0

@Pnog37 może Xavi by chciał, i tak na zasiłku siedzi

0

@Kengo pewnie sobie myślą że to nie koniec strzelania

0

@Blantozaur nie pamiętam:D

6

Proste
Sam wygrałem z Finlandią parę razy xD

3

Chcieli stworzyć idealne warunki do nurkowania nowicjuszowi juniorowi a ten protestuje

3

Jak ten gwizdek nie widział że to w polu karnym było

1

@Lanosss bękarty wojny na polsacie
Znam na pamięć ale ten film mogę oglądać i oglądać

1

@Kapitan hawk to ten Oleksy co Puskasa wygrał?

3

Na TVP Sport zaraz nasi siatkarze zaczną się napierd.... z jankesami

2

@PatrychoO rano już oglądałem ma TVP1 chyba

2

Słaba przykrywka z tymi plecami Lewego
By powiedzieli wprost że muszą mu platfusa na reperować

3

Wojtek słyszysz głosy?

0

@kanver_ Arsenal 4 też nie xD
Ten tego

0

A zagrałem za 50 złotówek na Osasunę
Od mistrzostw Europy nic nie stawiałem więc można zaszaleć

3

@FCB_dimiC jeździć obserwować

4

@TheNekro94 to trzeba mieć pecha xD

0

@Messibestplayerintheworld ale później dopiero w marcu

0

Piękne te wyniki ostatnio w LM

2

@Zip @Ricardinio14
Strzelam że to tzw "15 znaków"

13

Dobrze że jest ten półautomatyczny bo VAR ze swoimi kreskami by połowę tych spalonych przepchnął

1

40 bramek w 12 meczach

0

Spalony, luźna guma

0

@Cvzx może i dobrze
W xaviballu by przepadł

0

Yamal chłopie Ty masz 17 lat weź się ogarnij

0

@kamiVeB trening mu się przedłużył

7

@Sysia11 po pierwszej rundzie mieli 17.5 chyba i tyle mają w finale terazw

0

@Comentateiro w takim razie to nie siła będzie potrzebna a wytrzymałość

0

@Kredon wiadomo przecież że to brazylijski piłkarz

1

Jak ona tak zęby liczy to ja dziękuję

1

Pani Danuta zaspała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?