kuz

0

Co jak co, ale takie drużyny jak Chelsea czy Bayern już niejednokrotnie pokazały, że odpowiednie ustawienie defensywne i wykluczenie Messiego nie daje Barcie najmniejszych szans na podania prostopadłe. To co możemy to jedynie poklepać sobie na własnej połowie. Tak jak napisał kolega, skrzydła i jeszcze raz skrzydła. Nie po to sprowadziliśmy dwie torpedy jakimi są Neymar i Alexis aby kazać im ciągle ścinać do środka, na Messiego. Jeśli przeciwnik podwoi krycie na Messim to Ney i Alexis będą mieli więcej miejsca.

kuz

0

I dobrze. Czas w końcu zmienić styl i skończyć z tiki taką bo każdy już ją rozpracował i z piłką do bramki już się wejść nie da. Neymar i Alexis na skrzydle z wolną ręką do dryblingu i gry 1/1 to skarb.

kuz

0

Pewnie coś rasistowskiego powiedział mu.

kuz

0

W 2023 Rasiak zmieni obywatelstwo na Brazylijskie i go sprowadzimy. :D

kuz

0

Wierzę w Niego!

kuz

0

W stylu żuli to byłby sam bełkot :D heheheh

kuz

0

A gdzie MESSI, NEYMAR, ALEXIS???!!! Nie no, żartuję :D Hiszpania vs. Brazylia w finale.

kuz

0

Jest mocny, dajcie mu rozwinąć skrzydła i więcej swobody, a jeszcze nie raz popisze się ładnym dryblingiem i bramką.

kuz

0

Tutaj.

kuz

0

Sprzedać bo to piach. Jedna jaskółka wiosny nie wróży. Przebłyski to za mało na Barcalone.

kuz

0

Ma Alvesa.

kuz

0

Wielkie, ale to wielkie dzięki! Każdy tutaj czekał na Twoje potwierdzenie, bo bez niego nikt na 100% nie wierzył. Jeszcze raz dzięki.

kuz

0

Tu akurat mikimessi ma rację.

kuz

0

Doprawdy? Fascynujące...

kuz

0

W obrońce wątpie. Tito ma przecież genialnego Adriano, a Thiago Silvy nie damy rady sprowadzić. Osobiście ostatecznie widzę obronę Pique + Masche w dobrej formie.

kuz

0

Mam nadzieję, że jakościowo i bramkowo również. :D

kuz

0

Tego pewnie się dowiemy po podpisaniu umowy. :)

kuz

0

Niech żałują Ci co śpią :D Ja otwieram browarka! :D

kuz

0

Poważnie, zarówno oficjalna strona FC Barcelony ogłosiła, że w poniedziałek podpisze oficjalny kontrakt na 5 lat jak i Santos wydał specjalne oświadczenie na portalach facebook i twitter. :)

kuz

0

OGŁOSZONY! OPŁACAŁO SIĘ NIE SPAĆ!

kuz

0

Teraz jest już na oficjalnym profilu FCB, więc to w 100% sprawdzone info.

kuz

0

"FC Barcelona have reached an agreement with Santos for Neymar. The Brazilian player will join FC Barcelona for the next five seasons." Z Oficjalnego Twittera FC Barcelony

kuz

0

Dodał to też na instagramie, nawet szybciej niż na facebooka. :)

kuz

0

Galera !!
Tô aqui reunido com amigos e familiares e eles me ajudaram a escrever algumas coisas aqui...
É que não vou aguentar até segunda-feira...
Minha família e meus amigos já sabem a minha decisão.
Segunda-feira assino contrato com o Barcelona. Quero agradecer aos torcedores do Santos por esses 9 anos incríveis. Meu sentimento pelo clube e pela torcida nunca mudará.
É eterno !!
Só um clube como o Santos FC poderia me proporcionar tudo o que vivi dentro e fora de campo.
Sou grato a maravilhosa torcida do peixe que me apoiou mesmo nos momentos mais difíceis.
Títulos, gols, dribles, comemorações e as canções que a torcida criou pra mim estarão pra sempre em meu coração...
Fiz questão de jogar a partida amanhã em Brasília. Quero ter a oportunidade de mais uma vez entrar em campo com o "manto" e ouvir a torcida gritar meu nome... como diz o hino, "é um orgulho que nem todos podem ter..."
É um momento diferente pra mim, triste (despedida) e alegre (novo desafio).
Que Deus me abençoe nas minhas escolhas...
E estarei sempre em Santos !!

Z OFICJALNEGO FACEBOOKA NEYMARA. Jest tam informacja, że w poniedziałek podpisuje kontrakt z Barceloną, więc to oficjalne info!

kuz

0

AIRWAVES to takie gumy, AIRWAYS to linie lotnicze.

kuz

0

http://en.wikipedia.org/wiki/Neymar Na wikipediach na całym świecie jest napisane, że Neymar jest graczem Barcelony :D

kuz

0

BREAKING - Neymar tells S.Rosell on phone: "Here I come to Barcelona, mr. President" [Sport]

kuz

0

Na razie wrócili na Stadion Santosu i tam mają ogłosić decyjzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?