kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.facebook.com/share/r/ioudeiu6g4i6upRe/
O chłopaki od @Luciano99 w akcji
0
@FCB_dimiC dobrze prezentuje się na ławce dziś
1
@MESSIah16 pewnie ta operacja jest tajna i pewnie dlatego o tym mówią
1
@Kengo nie zgadniemy bo żeś sam odpowiedział
3
@Popitek12 przy Guardioli to pół składu naszego by mogło
0
Deco chce następnego joga bonito z Brazylii
0
@aspr1me przecież on się tylko bronił
Mów co chciałeś mu zrobić
3
@VegetaPolska psychiatry?
0
@Rust_Cohle przynajmniej w LM grają :P
0
Świetna informacja
0
@Aragorn33 weszli obaj teraz ruszy maszyna
0
Dzisiaj to już na pewno odpali
0
@FcPortoFan1999 w sumie to reprezentację Hiszpanii już prawie prowadził jak był w Barcelonie
0
@mindbender84 nie widzieli bo pamiętniki z wakacji oglądali
0
@July_6_BcN jakieś brazylijskie bravo girl podało tą informację
0
Savinho zamyka mecz 2:0
1
@MesQueUnClub96 jak Barca wygra na Metropolitano to może im się udać
0
@Mixtape kibice Atletico mogą tak samo powiedzieć
1
@jakub1906 16 lat temu za to wygrali
0
@jakub1906 Lyon nie wygrał w ostatnich 15 latach za to Lille 2 razy i Bordeaux
0
@Crys dzięki za podpowiedzi
Problem może być w tym że zakupiłem pojedynczy egzemplarz a nie z masowej aukcji ale spróbować trzeba
0
@Messi1000000 a jak tak to mozna spróbować chociaż ja się nim aż tak bardzo nie zachwycam
0
@LM10GOAT jak masz taka moc to rządowych rozwiąż
0
@Ricc chłop przedłużył chyba ostatnio kontrakt więc wątpię że chce odejść
3
@dominox1998 od noworodka do 21 roku życia
1
@Sulimo Marquez to już nie La masia
6
@Sulimo może jakiegoś trenera
0
@Crys na allegro
0
@Crys zgubiła się między oddziałem a paczkomatem czyli kurier ja gdzieś posiał
Dzwoniła do mnie babka z inpostu czy ja odebrałem bo nie ma jej w systemie a powinna być w paczkomacie
Po numerze jak sprawdzam to cały czas jest w doreczeniu
0
Ma ktos doświadczenie ze zgubiona paczka przez InPost? Idzie odzyskać pieniądze?