kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Barbaro Henka Larsson
0
@Rust_Cohle mi to się wydaję że Barca pójdzie ścieżka mistrzów
Teraz Bayern później PSG i na koniec City
LM to formalność teraz xD
1
Dogryweczka w Londynie
0
@bari_94 nie ma sensu, od razu puchar niech nam przewiozą
0
Chyba już nie da się tego spartolic co?
0
Roberto strzelił bramkę Lewandowskim
1
Ta kontra to tak jakby ślepy gluchemu mecz komentował
0
@Rust_Cohle nie słuchaj go, on bredzi
0
Dej no Felixa i Vitora
0
@Rust_Cohle to Gundo był
0
Pięknie Romeło .
0
@clyde Roberto np dał awans Bilbao w PK
0
Joker wchodzi, teraz się zacznie
2
Wróciła stara słaba Barcelona z pełnymi gaciami
0
Dobrze że jeszcze żółtej nie dał
0
Boje się że Jamalek czerwo wyłapie
0
Lewandowski wyjdzie na 2 połowę?
Bo w 1 chyba zapomniał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@wawrzyn1 wiadomo cały czas nie będzie w te i spowrotem popylal ale to jest chore że 16 latek ma taki wpływ na gre
1
Jamalek przestał dostawać piłkę i się zacięło wszystko
2
Trochę siedli chłopaki
0
Araujo idź się pozszywać na zszywki jak Puyol kiedyś
0
W końcu dobry chip byle go Xavi nie zepsuł
0
Cancelo też tam ładnie dał piłeczkę
0
Christensen już się połamał czy mi się wydawało?
2
Już gwizdy na Xaviego a jeszcze się mecz nie zaczął:D
0
Co by się nie wydarzyło Xavi i tak powie że walczymy o 2 trofea
2
@AFA @Luciano99 dał co urlop na 2 godziny?
6
@FCBMati10 w Planicy wygra
5
@vangoor Barca wygrywa walkowerem
Barca przegrywa walkowerem