kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Forsyth a co myślałeś że kumpel Błaszczaka się utrzyma na stanowisku prezesa?
2
@Arden chyba Eto'o
0
Thuram chyba nie wyjdzie na 2 połowę
0
Lukaku? Myślałem że to Eto'o
0
@Visca_barca myślę że pykniemy Girone i zagramy w półfinale Super pucharu
1
@jakub1906 teraz ich odcięło całkowicie i chyba tak by było najlepiejy
1
Co oni spod wody komentują na Polsacie?
1
@Visca_barca ja tam jestem codziennie za Barcą :p
1
@Kgorecki2500 uwielbiałem jak była na.to możliwość czyli w szkole 15 lat temu
6
@bartas97 chcą im ograniczyć polowania na zwierzęta które między innymi wyrządzają szkody rolnikom
1
Eryczek z bramka
0
I jeszcze Ernescik przykucnął
5
Brat sióstr Williams na 3:1
2
Obrona Girony imienia FC Barcelony
0
Girona się nie poddaje 1:1
1
@Faro rozniesiemy ich tak 1:0
0
@AFA ZOM w akcji
2
@GeneralXavi mógł operować złotym guzikiem ale woli pukać laską w podłogę
Kto jak woli
2
@barcelonaLM zdania ekspertów podzielone
0
@tristan87 śśśświeetny gość
0
@Kengo Iniesta i Ahonen Jan Englert
1
I jeszcze Monza dobija na 4:2
Co za końcówka
1
I jeszcze Monza odpowiada pięknym golazo
Ale var to sprawdzi
1
Co za golazo Pulisica
1
@GeneralXavi lewy obrońca
Zalety to szybkość, dobre podołanie, przegląd pola, walka o piłkę do końca, gra na jeden kontakt, dobra gra głową przy niskim wzroście, strzał z dystansu, granie oboma nogami
Największa wada : lubiłem wchodzić w pyskówki z przeciwnikami i sędziami
3
@Popitek12 zazwyczaj to ja wybierałem
1
@Pawel13sz jeden błont
1
@GeneralXavi nie chcesz wiedzieć
0
Milanie co Ty robisz
0
@emeu aha dobra xD