1

nie...

0

pewno zrezygnował z jakiś premii odpraw czy innych nagród od sponsorów a ludzie pisza że dopłaca
równie dobrze by mógł wcale tego nie dostawać

0

nie mamy wybitnych lotników

6

Barca nie może żyć bez magii z Brazylii:
...Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Neymar, Coutinho, Douglas :D

3

Ewka

15

od Baśki to też bym chętnie nagrode odebrał :D

0

spójrz na samo podium Stoch i Anita ok ale Lewy zeszłego roku nie miał jakiegoś super

0

za mało medialny
taki sam plrbiscyt jak ZP

2

Ci byli nasi piłkarze jakoś poważnie wyglądali jak Pazura sie z nich "naśmiewał" tylko Lewa miała beke :D

1

troche zrzuciła balastu ale na twarzy brzydsza się zrobiła :D

2

ja na jego miejscu to bym nie zasnął dzisiaj :D

2

Big Sam zostaje!!

1

tak już ogarnąłem
w pierwszej chwili pomyślałem że to ławka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

samolot z Cou na pokładzie podchodzi do lądowania w Barcelonie :D

0

FICHADINHOOO!!!!!!

1

a mnie zaczeły boleć plecy (myśle że to nie przypadek w lecie ląduje w FCB :D)

26

zależy jaką kondycje ma kolego który go na rowerze wiezie :d

16

8 skoków i o 0,2 pkt wygrać 3 miejsce :D japoniec pewnie mega zły

7

STOCH FICHADO!!!

0

bede miał na sprzedaż za 5000 zł bierzesz ?

3

i przystanek w Modlinie ma :D

0

przychodzi w połowie sezonu więc przegramy w finale ;/

0

w LM nie bedzie mógł zagrać ;/

3

to ja pocisne kasykiem
dopóki nie będzie oficjalki to nie uwierzę :D

0

jaja beda ja Kubacki wygra :D

0

może myślą że inne kluby będą chciały ich wydoić jak nas Borusia co i tak jest bez sensu bo ceny i tak są makabrycznie wysokie

23

Sergi Roberto to najlepiej oceniany piłkarz (7,58) który w tym sezonie nie został jeszcze wybrany piłkarzem meczu

0

mam obu i Albą gra mi się zdecydowanie lepiej

0

wchodzę sobie na stronkę i widzę zadowolonego Cou na zdjęciu... gdy wyświetlił się napis czar prysł ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?