3

Ciekawe czy będzie miał silna psychikę

0

Wyczuwam jutro ciężary z Oviedo

0

Eapanyol w nowym roku wrócił do ustawień fabrycznych widzę

2

@Laminedependencia z Piątnicy bo skąd

1

@mordini123 robi apetyt przed IO

1

@AmigoBlancos czemu pewniak z największym kursem?

1

@Szklaner wódka z ziemniaków też git?

0

@gumaz piwo przed 9?
Proszę bardzo

1

Komuś herbaty, kawy?
Szkoda żeby się woda po jajkach od baby ze wsi zmarnowała

4

@ShawnC jak to nie?
Albacete za chwile mamy

5

Przejmujecie się a my to jeszcze w top4 skończymy

4

@Kozinho.
@Kessie uważaj bo cię deportują

4

@July_6_BcN o babciach pisze nie o dziadkach

1

Nasi szczypiorniści nawet pietruszki nie wygrali

16

Arbeloa: to moja wina że Barca gra z Albacete

0

@ViscaelBarca2007 obrońcy Alaves to się teraz popisali przy tej bramce

5

@ZwyklyCuler48 ponoć nagrodę "odebrał" 2 dni przed ceremonią

4

@July_6_BcN siatkówka
Polska -USA na IO w Paryżu

0

@FCB_dimiC zamiast klub to było rząd chyba

1

@Kapitan hawk siedziałem za taki wpis o Bartomeu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Gary od kiedy zobaczył jaki zajebisty jest Eryczek

1

@Pawlak1992 ekspedienci z żabek zdecydowali

2

@Sysia11 następny Arnau Tenas

8

@ViscaelBarca2007 jak nie wygra to sam se weźmie

15

@michal26 tylko w półfinale

2

Dobrze że młody z banku się podpalił bo byśmy teraz oglądali dogrywkę

1

@blakkudium a ja już przysypiam

2

@paweldunajecfcb oznaczę że motylem będzie nawet jak jej tuszy przybędzie

6

Też dostaliście darmowy pancerz na samochód?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?