Też na to zwróciłem uwagę, zwłaszcza w jednej sytuacji w końcówce z Neymarem. Czysta wolna przestrzeń, tylko cyknąć w stylu Xaviego, a ten dogrywa do tyłu...
Przy stałych fragmentach nas zjedzą, to fakt, zaryzykowałbym tutaj grę dwoma pivotami tj. Song i Busi w środku, iniesta ofensywnie. Wszystko zależy od Martino.
0
BOŻE CO ONI ROBIĄ
0
Porządny opier*ol im się należy w szatni, ale zapewne Martino ich pochwali i będzie nadal padaka :/
0
0
Po co to odkopywać? Specjalnie po to pisać news? Sędzia popełnił błąd, zdarza się, po co robić od razu zamęt?
0
Adamę Traore :) On nie ma na imię Adam
0
Peeedro!
0
Pinto miał to na rękach.
0
Pytanie z innej półki, działa wam facebook? 500 Internal Server Error cały czas. :/
0
Całkowita racja, co do złotej piłki.
0
Messi za sam rewanż z Milanem powinien dostać Złotą Piłkę :D
0
Neymar i Sanchez oczywiście bardzo ciepłe powitanie :D
0
Bez przesady, Szwecja to nie ogóry. Ronaldo jest w gazie, ale Złotą Piłkę i tak dałbym Messiemu. Brzydal dzisiaj nic nie pokazał w meczu z Ukrainą.
0
Za hattricka? Cóż to za okazja.
0
Ter Stegen bramkarzem w 2014/15, podobno potwierdzone.
0
Poniosło Cię jak kozę po obierkach.
0
To druga noga inteligencie.
0
Żółty kołnierzyk i domowe mogą być, ale wyjazdowe? WTF?
0
Ciekawiej będzie pod koniec w klasyfikacji strzelców :) czekać tylko aż Leo się rozkręci.
0
Przy strzale Adriano byłem pewien gola już :) AJJJ
0
Mogłyby zostać u nas takie nadruki :) Całkiem fajnie się prezentują.
0
Song i Bartra do wyjściowej 11!
0
Ciebie też mógłby ktoś podpisać i jak najszybciej ogłosić.
0
Pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Gramy swoje nie oglądamy się na Real czy inne drużyny.
0
Jeśli barca nie wygra nic, to Ciebie czeka aut, sezonowcu.
0
Też na to zwróciłem uwagę, zwłaszcza w jednej sytuacji w końcówce z Neymarem. Czysta wolna przestrzeń, tylko cyknąć w stylu Xaviego, a ten dogrywa do tyłu...
0
Na minus Iniesta
0
Nie lubię nic nie robić :)
0
Chyba nigdy nie będzie mnie stać na taką podróż do Barcelony a co dopiero na 3 mecze z rzędu...
0
Przy stałych fragmentach nas zjedzą, to fakt, zaryzykowałbym tutaj grę dwoma pivotami tj. Song i Busi w środku, iniesta ofensywnie. Wszystko zależy od Martino.
0
Jako fan barcy powinieneś się cieszyć z tego, że transmitują nasz mecz na ogólnym kanale, jeśli jest inaczej to nie wiem co tutaj robisz.