kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie...
0
pewno zrezygnował z jakiś premii odpraw czy innych nagród od sponsorów a ludzie pisza że dopłaca
równie dobrze by mógł wcale tego nie dostawać
0
nie mamy wybitnych lotników
6
Barca nie może żyć bez magii z Brazylii:
...Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Neymar, Coutinho, Douglas :D
3
Ewka
15
od Baśki to też bym chętnie nagrode odebrał :D
0
spójrz na samo podium Stoch i Anita ok ale Lewy zeszłego roku nie miał jakiegoś super
0
za mało medialny
taki sam plrbiscyt jak ZP
2
Ci byli nasi piłkarze jakoś poważnie wyglądali jak Pazura sie z nich "naśmiewał" tylko Lewa miała beke :D
1
troche zrzuciła balastu ale na twarzy brzydsza się zrobiła :D
2
ja na jego miejscu to bym nie zasnął dzisiaj :D
2
Big Sam zostaje!!
1
tak już ogarnąłem
w pierwszej chwili pomyślałem że to ławka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
samolot z Cou na pokładzie podchodzi do lądowania w Barcelonie :D
0
FICHADINHOOO!!!!!!
1
a mnie zaczeły boleć plecy (myśle że to nie przypadek w lecie ląduje w FCB :D)
26
zależy jaką kondycje ma kolego który go na rowerze wiezie :d
16
8 skoków i o 0,2 pkt wygrać 3 miejsce :D japoniec pewnie mega zły
7
STOCH FICHADO!!!
0
bede miał na sprzedaż za 5000 zł bierzesz ?
3
i przystanek w Modlinie ma :D
0
przychodzi w połowie sezonu więc przegramy w finale ;/
0
w LM nie bedzie mógł zagrać ;/
3
to ja pocisne kasykiem
dopóki nie będzie oficjalki to nie uwierzę :D
0
jaja beda ja Kubacki wygra :D
0
może myślą że inne kluby będą chciały ich wydoić jak nas Borusia co i tak jest bez sensu bo ceny i tak są makabrycznie wysokie
23
Sergi Roberto to najlepiej oceniany piłkarz (7,58) który w tym sezonie nie został jeszcze wybrany piłkarzem meczu
0
mam obu i Albą gra mi się zdecydowanie lepiej
0
wchodzę sobie na stronkę i widzę zadowolonego Cou na zdjęciu... gdy wyświetlił się napis czar prysł ;D