5

@Forsyth a co myślałeś że kumpel Błaszczaka się utrzyma na stanowisku prezesa?

2

@Arden chyba Eto'o

0

Thuram chyba nie wyjdzie na 2 połowę

0

Lukaku? Myślałem że to Eto'o

0

@Visca_barca myślę że pykniemy Girone i zagramy w półfinale Super pucharu

1

@jakub1906 teraz ich odcięło całkowicie i chyba tak by było najlepiejy

1

Co oni spod wody komentują na Polsacie?

1

@Visca_barca ja tam jestem codziennie za Barcą :p

1

@Kgorecki2500 uwielbiałem jak była na.to możliwość czyli w szkole 15 lat temu

6

@bartas97 chcą im ograniczyć polowania na zwierzęta które między innymi wyrządzają szkody rolnikom

1

Eryczek z bramka

0

I jeszcze Ernescik przykucnął

5

Brat sióstr Williams na 3:1

2

Obrona Girony imienia FC Barcelony

0

Girona się nie poddaje 1:1

1

@Faro rozniesiemy ich tak 1:0

0

@AFA ZOM w akcji

2

@GeneralXavi mógł operować złotym guzikiem ale woli pukać laską w podłogę
Kto jak woli

2

@barcelonaLM zdania ekspertów podzielone

0

@tristan87 śśśświeetny gość

0

@Kengo Iniesta i Ahonen Jan Englert

1

I jeszcze Monza dobija na 4:2
Co za końcówka

1

I jeszcze Monza odpowiada pięknym golazo
Ale var to sprawdzi

1

Co za golazo Pulisica

1

@GeneralXavi lewy obrońca
Zalety to szybkość, dobre podołanie, przegląd pola, walka o piłkę do końca, gra na jeden kontakt, dobra gra głową przy niskim wzroście, strzał z dystansu, granie oboma nogami

Największa wada : lubiłem wchodzić w pyskówki z przeciwnikami i sędziami

3

@Popitek12 zazwyczaj to ja wybierałem

1

@Pawel13sz jeden błont

1

@GeneralXavi nie chcesz wiedzieć

0

Milanie co Ty robisz

0

@emeu aha dobra xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?