kuz

0

http://espnfc.com/news/story/_/id/1475549/barcelona-join-lewandowski-race?cc=5739 Barca podobno włącza się o grę o Lewandowskiego.

kuz

0

Mówisz o zakupie Thiago Silvy (:D) a potem podajesz skład z 3 obrońcami bez Thiago... FUCK LOGIC!

kuz

0

DRŻYJCIE WSZYSTKIE DRUŻYNY EUROPY! TORRES-PEDRO-VILLA! ATAK MARZEŃ!

kuz

0

neymar-messi-alexis proszę ja Ciebie.

kuz

0

Niech żałuje kto nie ogląda... Zajebistą wręcz wymianę piłki pokazuje Hiszpania.

kuz

0

Nie wierz do końca temu "czemuś" bo to jest niepotwierdzone. To tylko ciekawostka.

kuz

0

jakiś dokument Barcelony wygrzebany przez dziennikarzy o ile się nie mylę SPORTU.

kuz

0

Ty jesteś chory, tak?

kuz

0

Odezwał się człowiek, którego głównym źródłem są wiadomości z kariery w FIFIE. Sprawdzone źródło które jako jedyne podczas sagi neymara podawało sprawdzone i trafione info.

kuz

0

BREAKING - Ancelotti: "If it is true that T.Silva would be willing to lower the salary to play in Barcelona? Yes, that possibility exists."

kuz

0

BREAKING - Thiago #Silva has accepted to lower his salary by 30% to play for #FCBarcelona 'if' #PSG agrees with them. [Globo Esporte]

kuz

0

Nie :) Pozdrawiam, Piotr Frączewski.

kuz

0

Nie chcę się tutaj rozwodzić, który z nich był lepszy. Jedyne co mam za złe dla Rosella i jego zarządu (to tylko i wyłącznie moje zdanie) to to, że przez 4 miesiące drużyna pozostawała bez trenera i możliwe, że odbiło się to na formie bo przecież JORDI RURA nie jest trenerem nawet średniej klasy. Powinni pokazać, że mają jaja, i przynajmniej do końca tego sezonu zatrudnić jakiegoś doświadczonego człowieka, aby Tito wyleczył się w 100%.

kuz

0

Gdyby Laporta był prezydentem, już dawno mielibyśmy porządnego ŚO i dobrego trenera. Z całym szacunkiem dla Vilanovy, ale podczas jego pobytu w Stanach trzeba było mieć jaja i dać mu po prostu odpocząć, zatrudnić kogoś kto wie jak kierować tak wielkim klubem i ma doświadczenie.

kuz

0

i 29 meczy xD

kuz

0

Ja tam go zawsze szanowałem.

kuz

0

Drogo :(

kuz

0

Defensywny pomocnik, który w Barcelonie stał się jednym z najlepszych ŚO. Proszę się od niego odczepić bo to naprawdę solidna firma. Tylko narzekać potraficie.

kuz

0

Masche to nasz najlepszy obrońca... wiesz co mówisz?

kuz

0

Lepszy, niż Adriano na środku. Adriano ma potencjał na LO, i proszę mi tego nie spier**lić panie Vilanova.

kuz

0

naucz się kopiować linki.

kuz

0

Wg. mnie to już za duża przesada, żeby wszystko co białe, łączyć z Realem... t-shirt nie ma znaczenia. Nie pojawił się herb realu więc o co chodzi. Real przecież nie posiada praw do białego koloru :P

kuz

0

Chodzi o nawiązanie do Realu? :p

kuz

0

Jednak chyba woli Alvesa :)

kuz

0

Jak widzę łzy w oczach Victora, to robi mi się go żal. Chociaż sam tego chciał.

kuz

0

Co jak co, ale takie drużyny jak Chelsea czy Bayern już niejednokrotnie pokazały, że odpowiednie ustawienie defensywne i wykluczenie Messiego nie daje Barcie najmniejszych szans na podania prostopadłe. To co możemy to jedynie poklepać sobie na własnej połowie. Tak jak napisał kolega, skrzydła i jeszcze raz skrzydła. Nie po to sprowadziliśmy dwie torpedy jakimi są Neymar i Alexis aby kazać im ciągle ścinać do środka, na Messiego. Jeśli przeciwnik podwoi krycie na Messim to Ney i Alexis będą mieli więcej miejsca.

kuz

0

I dobrze. Czas w końcu zmienić styl i skończyć z tiki taką bo każdy już ją rozpracował i z piłką do bramki już się wejść nie da. Neymar i Alexis na skrzydle z wolną ręką do dryblingu i gry 1/1 to skarb.

kuz

0

Pewnie coś rasistowskiego powiedział mu.

kuz

0

W 2023 Rasiak zmieni obywatelstwo na Brazylijskie i go sprowadzimy. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?