0

@GM90 ołłowski .

0

@Giwera jak go kontuzje ominą to niw czy a kiedy i jak bardzo wysrubuje ten rwkord

8

@Sulimo najgorszy jest wiatr

3

@Comentateiro jak w dół jak mają być większe mrozy

15

@Chimera drze pape

0

@Popitek12 a mogłeś bić konia

4

@Roobo niemożliwe, on taki nie jest

1

@Aragorn33 zespół R znowu błysnął
W pozytywnym znaczeniu

0

@michaleu Valverde jak tam ładnie leciał z butem na wysokości głów piłkarzy Benfici

0

Też wczoraj jeden ancymon chciał was zrobić na 20 złotych metodą na La ramble?

0

Ale bramka Leverkusen na 1:0 podsumowała występ Villarealu w LM

3

@pacior95 nie PSG i Newcastle dostają albo Monaco albo Karabach

2

@Stinger_ oba Wiliamsy na L4

1

@Consigliere albo bach bach Karabach albo Monaco

0

Żewłakow to madryciok?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ja to myślę że oni to zrobili specjalnie żeby arbeloa miał więcej meczów do wdrożenia swojej musli szkoleniowej xd

1

W Portugalii tylko Lizbona !
@FcPortoFan1999

1

@plastek87 Benfica

1

Jednak Beni nie zabraknie bramki xD
Haha ale się Lizbonczycy uwzięli na ten Real xd

0

Hindusowi zaś się zagotowalo pod kopulay

4

Benfice bramka do awansu braknie
Ale Portugalce ugotowały real pięknie

0

Aaaaa Sportomg goooool

0

Madrycioki na krawędzi
Dawaj Newcastle

1

Totki 2:0 kurdebele

1

Ej Negreira ale takie karne to nie bo będą śmiać się z nas

0

Czy Hansi nie może ich opierdzielic przed meczem tylko czeka do przerwy?

0

Bimbao ratuje honor hiszpańskich klubów po pierwszej połowie xD

0

@Kazragore u ryb to można z łusek wyczytać np, coś jak wiek z drzewa ustala się po słojach

1

@tbas
TebasTo@MarnujeO2.Esp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?