0

Huber w tej chwili bierze małą kryształowa kulę, wyprzedza Krafta o 3 pkt
Krafcik max 4 miejsce może mieć

0

@MesQueUnClub96 zawsze na koniec dają wyższe noty tak samo na IO

1

@FcPortoFan1999 nie będzie 0:0
Szybko cię wyjaśnili

1

@P33ck jak nie piłkarze to Manzano da show

0

Ale ta Brazylia coraz mniej brazylijska

0

Maglaja prawie asystował Raphinhi

0

@barcelonista80 o Polsat sport

0

@prokar1 Walker schodzi z urazem

3

@Pablozeusz i jeszcze w białej koszulce gra

0

@tbas wszyscy to się mogą tylko dymslac

0

@esem91 co się dziwić , w rządzie od dawna siedzą ci sami ludzie
Pojawiają się nowe twarze ale są one "wychowane"przez tych starych

0

@tbas o co mu się w ogóle spieramy? Nigdy się nie dowiemy jak to było na prawdę od początku do końca

0

@tbas @Azi chodziło o to że jest po prostu najbliżej
Na Białoruś nie patrzę bo to też w sumie Rosja
I tylko tam (jeśli by się im udało) mogli otrzymać jaką kolwiek pomoc

8

Huber jeden z najlepszych środkowych na świecie w wolnych chwilach lubi polecieć 244 m na Letalnicy

0

@tbas a gdzie mieli uciekać? Na Syberię może

0

@michal26 wiem że to sport i wszystko możliwe ale na wygrana to byłby cud
3 miejsce może było w zasięgu

2

@Rust_Cohle to nie ten sport
O to walczysz Ty z synkiem

6

Już się nie moge doczekać jak za niecale 2 lata na skoczni Trampolino Kamil Stoch będzie walczył z Noriakim Kasai o złoto olimpijskie

0

Co oni pijani tam skaczą?

9

@slayer myślę że Messi był lepszy niż jego ojciec

0

@Kwasiak98 niech odpoczywają

0

@Stinger_ w sezonie?

0

@Michael24 oczywiście nr 9 z nazwiskiem Leon

0

@TR3YWAY miał przestać, później było gadanie że tylko mniejszych imprez nie będzie komentował a później jeszcze było że euro będzie komentował

0

@FCB24 nie no tą Estonię to raczej przejdą

0

@VegetaPolska mini kurczak, zabawka taka. Bo to była Kinder niespodzianka

15

@kynio302 Jowita doszła ......do lodówki

4

@partymaker wychowaj jak swoje

1

@Arden może ze slowikem zawalczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?