0

@michal26 ech się takie dziadostwo do człowieka przyłącze i można tylko odwlekać najgorsze
Szkoda chłopa:/

0

@Pinek5 sam się obudź, czy drużyna składa się z samych nastolatków?
myślę tu o np Pedrim,de Jongu, Lewandowskim itd
Potencjał jest większy

12

Ale to Xavi jest kiepskim trenerem, z tego składu idzie wyciągnąć więcej

0

@Emhyr pewnie kibic RSSS

2

@FcPortoFan1999 to je panie wyższa matematyka

0

@TR3YWAY i to on sam śpiewa

1

@Kuba_1 mają jeszcze 2 mecze przed LM
A nawet jakby dziś stracili pkt to nic im się nie stanie

1

@michal26 i Faye kolejna bramka
Kurde ciekawy grajek może z niego być

3

@Culer9002 dopłaty*
Za możliwość wykonywania pracy

1

@Aragorn33 karne strzela

3

@MNSbEstEver jak masz rodzeństwo to żadna gra nie jest potrzebna

14

Ale mnie ten mecz zmęczył

1

@mekston wychodzi na to że wykartkowal

1

Romeło na uspokojenie

0

@Matheu12 jak grali w 11 to nasi lepiej wyglądali

0

Fermin żeby strzelić gola to musi zepsuć jeszcze z 4 okazję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kitek1640 a Barca po czerwonej kartce Las Palmas gra jakby była po drodze krzyżowej

1

Senny ten mecz się zrobił po czerwonej kartce

0

Zaraz go spod prysznica będą musieli ściągnąć

2

Bramkarz jaki świrus

4

Xavi wyleci z trybun poza stadion

1

Jak tu spalony będzie to hit

3

Ja pierdziele co Cubarsi daje piłki to szacun

0

@Ayato2k na puchar króla w grudniu/styczniu będzie gotowy

2

Zaś Morata mu się włączył

0

@mekston nikogo nie sprzedać, kupić wszystkich

1

@Emhyr kibice krzyczeli " acunia małpo" " pochodzisz od.malpy"

0

@Tomaszekkkkk to moje

0

@TR3YWAY jutro o 5 będzie 5 tylko o 3 będzie 2 czy tam odwrotnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?