2

Bernal dobra zmiana

0

Oby tylko zmęczenie jak ostatnio

0

Na mecz z Albacete z buta pójdą jak tak będą Flicka denerwować

1

Ten to przebił Ferrana teraz

0

xD Ferrana rośnie

1

@ACMaldini3 oj będą , szczególnie penalti

1

No Rapha uraz chyba tak jak mi się wydawało

1

"Słuchaj żul nie gramy z Ferranem"

0

Raphinha jakiś uraz ? Czy się mi wydaję

0

Oszczędzają skuteczność na Albacete

0

Jak nie jeden to drugi
toc tu Laporta miałby hat tricka co najmniej z tych sytuacji

0

Ferran dobrze broni może by go na so spróbować?

0

Nie mam pytań haha

0

@tbas nie ma mowy

3

Zaraz wpadnie jakiś babol na 1:1 i tyle będzie z naszego cisniecia

0

Balde to ma mózg? Bez sensu takie zachowanie

0

Rabit co piły daje ostatnio, Xavi z Iniesta dumni

2

O dziś początek na wesoło bez minuty ciszy

0

Panie Flick dzisiaj zjebki przed meczem a nie dopiero w przerwie

0

@GM90 ołłowski .

0

@Giwera jak go kontuzje ominą to niw czy a kiedy i jak bardzo wysrubuje ten rwkord

8

@Sulimo najgorszy jest wiatr

3

@Comentateiro jak w dół jak mają być większe mrozy

15

@Chimera drze pape

0

@Popitek12 a mogłeś bić konia

4

@Roobo niemożliwe, on taki nie jest

1

@Aragorn33 zespół R znowu błysnął
W pozytywnym znaczeniu

0

@michaleu Valverde jak tam ładnie leciał z butem na wysokości głów piłkarzy Benfici

0

Też wczoraj jeden ancymon chciał was zrobić na 20 złotych metodą na La ramble?

0

Ale bramka Leverkusen na 1:0 podsumowała występ Villarealu w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?