Doceniam, bo to moja ulubiona drużyna zaraz po FCB jeśli chodzi o Hiszpanie, ale nie lubię takiego gadania, że zagrają otwarty futbol a gdy przychodzi mecz, 10 piłkarzy to obrońcy i jeden wolny ekektron w postaci Veli.
Bardzo ciężko mi to powiedzieć ale w 100% się zgadzam. Zero pomysłu na grę, drużyny nauczyły się Barcelony i jeżeli dalej tak będzie to City pojedzie po nas jak walec i będzie to samo co po Bayernie.
Powinniście oddzielnie zrobić głosowanie na środkowych a oddzielnie na bocznych. Najbardziej zasługują Alba i Bartra, pierwszy to jeden z najlepszych LO w 2013 a drugi każdą daną szansę wykorzystał dobrze.
Dlaczego robicie porównanie "Larsson Barcy"? Nie może przyjść ktoś kto będzie kimś zupełnie nowym i wyrobi swoją własną renomę? np. Lewandowski Barcy albo Martinez Barcy?
Ribery: "Moja żona już przygotowuje odpowiednie miejsce dla Złotej Piłki. Stanie przy kominku w salonie. Przed rokiem byłem dobry, ale teraz jestem najlepszy". Co za pyszałek, coraz bardziej go nie lubię.
0
Doceniam, bo to moja ulubiona drużyna zaraz po FCB jeśli chodzi o Hiszpanie, ale nie lubię takiego gadania, że zagrają otwarty futbol a gdy przychodzi mecz, 10 piłkarzy to obrońcy i jeden wolny ekektron w postaci Veli.
0
Jak zwykle, a po meczu powie, byliśmy lepsi ale oni mieli więcej szczęscia jak skończy się 0-4 :D
0
Ta a co z Hartem? Wątpie żeby chciał grzać ławkę.
0
Mądre słowa, fajny gość z tego Pellegriniego.
0
Podobno już trenuje z zespołem, więc po kontuzji ani śladu :) Wróci silniejeszy
0
Z taką grą City nas zmiecie, i nie mówię tego ze złości. Po prostu patrzę na to jako realista.
0
I co to za prestiż wygrać puchar króla? Lepiej oszczędzać graczy na LM i Ligę i je przegrać, niż katować ich w Pucharze i wygrać sam puchar.
0
Diego wraca do Atletico!
0
Oby żyło się nam lepiej.
0
Puyol niech kończy z piłką i startuję w wyborach, założę się, że by wygrał bez problemu. :)
0
Bardzo ciężko mi to powiedzieć ale w 100% się zgadzam. Zero pomysłu na grę, drużyny nauczyły się Barcelony i jeżeli dalej tak będzie to City pojedzie po nas jak walec i będzie to samo co po Bayernie.
0
A w prezentacji Alvesa, jak dziecinnie ograł Ronaldo, nie ma co patrzyć na takie rzeczy :D
0
Śmiech, że taką stronę prowadzą dorośli ludzie. Wydaję się jakby 13 letni napinacze byli administratorami.
0
Ja jestem tego zdania od Listopada i go nie zmienię! LM!
0
Dzięki za info, tak myślałem z początku :D Oby to był Messi!
0
Ale reszty prezentacji już nie ma, tylko Ronaldo? WTF?
0
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1520793_769510729744278_497940088_n.jpg
Podobno jest już wszystko załatwione, pozostaje tylko oficjalne potwierdzenie w sprawie Ter Stegena.
0
Powinniście oddzielnie zrobić głosowanie na środkowych a oddzielnie na bocznych. Najbardziej zasługują Alba i Bartra, pierwszy to jeden z najlepszych LO w 2013 a drugi każdą daną szansę wykorzystał dobrze.
0
Dlaczego robicie porównanie "Larsson Barcy"? Nie może przyjść ktoś kto będzie kimś zupełnie nowym i wyrobi swoją własną renomę? np. Lewandowski Barcy albo Martinez Barcy?
0
A czy właśnie ten sposób nie jest stylem Barcy? Rozklepać przeciwnika, puścić podanie w pole karne na Lewego a ten już załatwi sprawę.
0
Nadepnięcie na piszczel metalowymi wkrętami to wg. Ciebie bezbolesny atak? Ok...
0
Plan transmisji 1/8 finału Ligi Mistrzów w TVP1:
19 Lutego
Arsenal Londyn – Bayern Monachium 20:45
26 Lutego
Schalke Gelsenkirchen – Real Madryt 20:45
12 Marca
FC Barcelona – Manchester City 20:45
19 Marca
Borussia Dortmund – Zenit Sankt Petersburg 20:45
0
Były szkoleniowiec Malagi lepiej pasuje niż Realu Madryt wg. mnie.
0
Ribery: "Moja żona już przygotowuje odpowiednie miejsce dla Złotej Piłki. Stanie przy kominku w salonie. Przed rokiem byłem dobry, ale teraz jestem najlepszy". Co za pyszałek, coraz bardziej go nie lubię.
0
Dam głowę, że karierę zakończy w Newell's.
0
AdBlock na androida chyba jest :)
0
Alexis i Neymar dzisiaj naprawdę świetnie. Szkoda mi Ajaxu, no ale cóż, taka jest piłka.
0
Celtic grał padakę. Z takim city już tak nie pogramy.
0
Iniesta.
0
300:0