Odezwał się człowiek, którego głównym źródłem są wiadomości z kariery w FIFIE. Sprawdzone źródło które jako jedyne podczas sagi neymara podawało sprawdzone i trafione info.
Nie chcę się tutaj rozwodzić, który z nich był lepszy. Jedyne co mam za złe dla Rosella i jego zarządu (to tylko i wyłącznie moje zdanie) to to, że przez 4 miesiące drużyna pozostawała bez trenera i możliwe, że odbiło się to na formie bo przecież JORDI RURA nie jest trenerem nawet średniej klasy. Powinni pokazać, że mają jaja, i przynajmniej do końca tego sezonu zatrudnić jakiegoś doświadczonego człowieka, aby Tito wyleczył się w 100%.
Gdyby Laporta był prezydentem, już dawno mielibyśmy porządnego ŚO i dobrego trenera. Z całym szacunkiem dla Vilanovy, ale podczas jego pobytu w Stanach trzeba było mieć jaja i dać mu po prostu odpocząć, zatrudnić kogoś kto wie jak kierować tak wielkim klubem i ma doświadczenie.
Defensywny pomocnik, który w Barcelonie stał się jednym z najlepszych ŚO. Proszę się od niego odczepić bo to naprawdę solidna firma. Tylko narzekać potraficie.
Wg. mnie to już za duża przesada, żeby wszystko co białe, łączyć z Realem... t-shirt nie ma znaczenia. Nie pojawił się herb realu więc o co chodzi. Real przecież nie posiada praw do białego koloru :P
Co jak co, ale takie drużyny jak Chelsea czy Bayern już niejednokrotnie pokazały, że odpowiednie ustawienie defensywne i wykluczenie Messiego nie daje Barcie najmniejszych szans na podania prostopadłe. To co możemy to jedynie poklepać sobie na własnej połowie. Tak jak napisał kolega, skrzydła i jeszcze raz skrzydła. Nie po to sprowadziliśmy dwie torpedy jakimi są Neymar i Alexis aby kazać im ciągle ścinać do środka, na Messiego. Jeśli przeciwnik podwoi krycie na Messim to Ney i Alexis będą mieli więcej miejsca.
I dobrze. Czas w końcu zmienić styl i skończyć z tiki taką bo każdy już ją rozpracował i z piłką do bramki już się wejść nie da. Neymar i Alexis na skrzydle z wolną ręką do dryblingu i gry 1/1 to skarb.
0
http://espnfc.com/news/story/_/id/1475549/barcelona-join-lewandowski-race?cc=5739 Barca podobno włącza się o grę o Lewandowskiego.
0
Mówisz o zakupie Thiago Silvy (:D) a potem podajesz skład z 3 obrońcami bez Thiago... FUCK LOGIC!
0
DRŻYJCIE WSZYSTKIE DRUŻYNY EUROPY! TORRES-PEDRO-VILLA! ATAK MARZEŃ!
0
neymar-messi-alexis proszę ja Ciebie.
0
Niech żałuje kto nie ogląda... Zajebistą wręcz wymianę piłki pokazuje Hiszpania.
0
Nie wierz do końca temu "czemuś" bo to jest niepotwierdzone. To tylko ciekawostka.
0
jakiś dokument Barcelony wygrzebany przez dziennikarzy o ile się nie mylę SPORTU.
0
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/8484_645284415500244_1679413808_n.jpg
0
Ty jesteś chory, tak?
0
Odezwał się człowiek, którego głównym źródłem są wiadomości z kariery w FIFIE. Sprawdzone źródło które jako jedyne podczas sagi neymara podawało sprawdzone i trafione info.
0
BREAKING - Ancelotti: "If it is true that T.Silva would be willing to lower the salary to play in Barcelona? Yes, that possibility exists."
0
BREAKING - Thiago #Silva has accepted to lower his salary by 30% to play for #FCBarcelona 'if' #PSG agrees with them. [Globo Esporte]
0
Nie :) Pozdrawiam, Piotr Frączewski.
0
Nie chcę się tutaj rozwodzić, który z nich był lepszy. Jedyne co mam za złe dla Rosella i jego zarządu (to tylko i wyłącznie moje zdanie) to to, że przez 4 miesiące drużyna pozostawała bez trenera i możliwe, że odbiło się to na formie bo przecież JORDI RURA nie jest trenerem nawet średniej klasy. Powinni pokazać, że mają jaja, i przynajmniej do końca tego sezonu zatrudnić jakiegoś doświadczonego człowieka, aby Tito wyleczył się w 100%.
0
Gdyby Laporta był prezydentem, już dawno mielibyśmy porządnego ŚO i dobrego trenera. Z całym szacunkiem dla Vilanovy, ale podczas jego pobytu w Stanach trzeba było mieć jaja i dać mu po prostu odpocząć, zatrudnić kogoś kto wie jak kierować tak wielkim klubem i ma doświadczenie.
0
i 29 meczy xD
0
Ja tam go zawsze szanowałem.
0
Drogo :(
0
Defensywny pomocnik, który w Barcelonie stał się jednym z najlepszych ŚO. Proszę się od niego odczepić bo to naprawdę solidna firma. Tylko narzekać potraficie.
0
Masche to nasz najlepszy obrońca... wiesz co mówisz?
0
Lepszy, niż Adriano na środku. Adriano ma potencjał na LO, i proszę mi tego nie spier**lić panie Vilanova.
0
naucz się kopiować linki.
0
Wg. mnie to już za duża przesada, żeby wszystko co białe, łączyć z Realem... t-shirt nie ma znaczenia. Nie pojawił się herb realu więc o co chodzi. Real przecież nie posiada praw do białego koloru :P
0
Chodzi o nawiązanie do Realu? :p
0
Jednak chyba woli Alvesa :)
0
Jak widzę łzy w oczach Victora, to robi mi się go żal. Chociaż sam tego chciał.
0
Co jak co, ale takie drużyny jak Chelsea czy Bayern już niejednokrotnie pokazały, że odpowiednie ustawienie defensywne i wykluczenie Messiego nie daje Barcie najmniejszych szans na podania prostopadłe. To co możemy to jedynie poklepać sobie na własnej połowie. Tak jak napisał kolega, skrzydła i jeszcze raz skrzydła. Nie po to sprowadziliśmy dwie torpedy jakimi są Neymar i Alexis aby kazać im ciągle ścinać do środka, na Messiego. Jeśli przeciwnik podwoi krycie na Messim to Ney i Alexis będą mieli więcej miejsca.
0
I dobrze. Czas w końcu zmienić styl i skończyć z tiki taką bo każdy już ją rozpracował i z piłką do bramki już się wejść nie da. Neymar i Alexis na skrzydle z wolną ręką do dryblingu i gry 1/1 to skarb.
0
Pewnie coś rasistowskiego powiedział mu.
0
W 2023 Rasiak zmieni obywatelstwo na Brazylijskie i go sprowadzimy. :D