0

@sidi12843 8 to minimum

2

Przez ostatnie 15 minut to grali z 7 może

0

3

Te spodenki coraz bardziej brązowe

6

Kounde wygląda jakby miał się zaraz przewrócić

0

Gerardo Martino

1

By se nogę urwał prawie

0

@F3DO w takich grali jak Barca była niemowlakiem

1

@F3DO czas siesty

0

Ale Wojtas szluga przy kopcił

0

@GeneralXavi niektóre wulkanizację przyjmują do utylizacji ale to za dopłatą

2

@escarabajo i 3:1 z karnego Hansen

0

Flicowi ktoś czip podmienił

2

Ten śmieć tam lata cały mecz po boisku, mógłby ktoś go wywalić

3

Ale przepchnął to Robercik

3

Fajny ten sędzia taki bez mózgu lekko

0

Dobra ta taktyka na zmęczenie Bamby
W 2 połowie nie będzie miał siły biegać

0

Że Aspas nie wykorzystał tego żeby wcześniej wbiec przed Martina?
Chyba się zestarzał

0

@Comentateiro do bramki rezerwowych?

2

Z Martinem będzie wesoło

0

@FcPortoFan1999 mistrzowie zablokują nieodpowiedza i się robi ciekawie

2

@NeroTFP1 możesz nie dożyć

1

@FcPortoFan1999 zaraz Krzychu poddymi i doda z 10 tysi do licytacji

0

@Rewolucja123 dużo tak, mało i chlapa nie

1

@MessiSuarezNeymar zależy ile masz drzew do wycięcia

1

@gumaz czekał godzine na pociąg ale opóźnienie było i poszedł do domu

2

@okiemtypera_lucaxx95 powiedzieć ludziom żeby odpalili la bambe i miło to opóźnienie spędzili

0

@A4ron nigdy mi się tak stream nie zacinał jak wtedy

2

@Sulimo Bękarty wojny, Pianista

5

@TheNekro94 mała szklanka to duży kieliszek
Przekręcili gościa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?