0

@Joe_Barbaro Henka Larsson

0

@Rust_Cohle mi to się wydaję że Barca pójdzie ścieżka mistrzów
Teraz Bayern później PSG i na koniec City
LM to formalność teraz xD

1

Dogryweczka w Londynie

0

@bari_94 nie ma sensu, od razu puchar niech nam przewiozą

0

Chyba już nie da się tego spartolic co?

0

Roberto strzelił bramkę Lewandowskim

1

Ta kontra to tak jakby ślepy gluchemu mecz komentował

0

@Rust_Cohle nie słuchaj go, on bredzi

0

Dej no Felixa i Vitora

0

@Rust_Cohle to Gundo był

0

Pięknie Romeło .

0

@clyde Roberto np dał awans Bilbao w PK

0

Joker wchodzi, teraz się zacznie

2

Wróciła stara słaba Barcelona z pełnymi gaciami

0

Dobrze że jeszcze żółtej nie dał

0

Boje się że Jamalek czerwo wyłapie

0

Lewandowski wyjdzie na 2 połowę?
Bo w 1 chyba zapomniał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@wawrzyn1 wiadomo cały czas nie będzie w te i spowrotem popylal ale to jest chore że 16 latek ma taki wpływ na gre

1

Jamalek przestał dostawać piłkę i się zacięło wszystko

2

Trochę siedli chłopaki

0

Araujo idź się pozszywać na zszywki jak Puyol kiedyś

0

W końcu dobry chip byle go Xavi nie zepsuł

0

Cancelo też tam ładnie dał piłeczkę

0

Christensen już się połamał czy mi się wydawało?

2

Już gwizdy na Xaviego a jeszcze się mecz nie zaczął:D

0

Co by się nie wydarzyło Xavi i tak powie że walczymy o 2 trofea

2

@AFA @Luciano99 dał co urlop na 2 godziny?

6

@FCBMati10 w Planicy wygra

5

@vangoor Barca wygrywa walkowerem
Barca przegrywa walkowerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?