kuz

0

BOŻE CO ONI ROBIĄ

kuz

0

Porządny opier*ol im się należy w szatni, ale zapewne Martino ich pochwali i będzie nadal padaka :/

kuz

0

kuz

0

Po co to odkopywać? Specjalnie po to pisać news? Sędzia popełnił błąd, zdarza się, po co robić od razu zamęt?

kuz

0

Adamę Traore :) On nie ma na imię Adam

kuz

0

Peeedro!

kuz

0

Pinto miał to na rękach.

kuz

0

Pytanie z innej półki, działa wam facebook? 500 Internal Server Error cały czas. :/

kuz

0

Całkowita racja, co do złotej piłki.

kuz

0

Messi za sam rewanż z Milanem powinien dostać Złotą Piłkę :D

kuz

0

Neymar i Sanchez oczywiście bardzo ciepłe powitanie :D

kuz

0

Bez przesady, Szwecja to nie ogóry. Ronaldo jest w gazie, ale Złotą Piłkę i tak dałbym Messiemu. Brzydal dzisiaj nic nie pokazał w meczu z Ukrainą.

kuz

0

Za hattricka? Cóż to za okazja.

kuz

0

Ter Stegen bramkarzem w 2014/15, podobno potwierdzone.

kuz

0

Poniosło Cię jak kozę po obierkach.

kuz

0

To druga noga inteligencie.

kuz

0

Żółty kołnierzyk i domowe mogą być, ale wyjazdowe? WTF?

kuz

0

Ciekawiej będzie pod koniec w klasyfikacji strzelców :) czekać tylko aż Leo się rozkręci.

kuz

0

Przy strzale Adriano byłem pewien gola już :) AJJJ

kuz

0

Mogłyby zostać u nas takie nadruki :) Całkiem fajnie się prezentują.

kuz

0

Song i Bartra do wyjściowej 11!

kuz

0

Ciebie też mógłby ktoś podpisać i jak najszybciej ogłosić.

kuz

0

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Gramy swoje nie oglądamy się na Real czy inne drużyny.

kuz

0

Jeśli barca nie wygra nic, to Ciebie czeka aut, sezonowcu.

kuz

0

Też na to zwróciłem uwagę, zwłaszcza w jednej sytuacji w końcówce z Neymarem. Czysta wolna przestrzeń, tylko cyknąć w stylu Xaviego, a ten dogrywa do tyłu...

kuz

0

Na minus Iniesta

kuz

0

Nie lubię nic nie robić :)

kuz

0

Chyba nigdy nie będzie mnie stać na taką podróż do Barcelony a co dopiero na 3 mecze z rzędu...

kuz

0

Przy stałych fragmentach nas zjedzą, to fakt, zaryzykowałbym tutaj grę dwoma pivotami tj. Song i Busi w środku, iniesta ofensywnie. Wszystko zależy od Martino.

kuz

0

Jako fan barcy powinieneś się cieszyć z tego, że transmitują nasz mecz na ogólnym kanale, jeśli jest inaczej to nie wiem co tutaj robisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?