kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to az dziwne że Alba przegrywa w tej statystyce
chyba że Marcelo ma większość KP do Ronaldo :D
0
asysty liczą się do kluczowych podań?
1
Boczna siatka
0
Moim zdaniem nie
1
Jeżeli jest taki rekord to Leo już go na pewno pobił
2
Dużo miejsca nam zostawiają może ich to zabolec w 2 połowie
19
Marek Hamsik dogonił Diego Maradone pod względem strzelonych goli dla Napoli mają po 115 bramek
0
oddali mu to 0,1 pkt co tracił po 1 serii :D
0
ile oni juz mieli tych meczow bez porazki? ponad 50 chyba
7
Umtiti zagra na 100% do reszty nie jestem pewien
14
poczekaj aż Gremio strzeli :D
2
Roman z Szybkich i Wściekłych :D
0
ważna bardzo ładna bramka ale jedna jaskółka wiosny nie czyni :D
0
na jakim kanałowie?
22
Ivan ma cela tylko nie wtedy kiedy trza :D
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10156307638189305/
1
szczęście w nieszczęściu (jeszcze Erni by wpadł na pomysł żeby go w klasyku wystawić)
5
to się teraz módl żeby na La Ramble nie weszła bo nici z niespodzianki :D ;p
4
R10 heh :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25348826_1506315682799128_1389229265048527173_n.jpg?oh=adc16402c4d022753d70ec819644d25f&oe=5AD77149
0
mi od pocxzatku gry wpadł Ramos. Buffon. Perisic(haloween) Kimich(ten niebieski) Martial, Diego Costa i ktos jeszcze z tych droższych razem gdzies za ponad 700k poszli :D
i to na ps3 gdzie nie ma fut champions i squad battles
duzo draftu i sbc robiłem
1
dziwna ta zasada
i znowu bedzie ze wszystko jest przeciwko białym :D
0
nie wchodze tam ;p
0
dlaczego niby?
0
ale wylosowali ładnie :D
mega mecze na wiosne się zapowiada
w 1 fazie już paru faworytów może odpaść
9
otwieranie drzwi a'la Zidane :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/teodorczyk_po_czerwonej_kartce/106680
0
faktycznie. źle spojrzałem
2
Busi chyba sie właśnie na Depo wykartkował
0
najgorsze jest to że z ławki nie ma kto wejśc za bardzo ;/
0
ma odpowiednich piłkarzy do taki-taki w City u nas miał od tego specjalistów :D
0
ciekawe czy 4-3-3 czy jakis inny schemat ale znając Ernesta to można zapomnieć o Suarezie na 9 ;/
0
o 17 kolejna próba rozpoczęcia