2 czy tam odwrotnie