0

o 17 kolejna próba rozpoczęcia

1

a może kiedyś Deulofeu też ... a nie za bardzo sie rozmarzyłem :D

0

ja myślenie ze nie ma szans ;/

16

0

nasi skaczą świetnie a co robią Norwegowie? :D

0

a ci "seniorzy"to po ile lat mają?

0

to interesuje sie politryka ale ten Morawiecki wydaje sie ,na najbardziej ogarnietego z tego całego grona złodzieji

0

brdzie za Messim dla tych ktorzy odladaja mecze

0

wydaje mi sie ze on bardzo chce aby młody z Ajaxu trafił do nas

1

"zielone światło dla Ardy"
"Arda to ważny członek zespołu"

duża dawka humoru na wieczór od FCBarca.com :D

3

Messi pobił rekord Roberto Carlosa pod względem liczby występów w LM graczy z Ameryki Płd Leo-121 RC-120

2

Rosja została wykluczona z igrzysk w Pjongczang za dopingowe oszustwa. .
Rosyjscy sportowcy wystąpią pod flagą olimpijską

0

sie naogladał na treningu Marca :D

1

kot

0

Puchar Hiszpani leci na C+Sport :)

1

mi przysłali ze dostane Eleven Sport 4. Tylko nie napisali od kiedy bedzie :D

0

nie chodzi mi o aspekt tylko i wyłącznie sportowy
nie wiem czy by dał nam więcej niż Rakieta

0

z otwartymi ramionami bym wszystkich powitał z powrotem przy Fabsie może bym sie zastanowił mocniej

8

Gattuso:
"Wolałbym zostać dźgnięty nożem niż stracić bramkę w takich okolicznościach"

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Inter tak po cichu znalazł się na 1 miejscu w Serie A :D

2

nie dosc ze remis to jeszcze Umtiti ;/

3

wartość drużyn w naszej grupie
Polska 220mln euro (28 piłkarzy)
Senegal 217mln euro (25 piłkarzy)
Kolumbia 200mln euro (25 piłkarzy)
Japonia 23mln euro (23 piłkarzy)

17

tak szczerze to nie jestem przekonany że Polska awansuje z tej grupy
mecze będą na styku
każdy może zając w tej grupie 1 jak i 4 miejsce

11

ale mamy egzotyczną grupę
Argentyna będzie musiała się mocno namęczyć

0

wyglądają jak te pudle wygolone specjalnie na wystawy :D

0

jest i Tarzan

0

patrząc na Mirka od razu widać że to Niemiec a nie Polak co innego jest z Po(do)lskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?